Spēle

60:00 Labākie
Ogre: Rendijs Stepka
SKI: Sindija Agare
60:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam Ogre juniors/Jelgavas LSS: 0
Sieviešu klubu izlase: 0
Iemetieni pavisam Ogre juniors/Jelgavas LSS: 0
Sieviešu klubu izlase: 0
60:00 Sieviešu klubu izlase Vārtsargs atstāj vārtus #26 Evija Tētiņa
60:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs atstāj vārtus #30 Mārtiņš Strazdiņš
59:46 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 7:4 #68 Kaspars Mendziņš
#91 Valters Orlovskis, #15 Deniss Milts
57:39 Sieviešu klubu izlase Vārti vairākumā - 6:4 #9 Žanete Vasiļevska
#13 Aija Balode
57:23 Ogre juniors/Jelgavas LSS Skaitliskā sastāva pārkāpums
2 min (57:23-59:23)
T
54:55 Ogre juniors/Jelgavas LSS Sitiens ar nūju
2 min (54:55-56:55)
#5 Ralfs Daniels Bergmanis
53:36 Ogre juniors/Jelgavas LSS Sitiens ar elkoni
2 min (53:36-55:36)
#91 Valters Orlovskis
52:45 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (52:45-54:45)
#4 Arnolds Lapainis
52:18 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 6:3 #10 Alans Mitrofanovs
#5 Ralfs Daniels Bergmanis
49:12 Sieviešu klubu izlase Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (49:12-51:12)
#20 Laila Dekmeijere-Trigubova
48:54 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 5:3 #10 Alans Mitrofanovs
46:44 Ogre juniors/Jelgavas LSS Spēles vilcināšana
2 min (46:44-48:44)
#21 Armands Ošiņš
46:02 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 4:3 #10 Alans Mitrofanovs
#8 Ritvars Redko
45:49 Sieviešu klubu izlase Vārti vairākumā - 3:3 #9 Žanete Vasiļevska
#13 Aija Balode, #23 Agnese Apsīte
43:51 Ogre juniors/Jelgavas LSS Klupināšana
2 min (43:51-45:51)
#7 Eduards Grīnbergs
43:24 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti mazākumā (-2) - 3:2 #10 Alans Mitrofanovs
#27 Ralfs Cēsnieks
42:41 Sieviešu klubu izlase Vārti vairākumā (+2) - 2:2 #17 Sindija Agare
#13 Aija Balode, #23 Agnese Apsīte
42:27 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (42:27-44:27)
#21 Armands Ošiņš
42:07 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (42:07-44:07)
#5 Ralfs Daniels Bergmanis
40:00 2. perioda beigas
40:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs stājas vārtos #30 Mārtiņš Strazdiņš
40:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs atstāj vārtus #20 Kristiāns Daņilovs
37:36 Ogre juniors/Jelgavas LSS Grūšana apmalē
2 min (37:36-39:36)
#87 Toms Pakulis
36:11 Sieviešu klubu izlase Vārti - 2:1 #23 Agnese Apsīte
#17 Sindija Agare, #88 Anna Kubliņa
31:33 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (31:33-33:33)
#5 Ralfs Daniels Bergmanis
23:24 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 2:0 #10 Alans Mitrofanovs
#8 Ritvars Redko, #5 Ralfs Daniels Bergmanis
20:47 Ogre juniors/Jelgavas LSS Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju
2 min (20:47-22:47)
#8 Ritvars Redko
20:00 1. perioda beigas
17:15 Sieviešu klubu izlase Skaitliskā sastāva pārkāpums
2 min (17:15-19:15)
T
14:55 Ogre juniors/Jelgavas LSS Grūšana apmalē
2 min (14:55-16:55)
#68 Kaspars Mendziņš
14:15 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 1:0 #15 Deniss Milts
#5 Ralfs Daniels Bergmanis, #10 Alans Mitrofanovs
10:48 Sieviešu klubu izlase Pretinieka turēšana
2 min (10:48-12:48)
#3 Ilva Ivaškina
00:00 Sieviešu klubu izlase Vārtsargs stājas vārtos #26 Evija Tētiņa
00:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs stājas vārtos #20 Kristiāns Daņilovs