Latgale uzvar Samsung premjerlīgas spēlē

Šovakar otro spēli divās dienās Daugavpilī aizvadīja Latgales un Rīga-20 hokejisti, un šoreiz parāki ar rezultātu 4:1 izrādījās daugavpilieši. Pēc iepriekšējā vakarā negaidīti piedzīvotā zaudējuma atkārtoto spēli pret Rīga-20 hokejistiem Latgale iesāka ļoti apņēmīgi un 13. minūtē daugavpiliešu kapteinis Sauļus Ļimontas pāsrpēja rīdzinieku vārtsargu Kristapu Stiģi. Vairāk gan vārti pirmajā trešdaļā netika gūti.

Taču jau otrā perioda 3. minūtē Egidijs Bauba mazākumā mājinieku pārsvaru dubultoja, bet spēles 34. minūtē Ļimontas gūstot savus otros vārtus spēlē panāk jau visai pārliecinošo 3:0 savā labā. Ar šādu rezultātu arī noslēdzās otrā trešdaļa.
Šķiet izejot uz pēdējo periodu Latgales komanda bija ņēmusi vērā iepriekšējā vakara pieredzi, kad no zaudēja spēli atrodoties vadībā ar rezultātu 3-1. Tomēr šovakar Latgale neatkārtoja šādas kļūmes un spēles 46. minūtē Romāns Glazkovs panāk jau 4:0 Latgales labā. Vienīgais, ko spēja rīdzinieki bija Mārča Zemberga 48. minūtē gūtie goda vārti, neļaujot Latgales vārtsargam Adamam Vrba aizvadīt sauso spēli.
Pēc šīs spēles SK Rīga-20 turnīra tabulā saglabāja 2. vietu, bet Latgale palika piektajā.
Spēles statistika:
DHK Latgale - SK Rīga-20 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Vārtu guvēji: 13:55 Ļimontas (Huhto) 1-0; 23:41 Bauba (Maslovskis) maz. 2-0; 34:06 Ļimontas (Bauba, Glazkovs) 3-0; 46:01 Glazkovs (Bauba, Ņikiforovs) vair. 4-0; Zembergs (Meija) 4-1.