ASK/Ogre pusfināla trešajā spēlē uzvar Rīga-20 un sērijā izvirzās vadībā ar 2:1

Ļoti svarīgu uzvaru Samsung premjerlīgas pusfināla sērijā izcīnījušu ASK/Ogre hokejisti, kas savā laukumā ar 5:3 pārspēja Rīga-20 hokejistus, un sērijā līdz trim uzvarām ir vadībā ar 2:1. Pirmajā periodā ogrēnieši pateicoties Kerča un Bluka precīziem raidījumu ieguva sev divu vārtu pārsvaru.

Otrā trešdaļa izvērtā visrezultatīvākā, jo uz diviem precīziem ogrēniešu raidījumiem (Ugarovs un Kardašs) Rīga-20 atbildēja ar trim vārtiem (Meija, Jekimovs, Želubovskis), samazinot starpību līdz minimumam.
Pēdējā preidā ASK/Ogre ne tikai nosargāja savu pārsvaru, bet guva vēl vienus vārtus (Kerčs) un svinēja laimīgu un ļoti svarīgu uzvaru.
Ceturto spēli abas komandas aizvadīs 15. martā Rīgas sporta pilī, un šajā spēlē izšķirsies vai būs nepieciešama arī piektā sērijas spēle.
14. marts, Vidzemes ledus halle, Pusfināls 3. spēle.
130. ASK/Ogre – Rīga-20 5:3 (2:0, 2:3, 1:0) (Sērijā 2:1)