Uzvaras Samsung premjerlīgas 17. februāra spēlēs izcīna Liepājas Metalurgs, Rīga 2000 un ASK/Ogre

ASK/Ogre uzvar Rīga-20 hokejistus Rīgas sporta pilī Kārtējo uzvaru Samsung premjerlīgas spēlē izcīnījuši pārliecinošie līderi ASK/Ogre, kas šoreiz ar rezultātu 4:1 pārspēja Rīga-20 jaunos hokejistus.

Spēles liktenis tika izšķirts jau pirmajā periodā, kad uz vienīgajiem rīdzinieku vārtiem ogrēnieši atbildēja ar trim precīziem raidījumiem. Punkts spēlei tika pielikts pēdējā trešdaļā, kad ASK/Ogre guva vēl vienus vārtus uz tablo iededzot beigu rezultātu 4:1 viesu labā
Rīga 2000 dramatiskā spēlē, pēcspēles metienos savā laukumā uzvar Latgali
Trillera cienīgā spēlē Siemens ledus hallē uzvaru pēcspēles metienos pār Latgali ar rezultātu 4:3 spēja izcīnīt čempioni Rīga 2000 hokejisti.
To, spēle bija līdzīga un spraiga liecina arī fakts, ka rezultāts tika atklāts tikai otrajā periodā, kad mājinieki spēja izvirzīties vadībā. Taču galvenie notikumi risinājās trešajā periodā, kurā Latgale ne tikai spēja izlīdzināt rezultātu, bet pat 2 minūtes līdz spēles beigām izvirzīties vadībā ar 3:1. Tomēr Rīga 2000 spēja paveikt praktiski neiespējamo, jo spēlējot bez vārtsarga pēdējā minūtē ar Ignatoviča un Brahmaņa pūlēm spēja gūt divus vārtus un rezultātu izlīdzināt. Pēc tik emocionālām un spraigām spēles beigām papildlaikā komandas mazliet nomierinājās un uzvarētāja noskaidrošana tika atlikta uz pēcspēles metienu sēriju, kurā uzvaras vārtus Rīga 2000 labā guva Aleksejs Hromčenkovs.
59:56 Brahmanis (Hromčenkovs, Ignatovičs) 3:3;
65:00 Hromčenkovs (Izšķirošais pēcspēles metiens) 4:3.
Liepājas Metalurgs ar lielām grūtībām izcīna uzvaru Elektrēnos
Samsung premjerlīgas regulārā čempionāta spēlē Elektrēnos, Liepājas metalurgs smagā cīņā tomēr spēja izcīnīt 11. uzvaru pēc kārtas ar 4:3 pārspējot vietējos Energija hokejistus.
Liepājnieki pašā spēles sākumā izvirzījās vadībā, taču turpmākajā spēles gaitā vadību jau pārņēma Energija, panākot 2:1.Otrajā trešdaļā "Liepājas metalurgs" rezultātu izlīdzināja un otro reizi izvirzījās vadībā, taču lietuviešiem izdevās rezultātu izlīdzināt.
Trešās trešdaļas sākumā Sergejs Louškins liepājniekiem guva ceturtos vārtus un tie izrādījās uzvaras - 4:3 un Liepājas Metalurga uzvaru sērija turpinās.17. februāris, Elektrēnu ledus halle113. Energija - Liepājas metalurgs 3:4 (2:1, 1:2, 0:1) – spēles gaitaVārtu guvēji:
3:11 Kuļibaba (Daņilovs, Lobačovs) 0:1,
4:32 Štrimaitis (Kuliavicus, Slikas) 1:1,
11:25 M. Šlikas (Visockis, Aliukonis) 2:1,
23:44 P. Borisenko (Fiļimonovs, Tjoluškins, vair.+2) 2:2,
31:12 Pujāts (Čirkovs, maz.) 2:3,
31:33 Štrimaitis (Vysniauskas, Aliukonis, vair.) 3:3,
41:14 Louškins (Koreškovs, Kuļibaba) 3:4.