Rīga 2000 uzvar Liepājas Metalurgu Samsung premjerlīgas spēlē

Šovakar Piņķos trešajā šīs sezonas savstarpējā Rīga 2000 un Liepājas Metalurga spēlē rīdzinieki izcīnīja svarīgu uzvaru ar rezultātu 3:2, kas viņiem ļāva izvirzīties trešajā vietā turnīra tabulā. Jau pirms spēles varēja paredzēt, ka šīs spēle būs spraiga un principiāla, ko arī apliecināja spēles gaita. Pirmie pie panākuma pirmā perioda vidū tika viesi, kuru laba vārtus guva lietuviešu leģionārs Povils Verenis. Taču Rīga 2000 atspēlējās jau pēc nepilnām četrām minūtēm, kad vairākumu realizēja mājinieku aizsargs Jānis Andersons panākot 1:1. Bet nepilnu minūti līdz pirmā perioda beigām Raimonds Daņiličs vēlreiz realizēja vairākumu jau vadība ar 2:1 izvirzot Rīga 2000.

Otrais periods pagāja spraigā cīņā par ko liecina arī noraidījumu skaits (pa trim katrā komandā. Vienīgo rezultatīvo metienu šajā trešdaļā pēdēja minūtē izdarīja Raimonds Daņiličs nostiprinot Rīga 2000 pārsvaru 3:1.
Pēdēja periodā liepājnieki tikai spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, ko 57. minūte izdarīja Pavlo Borisenko, taču izlīdzinājumu panākt tā arī nespēja.
18. oktobris, Siemens ledus halle
HK Rīga 2000 – FHK Liepājas Metalurgs 3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Vārtu guvēji: 9:55 Verenis (T. Kumeļauskas, Ļouškins) 0-1; 13:48 Andersons (Ignatovičs) vair. 1-1; 19:08 Daņiličs (Širokovs, Ignatovičs) vair. 2-1; 39:34 Daņiličs (Ignatovičs, Miranovičs) 3-1, 57:09 P. Borisenko (Daņilovs, Kniksts) 3-2.
Soda minūtes: 8:22