LHF disciplinārā komisijas sēdes prot. Nr.7

1. Par Latvijas čempionāta hokejā U 16 grupas spēlē starp „Prizma/Pārdaugava 98” – „Venta 2002” š.g. 2. martā no laukuma uz 25 minūtēm par sitienu pretiniekam ar galvu noraidīto hokejistu Verneru Fricbergu (Prizma/Pārdaugava 98).
Nolēma:
1.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem 15 un 26, diskvalificēt V. Fricbergu uz 5 (piecām) LBJMH U 16 grupas spēlēm.

2. Par Latvijas čempionāta hokejā U 20 grupas spēlē starp „Prizma/HS Rīga” – „Valmieras HK/BSS” š.g. 3 . martā no laukuma uz 25+10minūtēm par sitienu pretiniekam ar galvu un rupju uzvedību noraidīto hokejistu Maksimu Anohinu (Valmieras HK/BSS).
Nolēma:
2.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktiem 15 un 26, diskvalificēt M. Anohinu uz 7 (septiņām) LBJMH U 20 grupas spēlēm.

3. Par „Ogre juniors/Kurbads” U 12 grupas komandas pieļauto LBJMH nolikuma pārkāpumu, iesaistot spēlē nepieteiktu jaunākās grupas hokejistu Silvestru Austri Zemnicki š.g. 1. marta spēlē pret Jūrmalas SS/EVHS komandu.
Nolēma:
3.1. Pamatojoties uz LHF DSN 17.2 un 26 sodīt klubu „Ogre juniors/Kurbads” ar EUR 36 soda naudu
3.2. Soda nauda nomaksājama līdz 2014. gada 21. martam.

4. Par SK Rīga komandu SK „Rīga 99” un SK „Rīga 97” komandu atteikšanos izpildīt LBJMH nolikuma punktu „U 20 grupa” un „U 16 grupa” prasību nodrošināt sodīto spēlētāju tiesneša pienākumu izpildītājus.
Nolēma:
4.1. Pamatojoties uz LBJMH nolikumu un LHF DSN punktu 26, sodīt klubu SK Rīga ar soda naudu EUR 72 (36+36).
4.2. Soda nauda nomaksājama līdz 2014. gada 21. martam. Soda naudas nenomaksāšanas gadījumā SK Rīga 97 un 99 komandas pie LBJMH čempionāta netiks pielaistas un kalendārā paredzētajās spēlēs piešķirti zaudējumi ar 0:5.

5. Par 2014. gada Latvijas meistarsacīkšu hokejā virslīgā reglamenta sadaļas „Klubu un arēnu pienākumi” neizpildi ceturtdaļfināla izslēgšanas spēlē š.g. 4. martā starp „Daugavpils” un „HS Rīga/Prizma” komandām, nenodrošinot komandām iespēju veikt reglamentā paredzēto 15 minūšu iesildīšanos.
Nolēma:
5.1. Pamatojoties uz LHF DSN punktu 26 par virslīgas reglamentā paredzēto prasību neizpildi, sodīt klubu „Daugavpils hokejs” ar soda naudu EUR 50.
5.2. Soda nauda nomaksājama līdz 2014. gada 21. martam.

6. Par virslīgas izslēgšanas spēlē. starp Kurbads - HK „Ozolnieki/Monarch” 10.03.2014. „Ozolnieki/Monarch” spēlētāja Alda Pizāna noteikumu pārkāpumu „uzbrukums galvā” (5+20) pret „Kurbads” hokejistu Renāru Undeli, kurš noteikumu pārkāpuma rezultātā guva traumu.
Nolēma:
6.1. Pamatojoties uz tiesnešu komitejas lēmumu pārkvalificēt 5+20 min noraidījumu ”uzbrukums galvā” uz 25 min noraidījumu „spēles sods”.
6.2. Pamatojoties uz LHF DSN punktu 14. diskvalificēt Aldi Pizānu (HK Ozolnieki/Monarch) uz 5 (piecām) virslīgas spēlēm.

7. Par U 12 grupas 9.03.2014. spēlē Jelgavas LSS – Brocēnu NBSS no laukuma uz 25 minūtēm noraidīto Robertu Zalānu (Jelgavas LSS) par speršanu ar kāju uz ledus guļošam pretiniekam.
Nolēma:
7.1. pamatojoties uz LHF DSN punktu 15.1. diskvalificēt Robertu Zalānu (Jelgavas LSS) uz 10 (desmit spēlēm).