Games

# Game Tournament Venue Date Time Score
1 Latvijas klubu izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 16:00 13:1
2 Igaunijas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 25.08.2017. 19:30 1:2
3 Igaunijas izlase - Lietuvas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 16:00 3:2
4 Latvijas klubu izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 26.08.2017. 19:00 5:0
5 Lietuvas izlase - Hammarby IF 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 13:00 1:7
6 Latvijas klubu izlase - Igaunijas izlase 2017/2018: Crowns Baltic Challenge Cup, Tallinas posms: Regular games Tallina, Igaunija 27.08.2017. 16:30 7:2
1 Lido - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 02.09.2017. 13:00 5:0
3 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 13:30 5:8
4 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 02.09.2017. 13:30 6:0
2 Daugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 02.09.2017. 16:00 1:7
9 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 09.09.2017. 12:00 4:7
5 Mārupe/AKO - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 09.09.2017. 13:30 5:0
8 HSR 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 09.09.2017. 14:00 10:1
7 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 09.09.2017. 15:15 2:3
6 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 18:00 7:4
13 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 16.09.2017. 13:30 1:3
11 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 16.09.2017. 14:15 1:2
10 Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Kurbads ledus halle 16.09.2017. 15:30 1:10
12 Venta 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 16.09.2017. 15:45 4:2
14 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.09.2017. 16:35 0:5
19 Lido - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 23.09.2017. 13:10 8:0
15 Valmieras HK - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 13:45 5:0
18 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 23.09.2017. 15:00 12:3
17 HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 15:30 4:2
22 Mārupe/AKO - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 30.09.2017. 13:30 2:5
21 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 30.09.2017. 14:30 4:5 SO
23 Valmieras HK - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 15:00 3:5
20 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 15:15 2:4
26 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 04.10.2017. 19:30 8:2
27 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 07.10.2017. 12:00 8:6
29 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 12:15 0:5
25 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 16:15 5:1
34 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 14.10.2017. 12:45 6:5
31 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 14.10.2017. 13:30 3:6
32 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 13:45 2:6
30 Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:00 0:7
33 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 17:15 5:2
35 Pārdaugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 12:15 3:2 SO
37 Mārupe/AKO - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.10.2017. 13:30 4:9
39 Daugavpils BJSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.10.2017. 14:15 10:3
38 Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 15:00 4:5
41 Daugava - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 11:45 1:6
42 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 15:45 3:5
40 Lido - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 24.10.2017. 16:45 4:2
43 Valmieras HK - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 24.10.2017. 18:00 1:4
48 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 26.10.2017. 17:00 4:5 SO
47 HSR 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 26.10.2017. 18:15 10:1
36 Valmieras HK - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 28.10.2017. 12:00 0:7
44 Mārupe/AKO - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 28.10.2017. 12:15 5:2
50 Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 28.10.2017. 14:00 1:12
49 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 28.10.2017. 14:15 6:2
51 Venta 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 28.10.2017. 15:00 3:5
52 Mārupe/AKO - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 04.11.2017. 13:30 4:3
54 Lido - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 04.11.2017. 14:45 9:2
55 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 04.11.2017. 16:30 6:2
53 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 04.11.2017. 16:35 5:6 SO
58 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 13:45 5:2
60 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 11.11.2017. 16:30 10:5
59 HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 12.11.2017. 12:15 4:1
64 Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 12:15 3:8
65 Daugavpils BJSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 18.11.2017. 13:00 2:3 SO
62 Liepājas SSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 18.11.2017. 14:00 6:2
63 Lido - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 18.11.2017. 14:45 6:0
66 Venta 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 18.11.2017. 15:00 5:1
28 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 23.11.2017. 17:45 7:2
70 JLSS U-18 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 25.11.2017. 12:30 3:7
67 Valmieras HK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 25.11.2017. 13:35 3:4
68 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.11.2017. 13:45 3:4
69 DKLRM - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 25.11.2017. 14:15 5:2
71 HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 25.11.2017. 15:30 6:5 SO
72 HSR 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 29.11.2017. 19:30 3:2
76 Mārupe/AKO - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 02.12.2017. 12:15 4:2
74 DKLRM - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 02.12.2017. 14:15 3:7
75 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 02.12.2017. 15:45 6:3
73 JLSS U-18 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 17:30 8:0
80 Daugava - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 11:30 1:8
79 Daugavpils BJSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 13:45 6:2
77 Pārdaugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 15:45 1:5
61 Lido - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 14.12.2017. 17:45 14:1
24 Pārdaugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 15.12.2017. 20:30 5:3
83 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 16.12.2017. 13:15 1:2
85 Valmieras HK - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 16.12.2017. 13:50 4:7
86 Pārdaugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 14:30 11:1
104 HSR 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 20.12.2017. 19:30 1:0
89 JLSS U-18 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 23.12.2017. 10:30 2:3
87 Liepājas SSS - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 23.12.2017. 13:00 10:4
90 DKLRM - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 23.12.2017. 14:15 2:8
88 HSR 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 23.12.2017. 14:30 1:5
57 Valmieras HK - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 27.12.2017. 14:15 W:0
93 Mārupe/AKO - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 04.01.2018. 12:15 4:7
92 Venta 2002 - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 04.01.2018. 13:15 5:4
94 Valmieras HK - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 04.01.2018. 14:00 2:6
96 JLSS U-18 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 04.01.2018. 16:00 9:1
95 HSR 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 04.01.2018. 17:00 5:3
100 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 05.01.2018. 12:00 1:2
115 Pārdaugava - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 05.01.2018. 16:45 4:7
98 Mārupe/AKO - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 06.01.2018. 13:30 4:3 SO
99 Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 06.01.2018. 15:00 6:2
97 DKLRM - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 06.01.2018. 15:15 7:4
107 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 10.01.2018. 19:10 5:3
117 DKLRM - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 11.01.2018. 11:10 1:6
103 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 13.01.2018. 12:00 8:3
84 Mārupe/AKO - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 13.01.2018. 13:30 3:2 SO
105 JLSS U-18 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 14:15 5:3
102 Lido - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 13.01.2018. 16:30 2:3
101 Daugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 18.01.2018. 18:00 0:15
111 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 20.01.2018. 13:00 2:7
110 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:30 3:4
108 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 20.01.2018. 14:00 4:3
109 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 20.01.2018. 16:30 9:1
131 HSR 2002 - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 24.01.2018. 19:30 3:1
81 Lido - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 25.01.2018. 17:45 5:0
116 DKLRM - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 27.01.2018. 11:45 1:6
114 Liepājas SSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 27.01.2018. 14:00 14:1
112 Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 27.01.2018. 15:00 2:8
113 Lido - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 27.01.2018. 18:15 8:2
120 Mārupe/AKO - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 03.02.2018. 13:30 13:2
119 Valmieras HK - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 03.02.2018. 13:45 1:7
121 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.02.2018. 15:45 3:5
118 Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:45 4:8
126 JLSS U-18 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 11:30 1:2 SO
125 DKLRM - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 10.02.2018. 13:00 5:10
123 Daugava - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 17:30 2:5
91 Pārdaugava - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 15:45 6:2
127 Mārupe/AKO - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 17.02.2018. 13:30 3:2
135 Valmieras HK - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 24.02.2018. 13:35 1:6
132 JLSS U-18 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 24.02.2018. 14:00 6:5 SO
136 Mārupe/AKO - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 24.02.2018. 14:45 4:5
122 Daugavpils BJSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 02.03.2018. 13:45 0:3
139 Daugava - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:9
138 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 15:15 3:2 SO
137 Venta 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.03.2018. 15:45 2:3 SO
106 DKLRM - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 16:00 3:7
129 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 08.03.2018. 16:00 3:7
141 Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 08.03.2018. 16:45 3:4 SO
133 DKLRM - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Elektrēni, Lietuva 09.03.2018. 17:50 1:6
142 Liepājas SSS - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 10.03.2018. 12:00 11:1
143 Lido - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 10.03.2018. 12:45 17:1
145 Daugavpils BJSS - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 10.03.2018. 14:15 4:3
144 Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 15:45 0:11
146 Venta 2002 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 10.03.2018. 15:45 4:0
164 Valmieras HK - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 14.03.2018. 17:00 3:8
148 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 12:15 6:3
150 JLSS U-18 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:1 SO
151 HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 17.03.2018. 13:00 2:4
147 Valmieras HK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 17.03.2018. 13:35 3:1
149 DKLRM - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 14:45 4:6
160 HSR 2002 - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 14:30 7:1
134 Pārdaugava - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Itālija 22.03.2018. 18:00 6:3
155 Daugava - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 11:30 2:5
153 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 24.03.2018. 13:00 4:3
154 Lido - Valmieras HK 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 24.03.2018. 13:00 6:0
156 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 24.03.2018. 13:00 3:1
152 HSR 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 13:45 3:1
124 Pārdaugava - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 10:15 4:9
128 Valmieras HK - Daugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Vidzemes OC ledus halle 29.03.2018. 17:30 5:3
16 JLSS U-18 - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 31.03.2018. 13:30 1:3
157 Daugavpils BJSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 31.03.2018. 14:15 1:4
130 Liepājas SSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 01.04.2018. W:0
158 Mārupe/AKO - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. W:0
161 Liepājas SSS - Mārupe/AKO 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games LOC ledus halle 04.04.2018. 17:00 6:1
