Latvijas U20 izlase piedzīvo negaidītu zaudējumu spēlē pret Slovēniju Pasaules U20 čempionātā 1. divīzijā Rīgā

13. decembrī Pasaules U20 čempionātā 1. divīzijā Arēnā Rīga otrās dienās spēlēs tika fiksēti vairāki pārsteidzoši rezultāti. Latvijas U20 izlase pamanījās ar 2:3 zaudēt Slovēnijas vienaudžiem, bet Ungārija tika galā ar Lielbritāniju 5:2, savukārt Baltkrievija neatstāja nekādas cerības francūžiem 6:1. Ar lielām cerībām no līdzjutēju puses gaidītā Latvijas U20 izlases otrā spēle pret Slovēnijas U20 izlasi sagādāja vilšanos. Jau pirmā trešdaļa aizritēja ļoti nervozā gaisotnē, kurā nevienai no komandām neizdevās gūt ne vienus vārtus. Otrā trešdaļa padevās rezultatīvāka taču līdzsvars uz tablo joprojām saglabājās 2:2. Trešajā trešdaļā Latvijas U20 hokejistiem bija vairākas ļoti labas iespējas gūt vārtus, taču tās netika realizētas. Arī slovēņiem bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, un spēlējot vairākumā viņi vienu no tām pārvērta arī vārtu guvumā 3:2. Visi Latvijas U20 izlases spēlētāju izmisīgie centieni kaut ko glābt nevainagojās ar panākumiem, arī vārtsarga nomaiņa pret 6 laukuma spēlētāju – gala rezultāts 2:3.

Pēc šīm spēlēm Baltkrievi ir kļuvuši par turnīra līderiem ar 6 punktiem, slovēņi otrie ar 5 punktiem, bet Latvija trešā ar 3 punktiem.
Nākamo spēli komandas aizvadīs 15. decembrī, kad savā starpā spēlēs Francijas ar Ungāriju, Baltkrievija ar Slovēnija, bet Latvija ar Lielbritāniju.
Vairāk informācijas par čempionātu IIHF oficiālajā mājas lapā – iihf.com .
Pasaules čempionāts hokejā U-20 izlasēm 1. divīzija. B grupa.
Trešdiena, 13. decembris
6. Latvijas U20 izlase – Slovēnijas U20 izlase 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)Vārtu guvēji: 20:111:0 A. Ozoliņš (Džeriņš, vair.), 24:55 1:1 Zidan (Jeglic, Selan), 26:00 1:2 Golicic (Mursak, Erman, vair.), 35:15 2:2 Džeriņš (Daugaviņš, Kulda), 53:50 2:3 Tosic (Potocnik, vair.)Soda minūtes: 10:16Metieni: 25:24Vārtsargi: Enkuzens (no 58:53 – 60:00 tukši vārti) – Pintaric
5. Baltkrievijas U20 izlase – Francijas U20 izlase 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
4. Lielbritānijas U20 izlase – Ungārijas U20 izlase 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)