2019/2020: JAHL

AKO/Mārupe pret HS Rīga 2003
01.09.2019. 14:30

Spēle

60:00 HS Rīga 2003 Vārtsargs atstāj vārtus #1 Ralfs Pilsētnieks
60:00 AKO/Mārupe Vārtsargs atstāj vārtus #31 Ēriks Vītols
60:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam AKO/Mārupe: 0
HS Rīga 2003: 0
Iemetieni pavisam AKO/Mārupe: 0
HS Rīga 2003: 0
58:59 AKO/Mārupe Vārti vairākumā - 5:1
Vārti gūti vairākumā +1
#19 Oto Marinaki
#11 Andrejs Bērziņš, #29 Aleksandrs Frīdenbergs
58:35 HS Rīga 2003 Sitiens ar nūju
2 min (58:35-58:59)
#14 Mārtiņš Šulcs
51:30 AKO/Mārupe Vārti - 4:1 #19 Oto Marinaki
#7 Rihards Jānis Geldners
47:53 AKO/Mārupe Pretinieka turēšana
2 min (47:53-49:53)
#8 Ričards Beņislavskis
45:57 AKO/Mārupe Klupināšana
2 min (45:57-47:57)
#12 Harijs Šmits
44:57 HS Rīga 2003 Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (44:57-46:57)
#28 Artūrs Krišs Avotiņš
43:44 HS Rīga 2003 Vārti - 3:1 #19 Matīss Bīriņš
40:20 AKO/Mārupe Bloķēšana
2 min (40:20-42:20)
#12 Harijs Šmits
40:00 2. perioda beigas
37:04 AKO/Mārupe Vārti - 3:0 #22 Daniels Zalamanis
#26 Gustavs Ronis, #3 Aleksis Druva
34:02 AKO/Mārupe Bīstama spēle ar augstu paceltu nūju
2 min (34:02-36:02)
#29 Aleksandrs Frīdenbergs
24:43 HS Rīga 2003 Klupināšana
2 min (24:43-26:43)
#17 Ričards Kondrovs
23:11 HS Rīga 2003 Bloķēšana
2 min (23:11-25:11)
#38 Reinis Eberliņš
23:11 AKO/Mārupe Sitiens ar nūju
2 min (23:11-25:11)
#33 Kristofers Petriņš
20:00 1. perioda beigas
20:00 HS Rīga 2003 Rupjība
2 min (20:00-22:00)
#17 Ričards Kondrovs
20:00 AKO/Mārupe Nepareizs uzbrukums
2 min (20:00-22:00)
#16 Ņikita Siskovs
13:28 AKO/Mārupe Vārti vairākumā - 2:0
Vārti gūti vairākumā +1
#12 Harijs Šmits
#8 Ričards Beņislavskis
11:58 HS Rīga 2003 Klupināšana
2 min (11:58-13:28)
#5 Mārtiņš Špaks
06:52 HS Rīga 2003 Sitiens ar elkoni
2 min (06:52-08:52)
#19 Matīss Bīriņš
04:29 AKO/Mārupe Klupināšana
2 min (04:29-06:29)
#27 Toms Breikšs
00:21 AKO/Mārupe Vārti - 1:0 #16 Ņikita Siskovs
#23 Roberts Binde
00:00 HS Rīga 2003 Vārtsargs stājas vārtos #1 Ralfs Pilsētnieks
00:00 AKO/Mārupe Vārtsargs stājas vārtos #31 Ēriks Vītols
00:00 Spēles tiesneši: galvenais tiesnesis Andrejs Jakovļevs, līnijtiesneši - Vitālijs Vorona un Edgars Ķuze.
00:00 Spēles sākums Mārupes ledus hallē pulksten 14:30.