78 DKLRM - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 06.04.2018. 0:W
45 Venta 2002 - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. W:0
46 JLSS U-18 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 07.04.2018. 14:00 6:2
140 Lido - JLSS U-18 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Mogo ledus halle 08.04.2018. 17:00 2:4
162 Daugavpils BJSS - DKLRM 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 10.04.2018.
163 Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Volvo SC ledus halle 14.04.2018. 17:45 0:11
162 Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Hokeja halle Rīga 20.04.2018. 19:30 5:0
82 Daugavpils BJSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Daugavpils ledus halle 21.04.2018. 13:00 0:5
159 JLSS U-18 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 15:30 6:2
56 JLSS U-18 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Regular games Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 14:30 1:10
1. Venta 2002 - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.05.2018. 13:15 1:5
2. HSR 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 05.05.2018. 16:00 0:1 SO
4. Liepājas SSS - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 06.05.2018. 14:00 8:5
3. Lido - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Mogo ledus halle 06.05.2018. 16:45 3:2
6. Venta 2002 - HSR 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Ventspils OC ledus halle 12.05.2018. 13:15 4:3
5. Liepājas SSS - Lido 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off LOC ledus halle 12.05.2018. 14:00 1:7
8. HSR 2002 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 14:00 7:2
7. Lido - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U18: Play-off Kurbads ledus halle 13.05.2018. 15:30 5:2
7 Brocēnu NJBSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 03.09.2017. 12:00 5:12
8 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.09.2017. 12:45 7:3
6 IHS/Pārdaugava - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.09.2017. 13:15 6:7 SO
4 Daugavpils BJSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 03.09.2017. 13:30 4:3
1 HK Tukums/HS Rīga - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 03.09.2017. 15:00 10:3
3 Sieviešu klubu izlase - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 15:45 1:9
2 Venta 2002 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 16:30 6:3
150 HC Klaipeda - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 09.09.2017. 15:45 9:12
16 HK Tukums/HS Rīga - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:2
13 Daugavpils BJSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 10.09.2017. 13:30 3:2
9 MĀRUPE - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 10.09.2017. 14:45 6:3
15 Venta 2002 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 15:00 9:8
12 Daugava/Sāga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 15:30 5:3
14 Sieviešu klubu izlase - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 15:45 0:6
10 JLSS U-16 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 17:00 3:4 SO
11 Kauno BTA - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 16.09.2017. 14:00 7:11
20 Liepājas SSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:9
22 Brocēnu NJBSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:4
24 Ogre Juniors - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 17.09.2017. 12:50 2:12
23 Pērkons - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 17.09.2017. 13:00 2:6
19 Daugavpils BJSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 17.09.2017. 13:30 12:2
17 Venta 2002 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:7 SO
18 Sieviešu klubu izlase - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 15:45 0:8
21 IHS/Pārdaugava - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 15:45 8:3
163 Brocēnu NJBSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 20.09.2017. 17:00 3:8
38 Ogre Juniors - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 16:40 9:4
29 IHS/Prizma - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 12:00 3:9
31 HK Tukums/HS Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:3 SO
28 HSR 2003 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 24.09.2017. 13:00 7:5
26 Kauno BTA - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 24.09.2017. 14:00 5:13
30 Sieviešu klubu izlase - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 15:45 0:4
35 IHS/Pārdaugava - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 12:00 8:7 SO
37 Pērkons - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 01.10.2017. 12:45 8:9 SO
33 Daugavpils BJSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 01.10.2017. 13:30 14:1
34 Liepājas SSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 01.10.2017. 14:00 7:6 SO
39 MĀRUPE - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 01.10.2017. 14:45 3:9
32 Sieviešu klubu izlase - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 15:45 3:14
74 Venta 2002 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 05.10.2017. 18:45 6:5 SO
41 Daugava/Sāga - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kurbads ledus halle 08.10.2017. 11:00 8:3
45 Liepājas SSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.10.2017. 12:00 11:3
42 HSR 2003 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 08.10.2017. 12:45 6:3
47 Venta 2002 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.10.2017. 13:15 9:0
44 IHS/Pārdaugava - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 15:45 11:6
52 Kauno BTA - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 14.10.2017. 14:30 2:5
49 HC Klaipeda - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 15.10.2017. 12:00 7:1
46 HK Tukums/HS Rīga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 15.10.2017. 13:00 4:9
53 MĀRUPE - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 14:45 4:1
51 Daugava/Sāga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:30 5:7
48 Jūrmalas SS/EVHS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 15:45 1:17
272 JLSS U-16 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 18:00 13:3
58 HK Tukums/HS Rīga - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 17.10.2017. 18:00 2:3
56 IHS/Prizma - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 12:00 2:3
57 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 22.10.2017. 14:15 9:6
54 Daugava/Sāga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.10.2017. 14:30 3:14
55 MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 14:45 2:1
60 Sieviešu klubu izlase - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 15:45 0:8
59 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 22.10.2017. 16:15 6:9
66 MĀRUPE - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 24.10.2017. 11:00 11:2
62 IHS/Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.10.2017. 12:15 8:3
64 Pērkons - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 24.10.2017. 14:30 7:3
67 JLSS U-16 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 24.10.2017. 16:10 4:3
65 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 24.10.2017. 16:20 5:8
25 JLSS U-16 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 25.10.2017. 15:45 6:0
70 IHS/Prizma - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 26.10.2017. 11:00 2:7
76 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 26.10.2017. 14:30 6:2
72 Ogre Juniors - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 26.10.2017. 16:20 11:7
75 Sieviešu klubu izlase - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 27.10.2017. 19:30 2:6
71 MĀRUPE - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 28.10.2017. 14:45 4:1
79 Pērkons - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 29.10.2017. 12:45 5:6 SO
84 Daugava/Sāga - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 12:45 3:7
80 Ogre Juniors - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 29.10.2017. 12:50 6:7 SO
82 JLSS U-16 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 29.10.2017. 14:00 9:6
77 IHS/Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 14:30 0:6
81 MĀRUPE - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 29.10.2017. 14:45 7:1
78 Brocēnu NJBSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 29.10.2017. 16:30 8:1
86 HC Klaipeda - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Klaipēda 05.11.2017. 11:00 7:5
90 Sieviešu klubu izlase - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 05.11.2017. 12:15 1:8
91 Daugavpils BJSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 05.11.2017. 13:30 6:4
92 Liepājas SSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 05.11.2017. 14:15 7:6 SO
89 Venta 2002 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 05.11.2017. 15:30 4:1
87 JLSS U-16 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 05.11.2017. 16:30 20:4
93 Brocēnu NJBSS - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 09.11.2017. 15:30 12:7
61 Liepājas SSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 11.11.2017. 14:00 10:2
73 Pērkons - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 12.11.2017. 14:00 6:3
95 Brocēnu NJBSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 19.11.2017. 12:00 5:4 SO
96 Pērkons - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 19.11.2017. 12:45 2:5
100 Kauno BTA - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 19.11.2017. 14:30 8:4
98 MĀRUPE - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 19.11.2017. 14:45 8:1
101 Daugava/Sāga - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 15:00 5:3
97 Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 19.11.2017. 15:10 5:8
102 HSR 2003 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 19.11.2017. 16:30 13:3
129 IHS/Pārdaugava - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 20.11.2017. 13:00 4:6
85 IHS/Prizma - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 20.11.2017. 18:00 3:13
63 Brocēnu NJBSS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 22.11.2017. 17:15 10:3
115 Kauno BTA - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 25.11.2017. 16:00 4:10
109 Liepājas SSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 26.11.2017. 12:00 7:2
110 Brocēnu NJBSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 26.11.2017. 12:00 5:4
105 HK Tukums/HS Rīga - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 12:15 10:1
108 Daugavpils BJSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 26.11.2017. 13:30 10:2
104 Daugava/Sāga - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 26.11.2017. 13:45 15:6
106 Venta 2002 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 26.11.2017. 13:45 1:6
107 Sieviešu klubu izlase - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 26.11.2017. 15:45 1:7
99 JLSS U-16 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 28.11.2017. 19:00 5:2
117 HSR 2003 - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.12.2017. 12:45 12:3
112 Ogre Juniors - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 03.12.2017. 14:00 2:11
111 IHS/Pārdaugava - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 14:15 5:7
118 IHS/Prizma - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 14:15 2:4
113 MĀRUPE - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 03.12.2017. 16:00 5:2
114 JLSS U-16 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 18:00 10:0
180 Brocēnu NJBSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 06.12.2017. 17:30 10:6
116 Daugava/Sāga - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.12.2017. 18:00 7:9
119 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 12:00 6:5
123 Daugavpils BJSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 10.12.2017. 13:00 2:6
122 Sieviešu klubu izlase - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 10.12.2017. 14:00 1:3
124 Liepājas SSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 10.12.2017. 14:00 0:5
125 IHS/Pārdaugava - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 14:30 13:3
121 Daugava/Sāga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 15:00 10:4
88 HK Tukums/HS Rīga - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 12.12.2017. 19:15 0:5
143 Ogre Juniors - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 17.12.2017. 10:30 0:9
50 HSR 2003 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 17.12.2017. 13:00 6:2
127 HC Klaipeda - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.12.2017. 14:00 6:7 SO
134 IHS/Prizma - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 19.12.2017. 18:15 5:9
128 Ogre Juniors - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 27.12.2017. 16:30 6:5
132 Daugava/Sāga - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 27.12.2017. 18:00 9:0
135 Sieviešu klubu izlase - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.12.2017. 19:30 2:9
94 IHS/Prizma - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 03.01.2018. 12:30 0:16
5 Liepājas SSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 06.01.2018. 14:30 6:4
140 Kauno BTA - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 07.01.2018. 10:30 4:11
136 HC Klaipeda - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 07.01.2018. 13:00 7:6
138 HSR 2003 - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 07.01.2018. 13:00 2:0
139 Daugava/Sāga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 14:00 3:7
137 IHS/Prizma - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 14:30 3:7
142 MĀRUPE - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 07.01.2018. 14:45 5:3
141 JLSS U-16 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 07.01.2018. 15:30 7:4
120 HK Tukums/HS Rīga - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 09.01.2018. 18:15 2:6
145 Brocēnu NJBSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 12:00 6:5 SO
146 IHS/Pārdaugava - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 12:00 9:4
149 IHS/Prizma - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 13:45 4:2
144 Pērkons - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 14.01.2018. 14:15 2:4
151 Jūrmalas SS/EVHS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 14:15 3:8
157 Ogre Juniors - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 21.01.2018. 10:20 2:11
155 Brocēnu NJBSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 12:15 10:2
152 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 21.01.2018. 13:30 10:2
154 IHS/Pārdaugava - Jūrmalas SS/EVHS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 13:45 12:2
158 MĀRUPE - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 21.01.2018. 14:45 12:2
156 Pērkons - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 21.01.2018. 15:30 2:1 SO
160 Daugavpils BJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 27.01.2018. 18:15 12:5
166 HC Klaipeda - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 28.01.2018. 09:15 1:14
161 Ogre Juniors - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 28.01.2018. 10:10 0:11
167 Jūrmalas SS/EVHS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 28.01.2018. 12:30 10:2
162 Pērkons - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 28.01.2018. 13:00 3:6
165 Liepājas SSS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 28.01.2018. 14:00 11:2
27 Daugava/Sāga - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 28.01.2018. 14:15 10:7
168 Venta 2002 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 28.01.2018. 17:30 7:6
175 Kauno BTA - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 03.02.2018. 15:30 11:5
233 HC Klaipeda - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 18:30 3:11
169 HK Tukums/HS Rīga - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 04.02.2018. 10:00 3:1
174 Daugava/Sāga - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 10:15 5:2
171 HC Klaipeda - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 04.02.2018. 11:00 2:11
