Latvijas izlase pirmajā EIHC spēlē uzvar Poliju ar 3:1

Latvijas hokeja izlase ar uzvaru pār mājiniekiem uzsākusi Euro Ice Hockey Challenge posmu Polijas pilsētā Sanokā. Kā jau iepriekš bija prognozēts Latvijas izlases vārtus sargāja pieredzējušais vārtsargs Sergejs Naumovs, un arī spēlētāju virknējumos pārsteigumu nebija.

Spēle iesākās visai nervozi, jo abas komandas ļoti daudz pelnīja noraidījumus, līdz 17. minūtē vienu poļu pārkāpumiem vārtu guvumā no Atvara Tribuncova un Armanda Bērziņa piespēlēm pārvērta Lauris Dārziņš, un pirmā trešdaļa tā arī noslēdzās ar minimālu Latvijas komandas pārsvaru 1:0.
Otrā perioda vidū poļi spēja rezultātu izlīdzināt, bet jau pēc 5 minūtēm Mārtiņš Cipulis no Gunta Džeriņa piespēles vadībā atkal izvirzīja Latvijas izlasi. Nepilnas četras minūtes līdz spēles beigām Aleksejs Širokovs no Aleksandra Jerofejeva un Jura Štāla piespēlēm guva Latvijas labā arī trešos vārtus, uz tablo iededzot beigu rezultātu 3:1.
Dienas pirmajā spēlē mūsējo nākamie pretinieki Austrijas hokejisti ar 3:2 uzvarēja Itāliju.