Latvijas U18 izlase spraigā mačā piekāpjas Krievijas U17 izlasei un paliek 2. vietā Ventspils turnīrā

Starptautiskā U18 izlašu turnīra pēdējā dienā bija jānoskaidro kādā tad secībā komandas sarindosies beigu tabulā. Pirmā cīņā par 3. vietu devās Polijas un Ukrainas U18 izlases, un pārāki ar rezultātu 6:1 izrādījās poļi. Savukārt, turnīra pēdējā spēlē savā starpā tikās līdz šim nezaudējušās Krievijas U17 un Latvijas U18 izlases. Spraigā un aizraujošā spēlē uzvaru ar rezultātu 4:2 svinēja mūsu austrumu kaimiņi, kas uz Maskavu arī aizveda uzvarētāju kausu.

Jau pirmā perioda sestajā minūtē (06:22) Krieviju vadībā izvirzīja Bordjukovs, bet vēl pēc minūtes (07:24) Savčenko pārsvaru jau dubultoja 2:0. Tomēr Latvijas U18 izlases hokejisti nepadevās un azartiski cīnoties otrā perioda 10. minūtē (30:18) spēja rezultāta starpību samazināt – 2:1, vārtu Norberta Danemaņa kontā (piespēle Miks Indrašis). Tomēr pēc 4 minūtēm (34:54) Krievijas U17 izlases hokejists Kabanovs atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Tomēr trešās trešdaļas 6. minūtē (46:30) Vladimirs Borovkovs (piespēles Norberts Danemanis un Gunārs Skvorcovs) atkal spēja samazināt vārtu starpību līdz minimumam 3:2. Taču četras minūtes līdz finālsvilpei Krievijas U17 izlases hokejists Bošarovs pielika punktu gan šai spēlei, gan visam turnīram.
Par Ventspils starptautiskā U18 izlašu hokeja turnīra hokejā uzvarētājiem kļuva Krievijas U17 izlase (3 uzvaras), otrā Latvijas U18 izlase 2 uzvaras, 1 zaudējumus), trešā Polijas U18 izlase (1 uzvara, 2 zaudējumi), bet ceturtie Ukrainas U18 izlases hokejisti (3 zaudējumi)
26. augusts, Starptautiskais U18 izlašu hokeja turnīrs, Ventspils OC ledus halle
Ukrainas U18 izlase– Polijas U18 izlase 1:6
Latvijas U18 izlase – Krievijas U17 izlase 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)Soda minūšu attiecība 18-18Latvijas U18 izlases sastāvs:Vārtsargi - Nikolajs Žurkovs, Edijs Grants;Laukuma spēlētāji - Norberts Danemanis, Aleksandrs Galkins, Klāvs Kalniņš, Ivars Lasmanis, Mārtiņš Dziļums, Lauris Žagariņš, Jānis Bullītis, Agris Ozoliņš, Raimonds Vilkoits, Aldis Popens, Arvis Cimmermanis, Renats Vabiševičs, Pēteris Pujats, Arturs Batraks, Vladimirs Borovkovs, Arturs Grigulis, Edgars Čermnihs, Vitālijs Zujs, Miks Indrašis, Gunārs Skvorcovs, Kārlis Liepiņš, Aleksandrs Kerčs, Koba Jass.