Eduards Odiņš tiesās pasaules čempionātu hokejā

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) nosaukusi 32 tiesnešus, kas strādās 2017. gada pasaules čempionātā hokejā Vācijas pilsētā Ķelnē un Francijas galvaspilsētā Parīzē. Starp viņiem ir arī Latvijas hokeja arbitrs Eduards Odiņš.

IIHF nosauksi 16 līnijtiesnešus un 16 galvenos tiesnešus, un tieši starp viņiem arī latvietis Eduards Odiņš, kurš karjeras laikā spilgti sevi pierādījis Kontinentālās hokeja līgas ietvaros.

Odiņš pasaules čempionātu tiesāja 2011. gadā Slovākijā, kas ir bijusi pēdējā reize. Arī pagājušajā gadā Odiņš bija starp kandidātiem, bet beigās netika izvēlēts.

Astoņu KHL sezonu laikā Odiņš par līgas labāko tiesnesi tika atzīts 2011., 2013., 2014. un 2016. gadā, kas ir labākais rezultāts starp visiem KHL tiesnešiem.  

Kopš pagājušā gada oktobra Latvijas Hokeja federācijas jaunā vadība vairākkārt ir viesojusies IIHF galvenajā mītnē Šveicē, kur tika parrunāta Latvijas tiesnešu nozīmēšana uz starptautiskajiem turnīriem, tajā skaitā arī pasaules čempionātu elites divīzijā, kur Latvijas tiesnešu pārstāvis nav bijis kopš 2011. gada.

Pasaules čempionāts hokejā Vācijā un Francijā norisināsies no 5. līdz 21. maijam.

32 officials make the cut