Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
31 OZO STARS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 11:00 4:1
33 JLSS U-14 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2017. 11:15 1:4
24 Saulys/BTA Kaunas - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 13:00 6:0
25 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 21.10.2017. 13:00 0:18
34 HSR 2005 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 13:15 0:8
35 Venta 2002 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 13:15 3:4 SO
32 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 15:45 9:1
21 Pārdaugava 06 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 17:30 8:0
1 HSR 2009 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 3:2
2 Mārupe/ZAĻI - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 6:1
3 JLSS 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 1:7
4 TNSS/THK - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 2:4
5 HSR 2009 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 8:0
6 Ogre juniors 2008 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 1:2 SO
7 JLSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 1:2
8 HS MOGO 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 3:1
9 Pārdaugava 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 2:1
10 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 5:1
11 Brocēnu NBJSS 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 15:15 5:3
12 BHC37 WildCats - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 4:1
13 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 3:5
14 Pārdaugava 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 1:0
15 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 0:4
16 HK Tukums - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 2:3
35 Pārdaugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 12:15 3:2 SO
37 Mārupe/AKO - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.10.2017. 13:30 4:9
39 Daugavpils BJSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.10.2017. 14:15 10:3
38 Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 15:00 4:5
11 HK Zemgale LLU - HK Liepāja/Optibet 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.10.2017. 13:30 5:7
3 GKS Tychy - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 15:30 11:0
4 Donbass - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 18:00 1:8
8 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 20:15 11:0