Noslēdzies ikgadējais LHF kongress!

Piektdien, 22. martā, Daugavas stadionā, Augšielā 1, Rīgā norisinājās ikgadējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) biedru kongress.

Kongresa sākumā LHF prezidents Aigars Kalvītis atklāja kongresu ar ievadrunu un izteica prieku par atkal redzēšanos.

Tālāk par kongresa sapulces vadītāju biedri apstiprināja LHF ģenerālsekretāru Robertu Pļāvēju, kurš turpināja kongresa norisi un prezentēja pirmo dienas kārtības jautājumu par LHF biedru un biedru kandidātu apstiprināšanu.

No kopējiem 55 LHF biedriem kongresam reģistrējās 37. 

Šajā LHF sanāksmē tika uzņemti divi jauni biedri: SIA “Jaunatnes Hokeja centrs” un Biedrība “MIKEĻA RĒDLIHA HOKEJA KULTŪRA”. 

Tikmēr biedru kandidātu lokā uzņēma piecas jaunas biedrības: biedrība “Hokeja attīstība Ogres novadā”, SIA “Hockey planet”, SIA “Hockey Boost”, SIA “Sporta Lukss” un SIA “Hokeja Pasaule”.

Nākošais jautājums dienas kārtībā bija par LHF biedru izslēgšanu, pamatojoties uz attiecīgiem LHF statūtu pārkāpumiem. Pēc balsojuma no LHF biedru loka tika izslēgti divi biedri - SIA IHSkola un SIA “NIKS”, bet no biedru kandidātiem tika svītroti Biedrība “OLIMP 69”.                     

Nākošais kongresa dienas kārtībā bija LHF prezidenta Aigara Kalvīša atskaites ziņojums par LHF darbību par laika periodu no iepriekšējā kongresa laikā. Atskaites ziņojums tika sākts ar klusuma brīdi, pieminot šajā laikā posmā viņsaulē aizgājušos hokeja cilvēkus. Pēc tam LHF prezidents atskatījās uz notikumiem bagāto un fantastiskajiem sasniegumiem Latvijas hokeja izlašu kontekstā. Tāpat A. Kalvītis izcēla lieliski noorganizēto IIHF Pasaules čempionātu Rīga/Tampere un sniedza finanšu atskaiti par šo turnīru. 

Pēc Kalvīša kunga atskaites ziņojuma sekoja LHF finanšu direktora Andra Aniņa finanšu pārskata ziņojums par 2023. gadu. Pēc balsojuma LHF biedri apstiprināja 2023. gada finanšu pārskatu.

Pēcāk sekoja LHF valdes loceklis Edgara Bunča skaidrojums par LHF jauno Statūtu redakciju. Pēctam sekoja debates, kurās ar ierosinājumiem par LHF jaunajiem statūtiem, izteicās LHF biedri. LHF biedri apstiprināja jaunos statūtus. 

Visbeidzot, Kongresam noslēdzoties, LHF prezidents Aigars Kalvītis vēlreiz pateicās visiem Kongresa delegātiem par dalību kongresā un Kongresa sapulces vadītājs, LHF ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs paziņoja kongresu par noslēgtu.

 

Sadarbības partneri