176 JLSS U-16 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 14:00 2:5
170 Jūrmalas SS/EVHS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 14:15 3:15
172 IHS/Prizma - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 15:45 1:6
173 HSR 2003 - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 04.02.2018. 16:45 3:4 SO
153 Liepājas SSS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.02.2018. 16:00 9:5
40 Kauno BTA - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 10.02.2018. 14:45 0:W
190 HSR 2003 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 10.02.2018. 16:30 10:1
178 Ogre Juniors - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 11.02.2018. 10:00 3:4
181 HC Klaipeda - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 11.02.2018. 12:00 1:8
182 Jūrmalas SS/EVHS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 14:00 4:14 OT
179 Pērkons - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 11.02.2018. 14:15 0:8
177 MĀRUPE - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 11.02.2018. 14:45 W:0
183 Daugavpils BJSS - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 15:15 11:1
184 Sieviešu klubu izlase - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 15:15 3:2
164 IHS/Pārdaugava - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 17:00 5:4
148 HSR 2003 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 18.02.2018. 13:00 2:3
126 Brocēnu NJBSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 13:30 5:4 SO
130 JLSS U-16 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 18.02.2018. 14:00 13:2
159 JLSS U-16 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 24.02.2018. 11:45 9:2
188 HC Klaipeda - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 25.02.2018. 12:00 2:12
189 IHS/Prizma - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 13:45 2:4
186 HK Tukums/HS Rīga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 25.02.2018. 14:00 7:6 SO
187 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 14:30 1:10
185 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 25.02.2018. 15:45 3:9
192 Kauno BTA - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 25.02.2018. 15:45 4:6
191 Daugava/Sāga - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 16:00 2:4
103 HSR 2003 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 03.03.2018. 14:45 9:0
194 HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 04.03.2018. 10:15 2:3 SO
199 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 04.03.2018. 10:45 10:7
197 Jūrmalas SS/EVHS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 12:00 5:8
196 HC Klaipeda - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 13:45 2:3
200 Daugavpils BJSS - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 15:15 14:2
198 IHS/Pārdaugava - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 06.03.2018. 19:15 11:2
254 Jūrmalas SS/EVHS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 07.03.2018. 16:30 3:13
68 Kauno BTA - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.03.2018. 17:15 4:8
205 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 11.03.2018. 12:00 10:4
203 HK Tukums/HS Rīga - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 12:15 3:7
204 Jūrmalas SS/EVHS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 11.03.2018. 12:45 1:11
208 Daugava/Sāga - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 12:45 8:5
206 IHS/Prizma - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 11.03.2018. 14:30 0:7
202 Venta 2002 - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 15:30 4:3
201 Sieviešu klubu izlase - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 15:45 0:10
212 Jūrmalas SS/EVHS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 13.03.2018. 12:00 8:5
213 HK Tukums/HS Rīga - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 13.03.2018. 12:00 1:7
214 Brocēnu NJBSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 13.03.2018. 15:00 8:2
216 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 13.03.2018. 17:00 5:11
210 JLSS U-16 - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 13.03.2018. 18:00 12:0
221 Jūrmalas SS/EVHS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 15.03.2018. 12:00 1:13
224 HSR 2003 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 15.03.2018. 12:45 9:4
217 Daugavpils BJSS - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 15.03.2018. 14:30 3:4
219 Venta 2002 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 14:30 0:5
220 HK Tukums/HS Rīga - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 15.03.2018. 15:30 4:7
222 HC Klaipeda - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 15.03.2018. 16:00 5:11
218 Sieviešu klubu izlase - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 15.03.2018. 19:30 0:14
223 IHS/Prizma - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 16.03.2018. 12:45 2:8
211 HC Klaipeda - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 17.03.2018. 12:00 3:7
225 Daugava/Sāga - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 18.03.2018. 10:15 7:3
231 Brocēnu NJBSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 12:30 3:4 SO
227 Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Majoru SLS 18.03.2018. 12:45 1:17
230 Pērkons - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 18.03.2018. 12:45 7:2
229 Ogre Juniors - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 18.03.2018. 14:00 5:9
228 MĀRUPE - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 18.03.2018. 14:45 10:1
243 Sieviešu klubu izlase - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 19:45 1:6
239 Pērkons - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 25.03.2018. 12:45 8:3
236 JLSS U-16 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 14:00 12:0
238 Ogre Juniors - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 25.03.2018. 14:00 1:11
237 MĀRUPE - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 25.03.2018. 14:45 7:3
234 Jūrmalas SS/EVHS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 16:15 3:18
235 Kauno BTA - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 27.03.2018. 18:00 8:6
246 Jūrmalas SS/EVHS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 01.04.2018. 12:30 3:10
241 Liepājas SSS - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 01.04.2018. 14:15 5:6
36 Brocēnu NJBSS - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 04.04.2018. 17:45 1:6
264 Brocēnu NJBSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 07.04.2018. 12:00 6:0
250 Liepājas SSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 08.04.2018. 12:00 8:3
255 HC Klaipeda - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 12:00 9:4
249 Pērkons - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 08.04.2018. 12:45 5:4 SO
252 Venta 2002 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 08.04.2018. 13:15 1:2
251 Daugavpils BJSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 08.04.2018. 14:15 3:4
248 IHS/Prizma - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 10.04.2018. 16:00 0:7
245 HK Tukums/HS Rīga - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 10.04.2018. 18:00 1:8
83 Kauno BTA - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 15.04.2018. 11:00 12:2
43 IHS/Prizma - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 18.04.2018. 17:45 2:4
232 IHS/Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 19.04.2018. 15:45 8:3
193 JLSS U-16 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 19.04.2018. 18:15 7:3
242 Daugavpils BJSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 20.04.2018. 13:45 8:0
269 Venta 2002 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 20.04.2018. 15:45 0:10
209 Kauno BTA - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Kauņa, Lietuva 21.04.2018. 0:W
240 IHS/Pārdaugava - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 21.04.2018. 14:00 5:6 SO
244 Venta 2002 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 21.04.2018. 18:30 0:6
259 Kauno BTA - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 0:W
262 Ogre Juniors - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 22.04.2018. 11:40 2:12
257 HSR 2003 - HK Tukums/HS Rīga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 11:45 11:1
263 Pērkons - Brocēnu NJBSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mogo ledus halle 22.04.2018. 13:00 6:5 SO
256 Jūrmalas SS/EVHS - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 22.04.2018. 14:00 6:7 SO
261 MĀRUPE - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 14:45 3:2
260 JLSS U-16 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 15:15 5:7
266 Liepājas SSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 24.04.2018. 18:00 2:6
215 IHS/Pārdaugava - Sieviešu klubu izlase 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 24.04.2018. 19:30 6:1
207 HSR 2003 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 26.04.2018. 19:30 7:3
268 Sieviešu klubu izlase - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 12:15 0:15
271 Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 13:45 6:4
267 Daugavpils BJSS - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 14:00 12:0
133 HSR 2003 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 29.04.2018. 14:30 10:3
265 MĀRUPE - IHS/Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Mārupes Ledus Halle 29.04.2018. 14:45 5:4 SO
270 HK Tukums/HS Rīga - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 29.04.2018. 16:30 11:1
131 Kauno BTA - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 30.04.2018. 10:30 0:0
195 Ogre Juniors - IHS/Prizma 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Vidzemes ledus halle 30.04.2018. 15:20 7:2
258 Venta 2002 - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Ventspils OC ledus halle 30.04.2018. 18:30 3:10
69 HSR 2003 - Kauno BTA 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Hokeja halle Rīga 01.05.2018. 13:00 9:4
226 Kauno BTA - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 5:2
247 HC Klaipeda - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Volvo SC ledus halle 04.05.2018. 18:00 12:14
1. HSR 2003 - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 04.05.2018. 19:15 4:3 OT
2. JLSS U-16 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 05.05.2018. 14:00 3:2 SO
4. Daugavpils BJSS - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 06.05.2018. 12:00 4:2
3. MĀRUPE - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 06.05.2018. 14:45 4:2
253 HK Tukums/HS Rīga - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games Tukuma ledus halle 06.05.2018. 16:00 2:4
5. Daugavpils BJSS - MĀRUPE 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Daugavpils ledus halle 12.05.2018. 12:00 1:2
6. HSR 2003 - JLSS U-16 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Hokeja halle Rīga 12.05.2018. 16:00
8. JLSS U-16 - HSR 2003 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Jelgavas ledus halle 13.05.2018.
147 Liepājas SSS - Daugava/Sāga 2017/2018: LBJČH: U16: Regular games LOC ledus halle 13.05.2018. 13:00 3:9
7. MĀRUPE - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U16: Play-off Mārupes Ledus Halle 13.05.2018. 14:45 3:0
3 HSR 2001 - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Hokeja halle Rīga 03.09.2017. 13:15 3:9
1 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.09.2017. 13:45 5:4 SO
2 HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 03.09.2017. 15:00 1:4
4 Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 14:05 3:0
6 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 14:30 3:2
5 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 17:15 2:6
7 Pārdaugava/Jūrmala - Lido 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Volvo SC ledus halle 12.09.2017. 19:00 1:3
8 Valmieras HK/BSS/ViA - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 14:05 1:2
9 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.09.2017. 16:00 2:3 OT
12 HK Zemgale/JLSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Jelgavas ledus halle 21.09.2017. 18:45 5:6 SO
10 Lido - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: Latvijas Kauss: B grupa Mogo ledus halle 21.09.2017. 19:30 8:0
11 Liepājas SSS - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: A grupa LOC ledus halle 21.09.2017. 19:30 1:8
14 HSR 2001 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Hokeja halle Rīga 24.09.2017. 13:15 6:0
13 Lido - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Pārspēle Mogo ledus halle 24.09.2017. 17:30 4:6
1. HK Kurbads - HSR 2001 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Kurbads ledus halle 27.09.2017. 19:15 9:1
4, HK MOGO - Venta 2002 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Mogo ledus halle 27.09.2017. 19:15 5:1
2. HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Jelgavas ledus halle 27.09.2017. 19:30 3:2 OT
3. HK Liepāja - HS Rīga 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls LOC ledus halle 27.09.2017. 19:30 5:0
5. HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Kurbads ledus halle 27.12.2017. 19:15 4:3
6. HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Mogo ledus halle 27.12.2017. 19:15 4:2
7. HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: Latvijas Kauss: Play-off: Fināls Arēna Rīga 06.02.2018. 19:30 3:2 OT
1 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 09.09.2017. 16:00 3:5
3 HS Rīga - HK Liepāja 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 13.09.2017. 19:15 5:6 OT
2 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 13.09.2017. 19:30 3:1
4 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 13:00 1:4
5 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 13:00 4:5 SO
6 HK Liepāja - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 16.09.2017. 13:30 9:5
7 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 19.09.2017. 19:00 2:3 OT
8 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 20.09.2017. 19:15 4:0
9 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 20.09.2017. 19:15 2:3
10 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 13:00 4:3 SO
12 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 13:00 4:7
15 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 13:00 2:7
13 HK Liepāja - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 30.09.2017. 13:30 6:0
14 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 30.09.2017. 16:00 3:1
16 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 03.10.2017. 19:00 1:2 OT
17 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 04.10.2017. 19:15 2:3 SO
18 HK Liepāja - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 04.10.2017. 19:30 9:2
19 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 13:00 3:4
20 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 07.10.2017. 16:00 4:1
21 HK Liepāja - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 07.10.2017. 17:00 2:3
22 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 11.10.2017. 19:15 6:1
23 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:4
24 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 11.10.2017. 19:30 3:1
25 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 13:00 2:9
26 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 14.10.2017. 13:00 8:1
27 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 14.10.2017. 13:30 8:2
11 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.10.2017. 13:30 5:7
29 HK MOGO - HK Liepāja 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 25.10.2017. 19:15 3:4
28 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 25.10.2017. 19:30 2:0
30 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 28.10.2017. 13:00 3:1
31 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 28.10.2017. 16:00 2:3 OT
32 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 28.10.2017. 16:00 6:3
33 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 31.10.2017. 19:00 1:6
