"Olimp" komanda "Arēna Rīga" uzveic "Zemgale/LLU"

Piekto uzvaru pēc kārtas "Optibet" hokeja līgā svētdien izcīnīja ambiciozā "Olimp" komanda, kas "Arēnā Rīga" ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Jelgavas "Zemgale"/LLU.

Spēles sākumā liels spiediens bija "Olimp" komandai, kas vēlējās revanšēties par savā debijas mačā piedzīvoto zaudējumu, un 13. minūtē atklāja rezultātu, kad pēc Renāra Undeļa un Georgija Pujaca saspēles izcēlās pirmais no viņiem Tomēr perioda beigās savu iespēju izmantoja jelgavnieki, kad apgriezienā cauri Ervīna Muštukova kājsargiem ripu spēja raidīt Raivis Kurņigins un rezultāts kļuva 1:1.

Otrās trešdaļas sākumā "Olimp" ātri realizēja vairākumu un atguva vadību, kad izcēlās Vitālijs Šulakovs. Pēc tam jelgavnieki ilgāku laiku spieda pretiniekus līdz Gatis Sprukts pēc laba izgājiena panāca 2:2. Savukārt trešajā periodā komandas tā arī neguva vārtus un uzvarētājs tika noskaidrots pieliktajā laikā, kad otrajā minūtē pēc Kirila Galohas piespēles no pašas vārtu priekšas nekļūdīgi meta pieredzējušais Aleksandrs Jerofejevs.

Abas komandas tikās arī čempionāta pirmajā kārtā, kad "Olimp" savā debijas mačā piedzīvoja neveiksmi ar 3:4 pēcspēles metienu sērijā. Šis "Olimp" ir līdz šim vienīgais zaudējums OHL.

”"Olimp” - ”Zemgale"/LLU 3:2 (1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

Vārti: 12:40 Undelis (Pujacs, Korņilovs) 1:0, 15:16 Kurnigins (Popovs, Bormanis) 1:1, 21:54 Šulakovs (Kuļikovs, vair.) 2:1, 32:25 Sprukts (Dolguškins) 2:2, 61:05 Jerofejevs (Galoha, Pujacs) 3:2.
Metieni: 51:40
Vārtsargi: Ervīns Muštukovs - Reinis Petkus