Aizraujošā mačā “MOGO/LSPA” izrauj uzvaru pret HK “Kurbads”, "Zemgale/LBTU" turpina perfekti

Pirmo uzvaru 2023./2024. gada Optibet Hokeja Līgas (OHL) sezonā trešdien izcīnīja Latvijas vicečempione HK “MOGO/LSPA”.

Savā laukumā Ģirta Ankipāna vadītā “MOGO/LSPA” ar rezultātu 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) mača galotnē apspēlēja HK “Kurbads”.

Pirmajā periodā “Kurbads” guva divus vārtus, precīzi metot Aleksandram Novikovam un Artūram Mickevičam. Savu rēķinu mājinieki atklāja cīņas 27. minūtē, kad vārtus guva Deivids Sarkanis. Nepilnas trīs minūtes vēlāk Patriks Trasūns pēc Sarkaņa piespēles panāca neizšķirtu – 2:2.

Uzvaras vārtus nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām guva pieredzējušais uzbrucējs Gints Meija.

Līdz ar to “MOGO/LSPA” izcīnīja pirmo panākumu divās līdzšinējās OHL cīņās. Tikmēr HK “Kurbads” iekrājusi divas uzvaras trijās spēlēs.

Tikmēr Latvijas čempionvienība "Zemgale/LBTU" ar rezultātu 8:4 (1:2, 4:2, 3:0) pārliecinoši uzveica Igaunijas klubu HC "Panter".

Ar 1+2 šajā spēlē uzvarētāju rindās atzīmējās Artūrs Homjakovs un Bohdans Panasenko.

"Zemgale/LBTU" šosezon izcīnījusi trīs uzvaras trijās spēlēs un atrodas OHL līderpozīcijā.

Nākamie OHL mači “MOGO/LSPA”, “Kurbads” un jelgavniekime paredzēti jau šo sestdien.