34 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 01.11.2017. 19:15 8:2
35 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 01.11.2017. 19:30 6:2
38 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 13:00 1:4
36 HK Liepāja - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 04.11.2017. 13:30 3:0
37 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 04.11.2017. 16:00 1:2 SO
39 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 14.11.2017. 19:00 2:8
41 HK Liepāja - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 15.11.2017. 19:30 9:8 SO
43 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 22.11.2017. 19:15 3:4
44 HK MOGO - HK Liepāja 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 22.11.2017. 19:15 5:4 SO
42 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 22.11.2017. 19:30 6:3
45 HS Rīga - HK Prizma 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 25.11.2017. 13:00 3:2 OT
46 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 25.11.2017. 15:30 3:1
47 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 25.11.2017. 16:00 5:2
48 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 29.11.2017. 19:15 8:2
50 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 29.11.2017. 19:15 5:1
49 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 29.11.2017. 19:30 4:5 OT
51 HK Prizma - HK Liepāja 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
53 HS Rīga - HK MOGO 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 13:00 2:7
52 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 02.12.2017. 15:00 2:5
56 HS Rīga - HK Liepāja 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 06.12.2017. 19:15 1:8
54 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 06.12.2017. 19:20 2:1
55 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 06.12.2017. 19:30 3:0
57 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 13:00 3:8
58 HS Rīga - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 13:00 4:3
59 HK Liepāja - HK MOGO 2017/2018: OHL LOC ledus halle 09.12.2017. 13:30 3:5
60 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 19.12.2017. 19:00 5:2
62 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 20.12.2017. 19:30 4:2
63 HK Prizma - HK Kurbads 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 09.01.2018. 19:00 4:3 OT
61 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 10.01.2018. 19:15 4:1
65 HS Rīga - HK Kurbads 2017/2018: OHL Hokeja halle Rīga 13.01.2018. 13:00 2:12
64 HK MOGO - HK Prizma 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 13.01.2018. 13:30 10:1
66 HK Zemgale LLU - HK Liepāja 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 17:00 2:0
69 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 17.01.2018. 19:15 10:4
67 HK Liepāja - HK Prizma 2017/2018: OHL LOC ledus halle 17.01.2018. 19:30 7:2
68 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 17.01.2018. 19:30 2:6
40 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 20.01.2018. 13:30 3:2
70 HK Prizma - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 23.01.2018. 19:00 1:2
71 HK Kurbads - HK MOGO 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 24.01.2018. 19:15 2:4
72 HK Liepāja - HS Rīga 2017/2018: OHL LOC ledus halle 24.01.2018. 19:30 6:2
75 HK MOGO - HK Liepāja 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 27.01.2018. 13:30 4:3
74 HK Kurbads - HK Prizma 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 27.01.2018. 16:00 6:1
73 HK Zemgale LLU - HS Rīga 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 27.01.2018. 16:15 3:2
76 HK Prizma - HS Rīga 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 30.01.2018. 19:00 6:2
77 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 31.01.2018. 19:15 8:1
78 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL LOC ledus halle 31.01.2018. 19:30 2:3 SO
81 HK Prizma - HK MOGO 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 13:00 2:4
80 HK Liepāja - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL LOC ledus halle 03.02.2018. 13:30 7:3
79 HK Kurbads - HS Rīga 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 03.02.2018. 16:00 8:2
84 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 08.02.2018. 19:15 4:3 OT
85 HK Prizma - HK Liepāja 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 13:00 1:7
87 HK MOGO - HS Rīga 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 10.02.2018. 13:30 7:1
86 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 16:15 2:3
82 HK Prizma - HK Liepāja 2017/2018: OHL Volvo SC ledus halle 13.02.2018. 19:00 4:5 OT
83 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL Kurbads ledus halle 13.02.2018. 19:15 3:2
90 HK MOGO - HK Kurbads 2017/2018: OHL Mogo ledus halle 21.02.2018. 19:15 4:3 OT
88 HK Zemgale LLU - HK Prizma 2017/2018: OHL Jelgavas ledus halle 21.02.2018. 19:30 3:0
89 HS Rīga - HK Liepāja 2017/2018: OHL LOC ledus halle 21.02.2018. 19:30 2:3
1 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 24.02.2018. 13:30 2:10
2 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 24.02.2018. 13:30 5:2
3 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 25.02.2018. 13:30 2:3 OT
4 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 25.02.2018. 13:30 3:5
6 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 28.02.2018. 19:15 6:1
5 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 28.02.2018. 19:30 1:3
8 HK Kurbads - HK Liepāja 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 01.03.2018. 19:15 5:3
7 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 01.03.2018. 19:30 4:6
9 HK Liepāja - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off LOC ledus halle 04.03.2018. 13:30 2:4
10 HK MOGO - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 13:30 3:4
11 HK Zemgale LLU - HK MOGO 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 06.03.2018. 19:30 5:2
12 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 12.03.2018. 19:40 3:2 OT
13 HK Kurbads - HK Zemgale LLU 2017/2018: OHL: Play-off Kurbads ledus halle 13.03.2018. 19:40 4:1
14 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 16.03.2018. 19:40 1:6
15 HK Zemgale LLU - HK Kurbads 2017/2018: OHL: Play-off Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 17:10 0:1
1 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 11:15 2:6
1 Valmieras HK/BSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 10.09.2017. 12:00 10:5
5 Brocēnu NBJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 10.09.2017. 12:00 6:5 SO
4 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 10.09.2017. 12:00 25:1
3 HSR 2008 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 12:45 10:1
2 HS MOGO 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.09.2017. 13:00 3:4
3 Venta 2002 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 10.09.2017. 13:15 2:5
4 Pārdaugava 06 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.09.2017. 13:45 8:2
2 HSR 2006 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.09.2017. 14:15 8:1
6 JLSS U-12 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.09.2017. 15:15 2:1
7 HSR 2006 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 15:30 20:1
11 LT UNITED - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.09.2017. 15:45 12:1
12 SAULYS/HPA - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 17.09.2017. 11:00 3:7
13 HK Ogre - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 17.09.2017. 12:00 3:4
7 HK Tukums - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 17.09.2017. 12:00 7:3
6 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 12:45 7:4
10 Pārdaugava 07 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.09.2017. 13:45 2:7
8 JLSS U-12 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 14:00 3:4 SO
9 HSR 2007 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.09.2017. 14:15 7:2
5 JLSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 17.09.2017. 15:45 7:6
11 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 24.09.2017. 10:45 6:9
17 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:6
9 Liepājas SSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 24.09.2017. 12:00 4:5 SO
14 HK Ogre - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 24.09.2017. 12:20 2:3
18 JLSS U-12 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 24.09.2017. 14:00 1:9
10 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 24.09.2017. 14:00 6:3
16 Pārdaugava 06 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 24.09.2017. 14:15 6:0
15 Venta 2002 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 24.09.2017. 15:45 4:13
23 Valmieras HK/BSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 29.09.2017. 17:30 0:20
19 HSR 2007 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 01.10.2017. 11:30 9:1
15 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 01.10.2017. 12:00 3:1
21 LT UNITED - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 13:45 2:3
14 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 14:00 1:8
20 Pārdaugava 07 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 14:15 5:2
22 HK Ogre - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 01.10.2017. 14:30 10:2
16 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 01.10.2017. 15:45 1:13
25 Pārdaugava 06 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.10.2017. 19:30 10:1
15 HK Tukums - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 08.10.2017. 10:00 11:3
26 Brocēnu NBJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 08.10.2017. 12:00 2:5
18 HSR 07/08 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 08.10.2017. 12:45 2:9
24 Valmieras HK/BSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 13:35 10:3
28 Pārdaugava 07 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:45 2:3
27 JLSS U-12 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 08.10.2017. 14:00 3:6
16 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 08.10.2017. 14:45 3:5
29 HSR 2007 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 15:30 5:3
21 Mārupe - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 15.10.2017. 10:45 19:1
32 SAULYS/HPA - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 15.10.2017. 11:00 4:3 SO
34 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 15.10.2017. 12:00 6:14
22 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 12:15 3:1
33 HK Ogre - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 15.10.2017. 13:20 5:3
31 LT UNITED - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vilnius Arena 15.10.2017. 13:30 4:3
30 Pārdaugava 07 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 15.10.2017. 13:45 5:6
19 JLSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 15.10.2017. 14:00 1:2
35 HSR 2006 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 15.10.2017. 14:00 15:1
37 Brocēnu NBJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 20.10.2017. 16:00 3:5
23 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.10.2017. 10:45 6:5 SO
41 HSR 2007 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 11:00 3:0
26 HS MOGO 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 22.10.2017. 12:45 12:1
40 HC Klaipeda - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Klaipēda 22.10.2017. 13:15 7:5
39 Daugavpils BJSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 13:30 5:4 SO
25 HSR 07/08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 22.10.2017. 14:00 2:3 SO
38 JLSS U-12 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 14:00 3:6
32 HSR 07/08 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 29.10.2017. 11:30 0:3
30 HK Tukums - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 05.11.2017. 12:00 0:4
45 Valmieras HK/BSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 05.11.2017. 12:00 2:6
44 HK Ogre - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 05.11.2017. 12:10 6:4
27 Liepājas SSS - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 05.11.2017. 12:15 7:4
47 Venta 2002 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 05.11.2017. 13:45 3:7
28 Prizma 07 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 14:15 5:3
46 HSR 2006 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 05.11.2017. 14:30 7:0
42 LT UNITED - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 16:00 5:7
48 Brocēnu NBJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 12.11.2017. 12:00 6:1
53 Pārdaugava 07 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 12.11.2017. 12:45 5:4 SO
50 Daugavpils BJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 12.11.2017. 13:30 4:3
49 JLSS U-12 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 12.11.2017. 14:00 3:5
52 HSR 2007 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 12.11.2017. 14:30 14:2
33 Prizma 07 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 12.11.2017. 14:40 3:4
34 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 12.11.2017. 15:30 0:11
51 HK Ogre - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 18.11.2017. 10:20 5:4
72 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 17:00 8:9 SO
35 Prizma 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 12:00 2:3 SO
56 Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 19.11.2017. 12:00 5:3
55 HK Ogre - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 19.11.2017. 13:30 5:1
54 Pārdaugava 07 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 13:45 0:4
37 HSR 07/08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 19.11.2017. 14:00 3:4
36 HS MOGO 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 19.11.2017. 15:00 2:0
59 Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 19.11.2017. 15:30 10:1
58 Venta 2002 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 19.11.2017. 15:45 3:2
118 LT UNITED - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Elektrēni, Lietuva 24.11.2017. 15:30 4:9
36 Pārdaugava 06 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 28.11.2017. 13:00 1:11
61 Pārdaugava 07 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.12.2017. 16:45 2:10
39 Mārupe - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 03.12.2017. 10:30 4:3
65 Brocēnu NBJSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 03.12.2017. 12:00 3:4
60 HK Ogre - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 03.12.2017. 12:20 8:2
42 Prizma 07 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 12:30 0:11
63 Venta 2002 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.12.2017. 13:15 4:6
40 HK Tukums - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 03.12.2017. 15:00 4:2
41 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 16:30 1:8
64 Pārdaugava 06 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 16:45 9:1
43 SAULYS/HPA - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 08.12.2017. 8:14
70 LT UNITED - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 08.12.2017. 18:30 4:5
67 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 16:00 5:0
62 HSR 2006 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 16:45 3:1
43 Liepājas SSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 10.12.2017. 12:00 4:1
68 HSR 2007 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.12.2017. 12:15 5:4
69 Pārdaugava 07 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 12:30 1:2
45 HS MOGO 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.12.2017. 12:45 4:5
66 Pārdaugava 06 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.12.2017. 14:15 9:2
50 HSR 2008 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 12:15 10:2
73 HSR 2007 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 14:00 11:3
48 Mārupe - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 17.12.2017. 14:45 14:2
71 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 17.12.2017. 14:45 6:3
75 LT UNITED - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.12.2017. 15:30 4:7
