U-18 izlase zaudē norvēģiem

Otro dienu pēc kārtas notiekošajā pārbaudes spēlē Tukuma ledus hallē Latvijas U-18 valstsvienība ar rezultātu 1:3 atzina Norvēģijas vienaudžu pārākumu.

Vakar mūsu puiši atzina norvēģu pārākumu pēcspēles metienos ar 5:6. Šodien abas komandas tikās atkārtoti, un jau pirmajā trešdaļā Mareks Egīls Mitens bija spiests divas reizes meklēt ripu aiz savu sargāto vārtu līnijas. Ralfs Circenis 17. minūtē vienus vārtus atguva, atjaunojot intrigu mačā.

Otrās trešdaļas laikā abas komandas tika pie vairākumiem, un trešdaļas vidū notika arī vārtsargu nomaiņa - Mitena vietā laukumā nāca Nauris Mažis. Arī liepājniekam reizi nācās kapitulēt pretinieku priekšā, tiesa, ļoti nosacīti, jo tas jau bija mača izskaņā, kad Mažis tika nomainīts pret papildu laukuma spēlētāju. Latvija piedzīvoja otro zaudējumu divās dienās, šoreiz ar rezultātu 1:3.

Abas komandas tiksies vēl vienu reizi, rītdien turpat Tukumā pulksten 12:30. Teksta ONLINE LHF mājas lapā.

Pārbaudes spēle, 7. novembris

Latvija - Norvēģija 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Vārti: 4:11 Mikalsens (Paulsens) 0:1, 13:49 Martinsens (Āstads, Jorgensens, vair.) 0:2, 16:11 Circenis (Ruģelis, Visockis, vair.) 1:2, 59:21 Āstads (Jorgensens, Johannesens) 1:3.
Metieni: 23:37
Soda minūtes: 14:18
Vārtsargi: Mitens (Mažis 30:44) - Arntzens