Latvijas hokeja izlase ar graujošu uzvaru sāk “Kaufland” kausa izcīņu!

Harija Vītoliņa vadītā Latvijas nacionālā hokeja izlase ar pārliecinošu panākumu pār Norvēģiju ceturtdien sāka “Kaufland” kausa izcīņu Bratislavā, Slovākijā.

Aizvadītajā mačā Latvijas hokejisti ar rezultātu 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) sagrāva norvēģus.

Līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem bija jāgaida 26. minūtes, kad pēc lieliskas Toma Andersona piespēles rezultātu atklāja Daniels Bērziņš. Turpinājumā, spēlējot mazākumā, Renārs Krastenbergs aizbēga vienatnē pret norvēģu vārtsargu un ripu raidīja starp kājsargiem, panākot 2:0.

Trešās trešdaļas 8. minūtē ātrākais pie atlēkušās ripas bija latviešu uzbrucējs Anrī Ravinskis, kurš guva savus pirmos vārtus nacionālajā izlasē. Turpinājumā ar plaukstas metienu 4:0 panāca Rūdolfs Balcers, bet punktu (5:0) šajā spēlē ar fantastisku šķēlienu, neapturot ripu, pielika Eduards Tralmaks.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē atzina vārtsargu Ivaru Punnenovu, kurš atvairīja visus pretinieku metienus.

Norvēģija - Latvija 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
Vārti: 25.37 D. Bērziņš (Andersons) 0:1, 35:14 Krastenbergs (maz.) 0:2 , 47:43 Ravinskis (Alksnis) 0:3, 47:59 Balcers (Batņa) 0:4, 56:02 Tralmaks (Mamčics vair.) 0:5
Soda minūtes: 10 - 8
Vārtsargi: Tobiass Breivolds Johansens - Ivars Punnenovs

15. decembrī mūsu izlase plkst.19:00 (pēc Latvijas laika) tiksies ar mājiniekiem Slovākiju.

Abas Latvijas izlases “Kaufland” kausa izcīņas spēles tiešraidē var vērot TV6 un GO3 platformā.

Latvijas hokeja izlasei šis ir otrais sabraukums jaunajā sezonā. Pirmajā reizē Vītoliņa vadītā valstsvienība novembrī savā laukumā divas reizes (3:1 un 4:1) apspēlēja Francijas izlasi, kas būs mūsu pretinieki arī nākamā gada Pasaules čempionātā Ostravā.

Nākamais valstsvienības spēles jau būs pavasarī. Gatavojoties 2024. gada Pasaules čempionātam, Latvijas izlasei gaidāmas pa divām cīņām savā laukumā ar Austriju, Somiju un Norvēģiju, bet ar Šveici plānotas izbraukuma cīņas.