74 HSR 2006 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.12.2017. 15:45 4:0
49 HK Tukums - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 17.12.2017. 17:00 3:2 SO
57 HSR 2006 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.01.2018. 12:15 5:4 SO
44 JLSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 07.01.2018. 14:00 1:9
77 SAULYS/HPA - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 12.01.2018. 15:00 5:8
51 Prizma 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 11:00 3:7
80 HSR 2007 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.01.2018. 12:15 2:8
54 HS MOGO 07 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 14.01.2018. 12:45 9:1
78 LT UNITED - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 12:45 1:6
82 Daugavpils BJSS - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.01.2018. 14:00 3:2
81 HC Klaipeda - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 16:00 7:5
79 Pārdaugava 07 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 16:15 1:2 SO
88 Valmieras HK/BSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 19.01.2018. 17:00 1:4
84 Brocēnu NBJSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 10:45 2:4
55 HSR 07/08 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 21.01.2018. 11:00 2:1
58 HK Tukums - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 21.01.2018. 12:30 0:11
86 Venta 2002 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.01.2018. 13:15 3:7
85 Pārdaugava 06 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 14:30 8:2
83 HC Klaipeda - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 21.01.2018. 14:45 6:3
57 Prizma 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 16:30 2:10
89 Daugavpils BJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 27.01.2018. 20:30 5:3
91 SAULYS/HPA - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 28.01.2018. 11:30 16:1
95 HC Klaipeda - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 28.01.2018. 11:30 7:4
61 Liepājas SSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 28.01.2018. 12:00 2:4
59 HSR 2008 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 28.01.2018. 12:15 4:5
93 Pārdaugava 07 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 28.01.2018. 12:30 5:0
90 HSR 2006 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.01.2018. 13:45 4:1
94 HSR 2007 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.01.2018. 15:15 5:1
62 JLSS - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 28.01.2018. 15:30 5:9
92 LT UNITED - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 28.01.2018. 17:15 2:14
101 HSR 2006 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 04.02.2018. 11:15 3:4
64 Prizma 07 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 12:00 0:6
63 HS MOGO 07 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 04.02.2018. 12:45 4:3 SO
100 Venta 2002 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 04.02.2018. 13:15 3:6
96 Daugavpils BJSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 04.02.2018. 13:30 4:6
99 Pārdaugava 06 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 04.02.2018. 13:45 8:4
98 Brocēnu NBJSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 04.02.2018. 14:00 3:4 SO
66 Mārupe - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 04.02.2018. 14:45 7:3
97 JLSS U-12 - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 16:15 5:2
68 HSR 2008 - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 11:15 4:1
70 Liepājas SSS - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 11.02.2018. 12:00 7:5
104 SAULYS/HPA - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 11.02.2018. 12:00 2:4
69 HS MOGO 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 11.02.2018. 12:45 8:1
106 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 13:00 8:0
103 HK Ogre - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 11.02.2018. 13:20 3:7
102 Venta 2002 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 11.02.2018. 13:45 2:9
107 HC Klaipeda - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 11.02.2018. 14:30 8:5
105 LT UNITED - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 11.02.2018. 16:15 4:10
108 HC Klaipeda - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2018. 12:15 7:2
71 Prizma 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 18.02.2018. 12:00 2:6
111 Brocēnu NBJSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 12:00 0:8
73 HK Tukums - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 18.02.2018. 14:15 5:3
112 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.02.2018. 18:30 7:1
113 Venta 2002 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 23.02.2018. 19:00 0:12
116 HK Ogre - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 25.02.2018. 10:50 7:0
117 SAULYS/HPA - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 25.02.2018. 11:30 3:6
75 HK Tukums - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 25.02.2018. 12:00 8:0
119 Pārdaugava 07 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 25.02.2018. 12:00 0:7
115 Valmieras HK/BSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 25.02.2018. 12:15 7:3
78 HSR 07/08 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 12:30 1:4
114 HSR 2006 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 14:00 3:1
76 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 25.02.2018. 14:45 5:3
121 HC Klaipeda - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Klaipēda 04.03.2018. 12:00 5:4
82 HSR 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 12:30 3:4
122 Daugavpils BJSS - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 04.03.2018. 13:00 3:6
81 Prizma 07 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 13:45 3:6
120 HSR 2007 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 04.03.2018. 14:00 2:4
123 JLSS U-12 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 14:00 2:7
125 Pārdaugava 06 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 04.03.2018. 14:15 14:1
79 JLSS - HSR 07/08 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 04.03.2018. 15:30 5:6 SO
128 Valmieras HK/BSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 09.03.2018. 14:30 3:6
98 HS MOGO 07 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 10.03.2018. 15:15 3:9
88 HS MOGO 07 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 11.03.2018. 15:00 4:5 SO
145 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 13.03.2018. 17:00 2:6
110 JLSS U-12 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 17.03.2018. 12:25 5:4 SO
124 Brocēnu NBJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 18.03.2018. 11:00 1:15
104 HSR 07/08 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 18.03.2018. 13:00 2:3
142 HK Ogre - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2018. 16:20 6:0
85 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 25.03.2018. 12:00 7:1
129 HC Klaipeda - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 25.03.2018. 12:00 3:2 SO
127 HSR 2006 - JLSS U-12 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 25.03.2018. 12:45 11:1
86 Prizma 07 - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 1:6
131 LT UNITED - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 25.03.2018. 14:15 2:1
84 JLSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 25.03.2018. 16:15 4:9
52 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 30.03.2018. 13:00 5:1
95 Mārupe - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 01.04.2018. 10:45 1:3
109 Daugavpils BJSS - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 03.04.2018. 13:15 7:1
126 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 03.04.2018. 17:30 2:3 SO
72 HSR 2008 - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 08.04.2018. 12:45 6:3
76 SAULYS/HPA - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 13:00 1:10
155 HK Ogre - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes ledus halle 13.04.2018. 17:00 8:1
151 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.04.2018. 18:00 2:9
87 HSR 07/08 - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 10:45 2:3
134 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 11:00 8:6
90 Liepājas SSS - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa LOC ledus halle 15.04.2018. 12:00 10:1
133 HSR 2007 - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 15.04.2018. 12:15 0:1
137 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 15.04.2018. 12:30 2:7
135 Daugavpils BJSS - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 15.04.2018. 13:00 1:7
89 JLSS - HSR 2008 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 15.04.2018. 17:00 2:8
102 HK Tukums - Mārupe 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 20.04.2018. 15:45 6:2
136 JLSS U-12 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 20.04.2018. 17:10 5:4 SO
93 Mārupe - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mārupes Ledus Halle 22.04.2018. 10:45 3:7
92 HK Tukums - JLSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Tukuma ledus halle 22.04.2018. 12:00 13:0
140 HC Klaipeda - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 22.04.2018. 12:00 1:4
91 HSR 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 22.04.2018. 14:00 5:3
138 JLSS U-12 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 22.04.2018. 17:30 1:5
139 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 26.04.2018. 15:00 3:2
143 SAULYS/HPA - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Šiauliai, Lietuva 28.04.2018. 12:00 7:5
148 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 29.04.2018. 11:45 3:7
147 HC Klaipeda - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 29.04.2018. 12:00 7:4
144 LT UNITED - HK Ogre 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 29.04.2018. 14:45 2:6
146 HSR 2007 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 30.04.2018. 14:15 4:10
149 JLSS U-12 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 17:00 2:3 SO
157 Pārdaugava 06 - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 01.05.2018. 5:0
97 HSR 07/08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 02.05.2018. 14:45 2:7
150 Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 02.05.2018. 15:15 1:4
141 Valmieras HK/BSS - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 02.05.2018. 16:40 2:6
100 HSR 07/08 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Hokeja halle Rīga 06.05.2018. 12:45 5:1
152 Venta 2002 - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.05.2018. 13:15 1:9
153 Pārdaugava 07 - HSR 2006 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.05.2018. 13:45 0:8
99 Liepājas SSS - HS MOGO 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 12.05.2018. 13:00 4:7
156 Valmieras HK/BSS - SAULYS/HPA 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Vidzemes OC ledus halle 12.05.2018. 18:30 8:3
130 SAULYS/HPA - HSR 2007 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 10:45 2:10
154 HSR 2006 - LT UNITED 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 13.05.2018. 12:30 15:1
106 JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 13.05.2018. 14:00 4:11
132 SAULYS/HPA - Pārdaugava 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.05.2018. 16:15 0:8
105 HS MOGO 07 - Prizma 07 2017/2018: LBJČH: U12: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 16.05.2018. 17:15 2:3
1 OZO STARS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 16.09.2017. 10:00 5:0
5 HSR 04/05 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.09.2017. 10:45 4:3
2 Brocēnu NBJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 16.09.2017. 12:00 2:4
4 Kurbads 04 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 16.09.2017. 12:30 9:1
3 Dinamo Rīga - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 16.09.2017. 15:45 9:1
7 Kurbads 04 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 10:00 8:5
9 HSR 2005 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 23.09.2017. 10:45 0:7
6 Liepājas SSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 23.09.2017. 12:00 0:8
1 Valmieras HK/BSS - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 23.09.2017. 12:00 3:1
5 Ogre Juniors - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 23.09.2017. 12:40 4:5 SO
11 Pārdaugava - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 15:45 1:3
4 Kurbads 05 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 23.09.2017. 17:00 5:6
8 Venta 2002 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 23.09.2017. 17:15 1:3
3 Pārdaugava 06 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 23.09.2017. 17:30 33:0
12 Brocēnu NBJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 30.09.2017. 12:00 1:5
14 Daugavpils BJSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 30.09.2017. 13:00 3:1
16 PIRATI - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 13:00 4:0
8 Talsu NSS/THK - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 30.09.2017. 13:00 6:7
9 Valmieras HK/BSS - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 30.09.2017. 13:15 7:1
7 Pērkons - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 30.09.2017. 14:45 0:8
10 Prizma - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 14:45 2:0
6 Ogre Juniors - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 30.09.2017. 15:00 2:7
15 HSR 04/05 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 30.09.2017. 15:30 10:4
13 Dinamo Rīga - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 30.09.2017. 15:45 1:0
17 Sāga/Daugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 30.09.2017. 16:30 2:6
20 Kurbads 04 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 10:15 3:4 SO
22 HSR 2005 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.10.2017. 10:45 1:11
13 Kurbads 05 - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 07.10.2017. 12:00 4:3
14 Ogre Juniors - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 07.10.2017. 12:40 17:0
11 JLSS - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 12:45 0:1
19 Liepājas SSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 07.10.2017. 14:30 4:1
15 Saulys/BTA Kaunas - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kauņa, Lietuva 07.10.2017. 15:00 5:1
21 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.10.2017. 15:45 1:2
18 Sāga/Daugava - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 16:00 3:7
12 Pārdaugava 06 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 17:45 9:1
23 JLSS U-14 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 07.10.2017. 18:30 2:6
19 Kurbads - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 10:00 0:W
26 HSR 04/05 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 14.10.2017. 10:45 5:2
18 Valmieras HK/BSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:4 SO
17 Talsu NSS/THK - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 14.10.2017. 13:00 1:5
24 Dinamo Rīga - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 14.10.2017. 14:00 2:5
25 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.10.2017. 14:15 3:10
28 Sāga/Daugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 16:00 6:2
16 Pērkons - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 16:15 0:23
30 Kurbads 04 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 14.10.2017. 17:00 6:3
20 Prizma - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 14.10.2017. 17:45 8:1
27 PIRATI - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 14.10.2017. 18:00 7:2
31 OZO STARS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 11:00 4:1
33 JLSS U-14 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 21.10.2017. 11:15 1:4
24 Saulys/BTA Kaunas - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 21.10.2017. 13:00 6:0
25 Pērkons - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 21.10.2017. 13:00 0:18
34 HSR 2005 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 13:15 0:8
35 Venta 2002 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 21.10.2017. 13:15 3:4 SO
