Spēle

60:00 Labākais spēlētājs:
Ogre juniors/Jelgavas LSS: Alans Mitrofanovs Nr. 10
Daugavpils BSS: Vladislavs Barkovskis Nr. 26
60:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam Ogre juniors/Jelgavas LSS: 0
Daugavpils BSS: 0
Iemetieni pavisam Ogre juniors/Jelgavas LSS: 0
Daugavpils BSS: 0
60:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs atstāj vārtus #20 Kristiāns Daņilovs
59:57 Daugavpils BSS Vārtsargs atstāj vārtus #22 Aleksejs Cerikovs
59:57 Ogre juniors/Jelgavas LSS Rupjība
2 min (59:57-60:00)
#17 Deniss Milts
59:57 Daugavpils BSS Disciplinārais sods
10 min (59:57-60:00)
#40 Rudolfs Surgovts
59:57 Daugavpils BSS Spēka paņēmiens galvā un kaklā
2 min (59:57-60:00)
#40 Rudolfs Surgovts
56:08 Daugavpils BSS Rupjība
2 min (56:08-58:08)
#4 Ēriks Guģis
56:08 Daugavpils BSS Rupjība
2 min (56:08-58:08)
#4 Ēriks Guģis
56:08 Ogre juniors/Jelgavas LSS Rupjība
2 min (56:08-58:08)
#10 Alans Mitrofanovs
56:08 Ogre juniors/Jelgavas LSS Rupjība
2 min (56:08-58:08)
#10 Alans Mitrofanovs
55:26 Daugavpils BSS Rupjība
2 min (55:26-57:26)
#8 Artūrs Šakurovs
55:26 Ogre juniors/Jelgavas LSS Rupjība
2 min (55:26-57:26)
#4 Ralfs Cēsnieks
55:26 Ogre juniors/Jelgavas LSS Rupjība
2 min (55:26-57:26)
#4 Ralfs Cēsnieks
54:13 Daugavpils BSS Vārti - 4:3 #4 Ēriks Guģis
#26 Vladislavs Barkovskis, #8 Artūrs Šakurovs
53:13 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 4:2 #33 Ričards Haliļovs
#10 Alans Mitrofanovs
49:07 Daugavpils BSS Spēles vilcināšana
2 min (49:07-51:07)
#8 Artūrs Šakurovs
40:00 2. perioda beigas
39:20 Daugavpils BSS Disciplinārais sods
2 min (39:20-41:20)
#47 Haims Joffe
36:43 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (36:43-38:43)
#33 Ričards Haliļovs
36:43 Daugavpils BSS Vārtsargs stājas vārtos #22 Aleksejs Cerikovs
36:35 Daugavpils BSS Vārtsargs atstāj vārtus #22 Aleksejs Cerikovs
35:24 Daugavpils BSS Vārti - 3:2 #24 Jegors Mateiko
27:29 Daugavpils BSS Rupjība
2 min (27:29-29:29)
#40 Rudolfs Surgovts
27:29 Ogre juniors/Jelgavas LSS Sitiens ar nūju
2 min (27:29-29:29)
#4 Ralfs Cēsnieks
23:34 Ogre juniors/Jelgavas LSS Disciplinārais sods
10 min (23:34-33:34)
#7 Jānis Ķikāns
23:34 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 3:1 #90 Roberts Pētersons
#4 Ralfs Cēsnieks
23:20 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 2:1 #88 Rendijs Stepka
#33 Ričards Haliļovs
22:35 Daugavpils BSS Vārti vairākumā - 1:1
Mazākumā -1
#8 Artūrs Šakurovs
#26 Vladislavs Barkovskis
20:39 Ogre juniors/Jelgavas LSS Disciplinārais sods
10 min (20:39-30:39)
#10 Alans Mitrofanovs
20:39 Ogre juniors/Jelgavas LSS Grūšana mugurā
2 min (20:39-22:39)
#10 Alans Mitrofanovs
20:00 1. perioda beigas
19:32 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (19:32-21:32)
#90 Roberts Pētersons
18:39 Daugavpils BSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (18:39-20:39)
#24 Jegors Mateiko
17:27 Daugavpils BSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (17:27-19:27)
#44 Aleksandrs Sokolovs
17:02 Ogre juniors/Jelgavas LSS Grūšana ar nūju rokās
2 min (17:02-19:02)
#21 Deniss Berdņiks
11:08 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārti - 1:0 #33 Ričards Haliļovs
#10 Alans Mitrofanovs
05:10 Ogre juniors/Jelgavas LSS Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (05:10-07:10)
#21 Deniss Berdņiks
00:00 Daugavpils BSS Vārtsargs stājas vārtos #22 Aleksejs Cerikovs
00:00 Ogre juniors/Jelgavas LSS Vārtsargs stājas vārtos #20 Kristiāns Daņilovs