HK Mogo Kontinentālā kausa spēlē ar 2:1 pārspēj Ungārijas DVTK Jegesmedvek

Piektdien, 23.oktobrī, Latvijas čempioni HK Mogo hokejisti IIHF Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas B grupas pirmajā spēlē ar 2:1 pārspēja Ungārijas klubu DVTK Jegesmedvek. Vārtus Mogo labā guva Edgars Kurmis un Andrejs Lavrenovs.

Spēles pirmajā periodā gan Mogo vārtsargs Henrijs Ančs, gan DVTK Jegesmedvek vārtu vīrs Atila Adorjans atstāja savus cietokšņus neskartus. Visi vārti šajā mačā tika gūti otrajā trešdaļā. Vispirms Ungārijas kluba aizsargs Kelvins Sagerts izmantoja vairākumu un izvirzīja mājniekus vadībā. Tomēr Edgaram Kurmim vajadzēja nepilnu minūti, lai panāktu izlīdzinājumu. Pēc nepilnām divām minūtēm jau Latvijas čempionu aizsargs Andrejs Lavrenovs izmantoja vairākumu, un kā izrādījās vēlāk, guva uzvaras vārtus – 2:1 Mogo labā.

Sestdien turnīra otrajā spēlē HK Mogo 16:30 pēc Latvijas laika tiksies ar Spānijas CH Jaca, kas piektdien ar 1:3 zaudēja Slovēnijas Acroni Jesenice hokejistiem.