32 Pārdaugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 15:45 9:1
21 Pārdaugava 06 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.10.2017. 17:30 8:0
22 Kurbads 05 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 25.10.2017. 11:30 7:0
37 OZO STARS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 25.10.2017. 17:15 1:5
38 HSR 04/05 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 26.10.2017. 16:30 3:6
41 HSR 2005 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.10.2017. 10:45 2:9
44 OZO STARS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 28.10.2017. 12:00 8:1
42 JLSS U-14 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 28.10.2017. 12:45 6:3
39 Kurbads 04 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 28.10.2017. 13:00 11:2
40 Venta 2002 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 28.10.2017. 13:15 0:7
43 Dinamo Rīga - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 28.10.2017. 14:00 2:5
10 JLSS U-14 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 29.10.2017. 17:45 4:2
45 HSR 2005 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 10:45 1:15
26 Kurbads 05 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 04.11.2017. 11:15 9:2
46 JLSS U-14 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 04.11.2017. 11:30 7:6 SO
48 Brocēnu NBJSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 04.11.2017. 12:00 4:5
28 Saulys/BTA Kaunas - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 04.11.2017. 12:00 9:0
27 Ogre Juniors - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 04.11.2017. 12:40 2:3 SO
30 Pērkons - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 04.11.2017. 13:00 1:13
29 Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 04.11.2017. 14:50 2:5
49 Dinamo Rīga - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 04.11.2017. 15:15 7:1
47 PIRATI - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 04.11.2017. 17:00 13:0
35 Kurbads 05 - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 10:30 1:5
50 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 11.11.2017. 11:45 1:2
53 Liepājas SSS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 11.11.2017. 12:00 0:1
31 Valmieras HK/BSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.11.2017. 12:00 11:3
32 Kurbads - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 12:15 3:5
51 PIRATI - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 11.11.2017. 13:00 5:3
54 Kurbads 04 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 11.11.2017. 14:00 7:0
52 JLSS U-14 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 16:00 10:0
34 JLSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 11.11.2017. 17:45 1:5
59 Kurbads 04 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 12.11.2017. 11:00 5:1
36 Talsu NSS/THK - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 12.11.2017. 13:00 6:1
40 Ogre Juniors - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 12.11.2017. 15:40 0:2
55 HSR 04/05 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 18.11.2017. 11:00 2:7
58 Liepājas SSS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 18.11.2017. 12:00 1:6
56 PIRATI - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 18.11.2017. 13:00 6:4
60 Venta 2002 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 18.11.2017. 13:15 5:6
38 HC Klaipeda - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 18.11.2017. 14:00 12:5
37 Prizma - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 14:30 16:0
39 Pārdaugava 06 - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 14:30 6:2
57 Sāga/Daugava - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.11.2017. 16:15 1:9
48 Pērkons - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 25.11.2017. 11:45 2:12
36 Liepājas SSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 25.11.2017. 12:15 2:4
23 Ogre Juniors - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 25.11.2017. 16:10 4:2
79 JLSS U-14 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 26.11.2017. 16:30 1:2
64 Kurbads 04 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 10:00 1:2 SO
66 HSR 2005 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 02.12.2017. 10:45 2:4
63 Liepājas SSS - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 02.12.2017. 12:00 3:4
61 PIRATI - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 13:00 8:1
45 Kurbads 05 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 13:00 1:5
65 Pārdaugava - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 13:15 10:3
41 Kurbads - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 02.12.2017. 14:45 2:3
42 Pērkons - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 02.12.2017. 14:45 5:19
62 Sāga/Daugava - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 02.12.2017. 15:45 0:8
69 OZO STARS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 09.12.2017. 12:00 12:1
70 Brocēnu NBJSS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 09.12.2017. 12:00 8:2
72 Daugavpils BJSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 09.12.2017. 12:00 1:7
50 Valmieras HK/BSS - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 09.12.2017. 12:00 4:0
49 Talsu NSS/THK - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 09.12.2017. 13:00 4:9
46 Saulys/BTA Kaunas - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 09.12.2017. 14:00 5:2
47 Pārdaugava 06 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 09.12.2017. 15:45 6:9
68 Kurbads 04 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 09.12.2017. 16:00 3:4 SO
73 HSR 2005 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2017. 10:30 2:10
75 Brocēnu NBJSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 16.12.2017. 12:00 3:4
78 HSR 04/05 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 16.12.2017. 12:15 3:7
67 JLSS U-14 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 16.12.2017. 13:00 8:1
52 Talsu NSS/THK - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 16.12.2017. 13:00 6:0
53 Pērkons - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 16.12.2017. 13:00 0:21
51 Prizma - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 15:45 2:7
77 Sāga/Daugava - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.12.2017. 17:45 5:6
74 OZO STARS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 17.12.2017. 12:00 10:0
76 Dinamo Rīga - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 19.12.2017. 17:00 5:1
83 Liepājas SSS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 06.01.2018. 12:30 2:5
33 Saulys/BTA Kaunas - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 06.01.2018. 12:45 7:3
80 HSR 2005 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 06.01.2018. 13:00 4:3 SO
82 Daugavpils BJSS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 06.01.2018. 13:00 0:11
81 Venta 2002 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 06.01.2018. 13:15 0:9
84 Sāga/Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 06.01.2018. 14:30 1:16
85 HSR 04/05 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 13.01.2018. 10:45 14:2
88 Brocēnu NBJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2018. 12:00 5:2
89 OZO STARS - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 13.01.2018. 12:00 17:0
59 JLSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 13.01.2018. 12:30 0:9
86 Daugavpils BJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 13.01.2018. 14:30 5:2
58 Pārdaugava 06 - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 14:30 10:2
87 Dinamo Rīga - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 13.01.2018. 15:15 2:1
90 Pārdaugava - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 15:45 5:2
56 HC Klaipeda - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 13.01.2018. 16:00 5:7
60 Prizma - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 13.01.2018. 16:15 4:2
57 Kurbads 05 - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 13.01.2018. 17:00 9:1
54 HC Klaipeda - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 14.01.2018. 14:15 4:2
55 Saulys/BTA Kaunas - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 14.01.2018. 16:10 2:3 SO
94 Liepājas SSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 20.01.2018. 12:00 0:4
96 PIRATI - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 20.01.2018. 12:00 6:1
61 Saulys/BTA Kaunas - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 20.01.2018. 12:00 15:1
62 Ogre Juniors - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 20.01.2018. 12:40 5:6 SO
65 JLSS - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 15:15 4:3 SO
91 Pārdaugava - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:45 12:2
92 Venta 2002 - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 20.01.2018. 15:45 0:18
64 Pārdaugava 06 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 17:30 12:0
44 Saulys/BTA Kaunas - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 16:00 2:4
101 Kurbads 04 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 27.01.2018. 10:00 1:5
102 Liepājas SSS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 27.01.2018. 12:00 2:10
70 Talsu NSS/THK - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 27.01.2018. 13:00 3:2
99 HSR 2005 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 27.01.2018. 13:15 1:3
98 JLSS U-14 - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 27.01.2018. 13:45 2:3 SO
66 Ogre Juniors - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 27.01.2018. 15:10 2:4
69 Pērkons - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 27.01.2018. 16:30 2:11
97 Pārdaugava - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 27.01.2018. 17:30 6:2
105 HSR 04/05 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 03.02.2018. 10:00 7:1
72 Kurbads - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 03.02.2018. 11:30 0:3
73 Valmieras HK/BSS - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.02.2018. 12:00 1:6
104 PIRATI - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 03.02.2018. 13:00 9:0
74 Talsu NSS/THK - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 03.02.2018. 13:00 2:8
108 Brocēnu NBJSS - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 13:15 2:5
71 Prizma - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 15:45 2:3
75 HC Klaipeda - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 03.02.2018. 16:45 15:2
103 Sāga/Daugava - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:00 2:14
107 Pārdaugava - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.02.2018. 17:30 3:2
152 PIRATI - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 04.02.2018. 11:00 11:0
93 Kurbads 04 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 07.02.2018. 16:15 8:0
100 Venta 2002 - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 08.02.2018. 17:30 0:11
109 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 10.02.2018. 11:00 3:1
79 Prizma - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 11:30 1:3
113 OZO STARS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 10.02.2018. 12:00 3:0
114 Brocēnu NBJSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2018. 12:00 5:4 SO
110 HSR 2005 - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.02.2018. 13:15 8:4
111 JLSS U-14 - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 13:45 1:3
77 Saulys/BTA Kaunas - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 10.02.2018. 13:45 10:2
76 HC Klaipeda - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 10.02.2018. 14:00 8:1
80 Pārdaugava 06 - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 15:45 9:0
78 Ogre Juniors - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 10.02.2018. 16:30 6:0
112 Pārdaugava - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 10.02.2018. 18:00 7:5
115 Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 17.02.2018. 10:15 3:2 SO
116 Sāga/Daugava - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 11:30 7:3
117 PIRATI - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 17.02.2018. 13:00 8:1
119 Daugavpils BJSS - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 17.02.2018. 13:00 2:4
83 Kurbads - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 17.02.2018. 13:00 2:5
85 Talsu NSS/THK - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 17.02.2018. 13:00 12:0
118 HSR 04/05 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 17.02.2018. 13:15 2:4
81 JLSS - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 17.02.2018. 13:45 2:3
82 Prizma - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 17.02.2018. 15:00 3:2
120 Dinamo Rīga - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 17.02.2018. 15:30 6:1
84 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 17.02.2018. 16:45 4:1
97 HC Klaipeda - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 18.02.2018. 10:00 4:5
95 Daugavpils BJSS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 21.02.2018. 15:15 7:2
122 OZO STARS - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 24.02.2018. 11:15 8:1
121 Brocēnu NBJSS - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 24.02.2018. 12:00 4:5
123 Pārdaugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 14:30 0:7
88 Prizma - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 16:15 1:2 SO
124 Sāga/Daugava - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 24.02.2018. 16:30 1:10
86 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 24.02.2018. 17:00 0:10
94 Kurbads - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 10:00 5:1
128 Liepājas SSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 03.03.2018. 12:00 1:4
93 Prizma - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 12:15 6:3
130 PIRATI - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 03.03.2018. 13:00 3:0
132 Daugavpils BJSS - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 03.03.2018. 13:00 2:1
131 HSR 04/05 - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 03.03.2018. 13:15 6:1
95 Valmieras HK/BSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 03.03.2018. 13:15 4:3
92 JLSS - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 03.03.2018. 14:00 1:14
91 Pārdaugava 06 - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 15:45 3:0
129 Sāga/Daugava - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:19
127 Kurbads 04 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Kurbads ledus halle 03.03.2018. 18:15 9:1
68 HC Klaipeda - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 04.03.2018. 16:00 6:1
90 Pārdaugava 06 - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 07.03.2018. 17:00 5:0
89 Ogre Juniors - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes ledus halle 09.03.2018. 15:50 7:0
125 HSR 2005 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 10.03.2018. 13:00 4:5 SO
71 Dinamo Rīga - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 10.03.2018. 15:30 2:0
126 Venta 2002 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 11.03.2018. 13:45 1:8
63 Kurbads 05 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.03.2018. 14:00 5:6
134 Brocēnu NBJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 14.03.2018. 17:00 0:4
100 Kurbads - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 17.03.2018. 10:00 2:4
136 Pārdaugava - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 17.03.2018. 11:30 6:0
144 PIRATI - Dinamo Rīga 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Mogo ledus halle 17.03.2018. 13:00 2:1 SO
43 JLSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 18.03.2018. 13:50 1:14
96 Kurbads 05 - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2018. 10:00 2:0
135 OZO STARS - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 24.03.2018. 11:15 10:0
138 HSR 2005 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2018. 12:00 3:0
137 JLSS U-14 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:7
