Virslīga: HK Kurbads - HS Rīga 8:1

Trešdienas vakarā Vidzemes ledus hallē hokeja klubs „Kurbads” uzņēma hokeja skola „Rīga” jaunos hokejistus. Spēle gan intrigu ātri zaudēja, kad mājinieki jau pašā spēles sākumā ieguva drošu pārsvaru un gala rezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:1.

Neilgi pirms spēles sākuma tika godināts leģendārais hokeja treneris un spēlētājs Ēvalds Grabovskis, kurš pēc nelielas uzrunas veica arī simbolisko iemetienu, atklājot pirmo HK „Kurbads” mājas spēli šajā sezonā. Ievērojamā trenera iedvesmoti, mājinieki jau no pirmajām spēles minūtēm droši kontrolēja ripu un bīstami uzbruka viesu cietoksnim. Līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida vien astoņas minūtes, kad laba presinga rezultātā Bruno Zabis pārķer ripu, ietur pauzi un uz tālo stabu piespēlē Dāvim Straupem, kuram neatliek nekas cits kā raidīt ripu tukšos vārtos. Perioda vidū ar metienu no zilās līnijas Mārtiņš Gipters dubulto kurbadiešu pārsvaru.

Otrajā periodā mača gaita nemainās – laukumā dominē HK „Kurbads” hokejisti. Vispirms Dāvis Straupe no lieliskas Renāra Valtera piespēles gūst savus otros vārtus spēlē. Viņam piebalso brālis Jānis Straupe. Ofensīva turpinās ar Mārtiņa Giptera rezultatīvo reidu pa pretinieku zonu, bet bombardēšanu noslēdz Renārs Valters.

Trešajā periodā, kad uzvarētājs jau ir izšķirts, sasparojās rīdzinieki, arvien biežāk uzbrūkot Mārtiņa Raituma sargātajam cietoksnim. Vārtus gan sākumā gūst Mārcis Zembergs. Ar goda golu vairākumā atbild Oļegs Šišlaņņikovs. Punktu spēlei pieliek Juris Štāls, kurš vārtu guvumā pārvērš acīgu Toma Hartmaņa piespēli.