Liepājnieki izmet 1594 mīkstās mantiņas, mājinieki uzveic "Lido" hokejistus

Piekto gadu pēc kārtas gada nogalē Liepājā norisinājās akcija “Lāči lido”. Šogad dāvināšanai tika sarūpētas 1594 mīkstās rotaļlietas.

Pārpildītās Liepājas Olimpiskā cetra Ledus halles tribīnes vēroja aizraujošu hokeju, kur HK “Liepāja” ar 5:2 (0:1, 3:1, 2:0) pārspēja HK “Lido”. Liepājnieki bikli iesāka šo spēli, un līdz mūsējo pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida 23 minūtes.

Pirmie vārtus iemeta “Lido” hokejisti, kad sekmīgā pretuzbrukumā ar individuāli veiksmīgu reidu izcēlās Bulats Gaļimovs. Pirmajā trešdaļā liepājniekiem bija trīs vairākumi, bet tikai pēdējā no tiem izdodas izveidot kādu bīstamu momentu.

Otrajā trešdaļā ceturtajā minūtē Endijs Butāns pārpildītu tribīņu priekšā beidzot guva vārtus “Liepājai”, kas nozīmēja, ka līdzjutēji jau piekto gadu pēc kārtas meta laukumā līdzi paņemtās mīkstās mantiņas. Vēlāk tika saskaitīts, ka laukumā labdarības nolūkos izmests gandrīz 1600 rotaļlietu.

Divas ar pusi minūtes vēlāk “Lido” pretuzbrukumā atguva vadību, kad izcēlās Igors Maloļetkins, tomēr vēl pēc nieka 15 sekundēm rikošetā Dmitrijs Korņilovs panāca 2:2. Liepājnieki ilgstoši spieda pretiniekus un trešdaļas beigās tomēr ieguva vadību - vispirms lieliska iespēja bija Korņilovam, bet pāris sekunžu vēlāk no vārtu priekšas izcēlās Oļegs Ļaščenko.

Trešajā periodā vārtus guva Bruno Zabis, bet priekšpēdējā minūtē, spēlējot trijatā pret sešiem, Zabis iemeta ripu tukšos vārtos un liepājnieki noveda dueli līdz grūtai uzvarai. “Liepāja” iepriekšējā mačā pieveica “Prizmu”, līdz ar to sestdien Kurzemes komanda pirmoreiz aptuveni gada laikā izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas.

Liepāja - Lido 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)

Vārti: 07:06 Gaļimovs 0:1, 23:03 Butāns (Žučkovs) 1:1, 25:35 Maloļetkins (Gaļimovs) 1:2, 25:50 Korņilovs (Vībāns) 2:2, 37:35 Ļaščenko (Korņilovs, Visockis) 3:2, 50:02 Zabis (Mamčičs, vair.) 4:2, 58:08 Zabis (Žučkovs, maz., tukšos vārtos) 5:2.
Soda minūtes: 12:14
Metieni: 35:14
Vārtsargi: Kristaps Nazarovs - Antons Naumovs