Latvijas hokejisti pirmajā pārbaudes spēlē zaudē somiem

Latvijas hokeja izlase pirmjā "Euro Hockey Challenge" spēlē izbraukumā Jiveskilē ar 1:5 atzina Somijas komandas pārākumu.

Latvijas hokeja izlasi ar tālšāvienu 16. minūtē izvirzīja vadībā aizsargs Guntis Galviņš, tomēr spēles turpinājumā mājinieki izrādījās meistarīgāki, iemetot piecus bezatbildes vārtus. Latvijas vārtos pēc pirmā pārtraukuma stājās debitants Jānis Kalniņš, kurš aizvietoja traumu guvušo Ervīnu Muštukovu. Vēlreiz abas komandas tiksies jau piektdien plkst. 18:30 Kupoio. Spēles tiešraide LTV7.

Euro Hockey Challenge, 10. aprīlis

Vārti: 15:14 Galviņš (Upītis, Skvorcovs) 0:1, 18:37 Huhtala (Komarovs, vair.) 1:1, 21:29 Keronens (Hitonens) 2:1, 27:50 Pakarinens (Lahti, Martinens) 3:1, 45:09 Sallinens (Huhtala, Poisti) 4:1, 54:52 Hitonens (Kīskinens, Taimi) 5:1
Soda minūtes: 2:8
Vārtsargi: Ville Kolpanens - Ervīns Muštukovs (no 20:00 Jānis Kalniņš)

Euro Hockey Challenge 2014 STATISTIKA

Latvijas hokeja izlases sastāvs spēlēm ar Somiju: (10./11.04.2014.)

Vārtsargi: Ervīns Muštukovs (Jānis Kalniņš); Aizsargi: Rodrigo Laviņš, Jānis Jaks, Agris Saviels, Guntis Galviņš, Jēkabs Rēdlihs, Mārtiņš Gipters, Mārtiņš Porejs, Maksims Širokovs; uzbrucēji: Aleksejs Širokovs, Artūrs Ozoliņš, Artūrs Kuzmenkovs, Andris Džeriņš, Miks Lipsbergs, Edgars Kļaviņš, Edijs Brahmanis, Juris Štāls, Roberts Bukarts, Gunārs Skvorcovs, Roberts Jekimovs, Juris Upītis, Māris Bičevskis.