Liepājas Metalurgs sīvā cīņā pārspēj Latgali

Šīsdienas vienīgajā Samsung premjerlīgas spēlē uzvaru izcīnīja Liepājas Metalurgs hokejisti, kuri savā laukumā ar 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) pārspēja Daugavpils Latgali. Liepājnieki līdz spēles vidum panāca sev ļoti komfortablu trīs vārtu pārsvaru, un atļāvās nedaudz atslābināties, ko spēja izmantot daugavpilieši pēdējās trešdaļas vidū panākot izlīdzinājumu. Neko vairāk panākt gan Latgalei neizdevās, jo pēc sešām minūtē Liepājas Metalurga kapteinis Edurads Ivanovs realizēja vairākumu nodrošinot liepājniekiem laimīgu uzvaru.

Pēc šīs uzvaras Liepājas Metalurgs vēl mazliet ir pietuvojies līderu duetam turnīra tabulā.30. janvāris, Liepājas Metalurga ledus halle99. Liepājas Metalurgs - Latgale 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) – spēles gaitaVisi vārtu guvēji:
13:40 Kurņigins (Kumeliauskas, Kuļibaba) 1:0,
15:18 Fiļimonovs (Pētersons, Ivanovs) 2:0,
29:08 Pētersons (Bogdanovs, Borisenko) 3:0,
37:00 Petruks (Jerofejevs, Vodolažskis) 3:1,
45:27 Maslovskis (Zeltiņš, Glazkovs, vair.) 3:2,
47:24 Vodolažskis (Limontas, Matvejevs, vair.) 3:3, 53:21 Ivanovs (Fiļimonovs, vair.) 4:3.