99 Prizma - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2018. 14:00 3:2 SO
98 JLSS - Pērkons 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 24.03.2018. 14:30 7:2
106 Daugavpils BJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 26.03.2018. 16:45 2:1
133 Dinamo Rīga - HSR 04/05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 29.03.2018. 17:00 5:1
145 HSR 04/05 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 07.04.2018. 13:30 3:2
140 Venta 2002 - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 07.04.2018. 15:45 2:9
105 HC Klaipeda - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Klaipēda 07.04.2018. 16:45 3:5
87 HC Klaipeda - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Volkswagen ledus halle 08.04.2018. 14:15 9:1
104 Pērkons - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Mogo ledus halle 08.04.2018. 15:15 1:15
151 JLSS U-14 - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Jelgavas ledus halle 10.04.2018. 18:20 8:1
101 Kurbads - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 11.04.2018. 15:15 1:3
148 Brocēnu NBJSS - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 11.04.2018. 16:45 1:3
102 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 11.04.2018. 17:00 2:9
147 Dinamo Rīga - Sāga/Daugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 11.04.2018. 17:15 9:0
157 OZO STARS - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 12.04.2018. 17:30 5:0
108 Kurbads - Ogre Juniors 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 10:00 0:6
109 Kurbads 05 - Prizma 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Kurbads ledus halle 14.04.2018. 11:45 0:1
146 Daugavpils BJSS - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 14.04.2018. 13:00 1:9
107 Valmieras HK/BSS - Saulys/BTA Kaunas 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Vidzemes OC ledus halle 14.04.2018. 13:35 3:4
150 Venta 2002 - Pārdaugava 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ventspils OC ledus halle 14.04.2018. 15:45 2:8
110 JLSS - Pārdaugava 06 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 14.04.2018. 16:30 0:7
106 Talsu NSS/THK - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 18:00 0:8
103 Talsu NSS/THK - Kurbads 05 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Talsu hokeja halle 15.04.2018. 13:00 3:6
141 Pārdaugava - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 16.04.2018. 17:00 6:2
139 Sāga/Daugava - PIRATI 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 18.04.2018. 17:15 1:3
142 Liepājas SSS - OZO STARS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa LOC ledus halle 18.04.2018. 17:30 1:14
155 Dinamo Rīga - HSR 2005 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Inbox.lv ledus halle 25.04.2018. 17:00 10:0
143 Sāga/Daugava - Brocēnu NBJSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volvo SC ledus halle 25.04.2018. 17:15 8:6
149 OZO STARS - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Ozo ledus halle 25.04.2018. 17:30 2:3
153 HSR 04/05 - Kurbads 04 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Hokeja halle Rīga 28.04.2018. 11:30 0:5
156 Brocēnu NBJSS - JLSS U-14 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Volkswagen ledus halle 28.04.2018. 12:00 6:5 SO
154 Daugavpils BJSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: A grupa Daugavpils ledus halle 28.04.2018. 18:45 1:3
2 JLSS - Talsu NSS/THK 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Jelgavas ledus halle 29.04.2018. 13:45 1:4
67 Saulys/BTA Kaunas - JLSS 2017/2018: LBJČH: U14: Regular games: B grupa Ozo ledus halle 30.04.2018. 1:0
2. Valmieras HK/BSS/ViA - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 01.10.2017. 13:50 4:1
1. Venta 2002 - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 01.10.2017. 14:30 3:6
3. HK Zemgale/JLSS - Lido 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 01.10.2017. 16:00 1:3
4. Mārupe - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 01.10.2017. 19:00 3:2
6 Liepājas SSS - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 08.10.2017. 14:30 6:3
5. Valmieras HK/BSS/ViA - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 08.10.2017. 15:30 3:6
8 Venta 2002 - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 15.10.2017. 16:15 9:5
10 Mārupe - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 15.10.2017. 16:15 5:3
9 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 19.10.2017. 17:00 4:3 OT
15 Valmieras HK/BSS/ViA - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 22.10.2017. 13:50 5:4 SO
12 HK Zemgale/JLSS - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 22.10.2017. 16:00 0:3
14 Daugavpils/LDZ CARGO - Lido 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 22.10.2017. 16:00 3:7
18 Pārdaugava/Jūrmala - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 29.10.2017. 12:00 4:5
16 Valmieras HK/BSS/ViA - Mārupe 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 29.10.2017. 13:50 1:4
17 Lido - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 29.10.2017. 15:15 3:4
19 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 03.11.2017. 18:45 2:3 OT
21 Lido - Mārupe 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 05.11.2017. 13:15 4:2
23 HK Zemgale/JLSS - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 05.11.2017. 14:15 2:6
22 Pārdaugava/Jūrmala - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 05.11.2017. 15:45 5:7
20 Liepājas SSS - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 05.11.2017. 17:00 1:7
11 Daugavpils/LDZ CARGO - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 12.11.2017. 16:00 6:2
24 Daugavpils/LDZ CARGO - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 17.11.2017. 20:00 3:2 OT
28 Liepājas SSS - Lido 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 19.11.2017. 13:00 7:3
25 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Ozo ledus halle 19.11.2017. 14:45 7:4
26 Daugavpils/LDZ CARGO - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 19.11.2017. 15:00 3:4
27 Valmieras HK/BSS/ViA - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 19.11.2017. 15:30 6:5 OT
29 Lido - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 26.11.2017. 13:10 5:1
31 HK Zemgale/JLSS - Mārupe 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 26.11.2017. 14:15 6:2
30 Pārdaugava/Jūrmala - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 26.11.2017. 16:00 6:5 SO
32 Pārdaugava/Jūrmala - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 03.12.2017. 12:15 3:4
35 HSR 2001 - Mārupe 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 03.12.2017. 14:00 2:1
33 HK Zemgale/JLSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 03.12.2017. 14:15 2:3
39 Daugavpils/LDZ CARGO - Mārupe 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 10.12.2017. 15:20 4:5
37 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 10.12.2017. 16:30 4:5
13 Mārupe - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 14.12.2017. 20:15 5:1
43 HK Zemgale/JLSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 17.12.2017. 14:15 2:10
7 Lido - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 21.12.2017. 17:45 6:2
36 Pārdaugava/Jūrmala - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 22.12.2017. 20:30 3:4
45 HSR 2001 - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 04.01.2018. 19:30 2:1
46 Pārdaugava/Jūrmala - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 07.01.2018. 12:15 2:5
47 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 07.01.2018. 14:15 4:2
49 Valmieras HK/BSS/ViA - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 07.01.2018. 14:45 2:5
50 Venta 2002 - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 14.01.2018. 13:15 4:2
51 HK Zemgale/JLSS - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 14.01.2018. 14:15 6:2
52 Pārdaugava/Jūrmala - Lido 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 14.01.2018. 14:15 1:3
40 Liepājas SSS - HSR 2001 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 18.01.2018. 19:15 2:4
54 Pārdaugava/Jūrmala - Mārupe 2017/2018: 1.līga Volvo SC ledus halle 21.01.2018. 12:15 2:5
53 HSR 2001 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 21.01.2018. 13:00 8:0
55 Lido - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 21.01.2018. 13:15 3:7
56 Liepājas SSS - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 21.01.2018. 14:45 4:5
57 Valmieras HK/BSS/ViA - Lido 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 28.01.2018. 14:05 2:3
58 Daugavpils/LDZ CARGO - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 28.01.2018. 14:30 12:6
59 Mārupe - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 28.01.2018. 15:00 9:6
48 Liepājas SSS - Mārupe 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 29.01.2018. 19:30 4:9
44 HSR 2001 - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 01.02.2018. 19:00 6:2
60 HSR 2001 - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 04.02.2018. 13:00 3:0
63 Lido - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 04.02.2018. 14:30 7:1
61 Venta 2002 - Mārupe 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 04.02.2018. 15:15 2:5
62 HK Zemgale/JLSS - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Jelgavas ledus halle 04.02.2018. 18:00 0:8
64 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 08.02.2018. 19:30 3:2
67 HSR 2001 - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga Hokeja halle Rīga 11.02.2018. 13:00 4:3
68 Venta 2002 - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 11.02.2018. 15:45 5:4
65 Daugavpils/LDZ CARGO - Liepājas SSS 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 11.02.2018. 17:45 6:2
41 Mārupe - Valmieras HK/BSS/ViA 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 18.02.2018. 14:15 10:1
34 Venta 2002 - Daugavpils/LDZ CARGO 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 18.02.2018. 15:30 1:9
72 Mārupe - HSR 2001 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 19.02.2018. 20:15 2:5
38 Lido - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Mogo ledus halle 20.02.2018. 18:00 4:2
42 Venta 2002 - Lido 2017/2018: 1.līga Ventspils OC ledus halle 22.02.2018. 19:00 4:3
69 Liepājas SSS - Pārdaugava/Jūrmala 2017/2018: 1.līga LOC ledus halle 22.02.2018. 19:30 4:5 OT
70 Valmieras HK/BSS/ViA - HK Zemgale/JLSS 2017/2018: 1.līga Vidzemes OC ledus halle 25.02.2018. 14:05 5:0
66 Mārupe - Lido 2017/2018: 1.līga Inbox.lv ledus halle 25.02.2018. 15:15 2:1 SO
71 Daugavpils/LDZ CARGO - Venta 2002 2017/2018: 1.līga Daugavpils ledus halle 25.02.2018. 16:00 1:7
1 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 28.02.2018. 19:30 3:2 SO
2 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Inbox.lv ledus halle 28.02.2018. 20:30 4:5 OT
3 HSR 2001 - Lido 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 01.03.2018. 19:30 2:4
4 Mārupe - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Ozo ledus halle 01.03.2018. 20:45 4:3
6 Venta 2002 - Mārupe 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 04.03.2018. 15:00 2:1
5 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 04.03.2018. 16:45 4:6
7 Lido - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Mogo ledus halle 05.03.2018. 19:15 1:6
8 Venta 2002 - Mārupe 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 05.03.2018. 19:30 6:2
9 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 11.03.2018. 18:15 1:3
10 HSR 2001 - Venta 2002 2017/2018: 1.līga: Play-off Hokeja halle Rīga 12.03.2018. 19:30 0:8
11 Venta 2002 - HSR 2001 2017/2018: 1.līga: Play-off Ventspils OC ledus halle 15.03.2018. 19:30 3:1
1. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 07.10.2017. 15:30 4:3 OT
2. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: U17 izlases pārbaudes spēles Volvo SC ledus halle 08.10.2017. 13:00 3:4
1 Valmieras HK/BSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:6
3 Brocēnu NBJSS 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:00 3:2
2 HC Klaipeda - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 0:9
4 Mārupe/BALTI - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 12:45 2:1 SO
5 Valmieras HK/BSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 3:8
9 HS Rīga 2009 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 13:45 2:0
7 Mārupe/BALTI - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 3:5
8 HC Klaipeda - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 14:30 0:6
6 Ogre juniors 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 3:0
10 Brocēnu NBJSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 15:30 1:2 SO
11 HS MOGO 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 2:5
12 Prizma 08 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 14.10.2017. 16:15 1:6
1 HSR 2009 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 3:2
2 Mārupe/ZAĻI - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:00 6:1
3 JLSS 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 1:7
4 TNSS/THK - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 11:45 2:4
5 HSR 2009 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 8:0
6 Ogre juniors 2008 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 12:45 1:2 SO
7 JLSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 1:2
8 HS MOGO 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 13:30 3:1
9 Pārdaugava 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 2:1
10 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 14:30 5:1
11 Brocēnu NBJSS 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 15:15 5:3
12 BHC37 WildCats - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 4:1
13 Liepājas SSS - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 3:5
14 Pārdaugava 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 16:00 1:0
15 Venta 2002 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 0:4
16 HK Tukums - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 21.10.2017. 17:00 2:3
13 Daugavpils BJSS - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 12:40 8:2
14 Mārupe/BALTI - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 12:40 1:6
15 Brocēnu NBJSS 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 13:25 3:4 SO
16 Pārdaugava 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 13:25 6:2
17 Daugavpils BJSS - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 14:25 3:2 SO
18 Prizma 08 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 14:25 2:1 SO
19 Mārupe/BALTI - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 15:10 2:6
20 HS MOGO 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 15:10 0:4
21 Pārdaugava 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:10 4:2
22 Brocēnu NBJSS 09 - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:10 1:2
23 Ogre juniors 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:55 1:2 SO
24 JLSS 09 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes ledus halle 28.10.2017. 16:55 0:1 SO
25 Daugavpils BJSS - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 6:0
26 Jūrmalas SS - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:00 4:2
27 JLSS 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 2:0
28 HS MOGO 09 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 11:45 0:5
29 Prizma 08 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 0:4
30 HC Klaipeda - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 12:45 3:5
31 Daugavpils BJSS - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 5:0
32 Valmieras HK/BSS - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 13:30 4:3
33 Jūrmalas SS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 5:2
34 Prizma 08 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 14:30 3:2 SO
35 Mārupe/BALTI - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 2:3
36 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 02.12.2017. 15:15 6:5 SO
29 Mārupe/ZAĻI - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:00 2:1
30 Kurbads - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:00 2:1 SO
25 BHC37 WildCats - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:45 2:3
28 HSR 2009 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 11:45 4:0
21 Pārdaugava 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 12:45 2:3
22 HK Tukums - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 12:45 3:0
17 Brocēnu NBJSS 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 13:30 1:2
20 HC Klaipeda 09 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 13:30 0:4
23 JLSS 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 14:30 3:2 SO
24 TNSS/THK - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 14:30 0:3
18 HS MOGO 08 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 15:15 3:1
19 Kurbads - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 15:15 1:5
27 Vilnius SLRA - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 16:15 2:1
32 Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 16:15 3:1
26 Liepājas SSS - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 17:00 1:0
31 Venta 2002 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 09.12.2017. 17:00 1:4
33 HS MOGO 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:00 1:5
34 Ogre juniors 2008 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:00 1:2
35 HC Klaipeda 09 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:45 3:4 SO
40 Liepājas SSS - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 10:45 1:4
47 Brocēnu NBJSS 08 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 11:45 6:5
48 HS MOGO 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 11:45 0:1
41 BHC37 WildCats - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 12:30 5:1
44 Mārupe/ZAĻI - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 12:30 0:3
42 Vilnius SLRA - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 13:30 0:1
46 Venta 2002 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 13:30 0:8
37 HK Tukums - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 14:15 3:2 SO
38 JLSS 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 14:15 2:3
43 HSR 2009 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 15:15 2:0
45 Kurbads - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 15:15 0:7
36 Pārdaugava 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 16:00 5:0
39 TNSS/THK - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 13.01.2018. 16:00 1:0
37 Brocēnu NBJSS 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 12:15 3:2 SO
38 Mārupe/BALTI - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 12:15 3:1
39 Valmieras HK/BSS - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:00 2:7
40 Ogre juniors 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 13:00 2:6
41 Jūrmalas SS - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:00 2:0
42 JLSS 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:00 1:0
43 Daugavpils BJSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:45 5:0
44 BHC37 ScreamingEagles - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 14:45 4:3 SO
45 Pārdaugava 09 - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:30 3:4
46 Ogre juniors 09 - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 15:30 4:0
47 Daugavpils BJSS - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 16:30 2:3
48 Prizma 08 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Volvo SC ledus halle 20.01.2018. 16:30 2:0
52 HK Tukums - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 11:00 4:1
53 JLSS 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 11:00 2:0
59 Mārupe/ZAĻI - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 11:45 2:3
60 Kurbads - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 11:45 1:3
54 TNSS/THK - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 12:45 1:5
62 Brocēnu NBJSS 08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 12:45 5:0
61 Venta 2002 - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 13:30 1:3
63 HS MOGO 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 13:30 1:2
50 HC Klaipeda 09 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 14:30 3:4 SO
51 Pārdaugava 08 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 14:30 2:0
57 BHC37 WildCats - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 15:15 2:0
64 Ogre juniors 2008 - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 15:15 3:2 SO
55 HC Klaipeda 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 16:15 2:0
56 Liepājas SSS - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 16:15 1:4
49 Ogre juniors 2008 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 17:00 0:1
58 HSR 2009 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 27.01.2018. 17:00 3:0
70 HC Klaipeda 08 - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:00 4:1
74 Mārupe/ZAĻI - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:00 4:1
65 HC Klaipeda 09 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:45 1:2
75 Kurbads - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 11:45 1:3
71 Liepājas SSS - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 12:45 1:3
76 Venta 2002 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 12:45 0:9
69 TNSS/THK - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 13:30 8:0
72 Vilnius SLRA - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 13:30 0:3
73 BHC37 WildCats - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 14:30 2:3 SO
77 Brocēnu NBJSS 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 14:30 0:3
78 HS MOGO 08 - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 15:15 1:3
80 HC Klaipeda 09 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 15:15 0:5
68 JLSS 08 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 16:15 2:0
79 Ogre juniors 2008 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 16:15 0:1
66 Pārdaugava 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 17:00 1:0 SO
67 HK Tukums - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 10.02.2018. 17:00 3:0
49 HS Rīga 2009 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:00 0:1
50 HS MOGO 09 - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:00 2:1
51 Daugavpils BJSS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:45 4:0
56 HC Klaipeda - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 11:45 0:2
54 Brocēnu NBJSS 09 - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 12:45 5:2
55 HS Rīga 2009 - Daugavpils BJSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 12:45 0:7
57 Jūrmalas SS - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 13:30 2:1 SO
58 Mārupe/BALTI - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 13:30 0:4
52 HC Klaipeda - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 14:30 2:3
59 Brocēnu NBJSS 09 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 14:30 2:3
53 Mārupe/BALTI - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Tukuma ledus halle 17.02.2018. 15:15 0:4
87 Vilnius SLRA - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 3:2 SO
89 BHC37 WildCats - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:00 1:0
90 Kurbads - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 2:3 SO
96 Pārdaugava 08 - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 11:45 3:1
88 HSR 2009 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 5:1
91 Venta 2002 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 12:45 0:4
81 Pārdaugava 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 2:1 SO
82 HK Tukums - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 13:30 10:0
85 HC Klaipeda 08 - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 2:1
86 Liepājas SSS - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 14:30 4:0
84 TNSS/THK - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:0
95 HC Klaipeda 09 - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 15:15 1:3
83 JLSS 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 0:2
92 Brocēnu NBJSS 08 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 16:15 3:4
93 HS MOGO 08 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 2:6
94 Ogre juniors 2008 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 03.03.2018. 17:00 1:2 SO
98 JLSS 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 1:2
104 Mārupe/ZAĻI - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:00 2:3 SO
105 BHC37 WildCats - Kurbads 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 4:1
112 HK Tukums - JLSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 11:45 2:3
106 Venta 2002 - Mārupe/ZAĻI 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 1:8
111 Pārdaugava 08 - TNSS/THK 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 12:45 2:0
97 HK Tukums - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 4:3 SO
99 TNSS/THK - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 13:30 2:1
100 HC Klaipeda 08 - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 2:0
103 HSR 2009 - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 14:30 8:0
101 Liepājas SSS - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:0 SO
102 Vilnius SLRA - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 15:15 1:2 SO
109 Ogre juniors 2008 - Liepājas SSS 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 0:1
110 HC Klaipeda 09 - HC Klaipeda 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 16:15 1:7
107 Brocēnu NBJSS 08 - HSR 2009 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:4
108 HS MOGO 08 - Vilnius SLRA 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Tukuma ledus halle 17.03.2018. 17:00 1:0
63 HC Klaipeda - HS Rīga 2009 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 0:1 SO
67 Ogre juniors 09 - Jūrmalas SS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:00 1:3
60 Valmieras HK/BSS - Prizma 08 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 4:0
65 JLSS 09 - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 12:45 0:4
64 Prizma 08 - Ogre juniors 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 SO
71 HS MOGO 09 - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 13:45 2:1 SO
61 HS Rīga 2009 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 2:1
66 Daugavpils BJSS - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 14:30 6:0
68 HC Klaipeda - BHC37 ScreamingEagles 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 0:2
70 Jūrmalas SS - Pārdaugava 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 15:30 1:2 SO
62 Brocēnu NBJSS 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 1:4
69 Daugavpils BJSS - HS MOGO 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2018. 16:15 6:1
73 Mārupe/BALTI - Brocēnu NBJSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 10:00 4:3 SO
72 HS MOGO 09 - HC Klaipeda 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 11:00 2:1
78 Brocēnu NBJSS 09 - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 12:00 0:3
75 Daugavpils BJSS - Mārupe/BALTI 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 13:00 4:0
77 HS MOGO 09 - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 14:00 1:5
76 Daugavpils BJSS - JLSS 09 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 15:00 4:0
74 HC Klaipeda - Valmieras HK/BSS 2017/2018: LBJČH: U10: B grupa Talsu hokeja halle 14.04.2018. 16:00 0:4
113 JLSS 08 - BHC37 WildCats 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 0:2
114 TNSS/THK - HK Tukums 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 10:00 1:2
115 HC Klaipeda 08 - Pārdaugava 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 1:2 SO
117 Vilnius SLRA - Ogre juniors 2008 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 11:00 2:0
116 Liepājas SSS - HC Klaipeda 09 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
118 HSR 2009 - HS MOGO 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 12:15 4:0
119 Mārupe/ZAĻI - Brocēnu NBJSS 08 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:0
120 Kurbads - Venta 2002 2017/2018: LBJČH: U10: A grupa Jelgavas ledus halle 30.04.2018. 13:15 3:1
1 Donbass - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 15:30 4:2
2 HK Kurbads - GKS Tychy 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 20.10.2017. 19:30 5:2
3 GKS Tychy - Narva PSK 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 15:30 11:0
4 Donbass - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 21.10.2017. 18:00 1:8
5 GKS Tychy - Donbass 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 14:00 4:2
6 Narva PSK - HK Kurbads 2017/2018: Kontinentālais Kauss Kurbads ledus halle 22.10.2017. 18:00 1:2
8 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.10.2017. 20:15 11:0
2 Laima Juniors - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 04.11.2017. 19:15 0:10
14 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 19.11.2017. 15:30 3:4 SO
11 Laima - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 25.11.2017. 14:00 10:0
12 Laima - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 25.11.2017. 17:00 20:0
19 Hockey Girls - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 11:00 2:8
20 Hockey Girls - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 26.11.2017. 14:30 3:7
10 Laima - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 01.12.2017. 20:30 6:0
9 Laima Juniors - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 09.12.2017. 10:45 0:1
15 L&L/JLSS - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 06.01.2018. 14:00 0:5
17 L&L/JLSS - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 14:00 2:0
18 L&L/JLSS - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 20.01.2018. 17:00 6:0
21 Hockey Girls - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 21.01.2018. 11:00 0:8
22 Hockey Girls - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 21.01.2018. 14:30 0:8
16 L&L/JLSS - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 10.02.2018. 18:30 0:3
3 Laima Juniors - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 24.02.2018. 18:45 5:2
1 Laima Juniors - Laima 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 25.02.2018. 15:30 1:9
23 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 10.03.2018. 14:00 0:5
24 Hockey Girls - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 10.03.2018. 17:00 0:6
5 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 11:00 3:0
6 Laima Juniors - Hockey Girls 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Tukuma ledus halle 11.03.2018. 14:30 7:0
7 Laima - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 21.04.2018. 19:45 7:0
4 Laima - L&L/JLSS 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Hokeja halle Rīga 03.05.2018. 20:30 5:0
13 L&L/JLSS - Laima Juniors 2017/2018: LČ sievietēm: Regular games Jelgavas ledus halle 07.05.2018. 20:20 0:3
2. Slovākija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 09.11.2017. 0:8
1. Latvija U-17 - Baltkrievija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 09.11.2017. 15:15 4:5 SO
4. Slovākija U-17 - Baltkrievija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 10.11.2017. 0:4
3. Latvija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 10.11.2017. 10:45 1:4
6. Baltkrievija U-17 - Krievija U-16 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 11.11.2017. 1:4
5. Latvija U-17 - Slovākija U-17 2017/2018: Turnīrs Minskā : U17: Regular games: A grupa Baltkrievija 11.11.2017. 12:00 4:0
2 Baltkrievija U-20 - Dānija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 09.11.2017. 15:30 4:1
1 Latvija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 09.11.2017. 19:00 1:4
3 Dānija U-20 - Austrija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 10.11.2017. 15:30 3:2 SO
4 Latvija U-20 - Baltkrievija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 10.11.2017. 19:00 0:2
5 Austrija U-20 - Baltkrievija U-20 2017/2018: U-20 izlases pārbaudes spēles: U20 Ventspils OC ledus halle 11.11.2017. 12:30 2:10
6 Latv