Liepājas Metalurgs pārsniedz simbolisko 100 iegūto punktu robežu

Pēc 13. februāra izcīnītās uzvaras savā laukumā ar 5:1 pār Daugavpils Latgali, pārliecinošie Samsung premjerlīgas līderi Liepājas Metalurgs, pārsnieguši simbolisko 100 iegūto punktu robežu turnīra tabulā. Otrajā šīs dienas spēlē turnīra vicelīderi ASK/Ogre neatstāja nekādas cerības pastarīšiem Elektrēnu Energija - 12:2. Neskatoties uz pārliecinošo beigu rezultātu, uzvara liepājniekiem nemaz nenācās tik viegli. Pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja tikai 1:0 mājinieku labā. Tomēr otrās trešdaļas sākumā 50 sekunžu laikā Liepājas Metalurga hokejisti guva vēl divus vārtus vairākumā, un var teikt, ka spēles liktenis bija izšķirts. Daugavpilieši gan pēc 5 minūtēm spēja vienus vārtus atgūt (arī skaitliskā vairākumā), taču tas arī izrādījās viss ko latgalieši spēja šajā vakarā izdarīt. Turpinājumā Liepājas Metalurgs guva vēl divus vārtus un beigās svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru. Pēc šī panākuma ar 38 spēlēs izcīnītajiem 102 punktiem ir ļoti pārliecinoši regulārā čempionāta līderi, bet Latgale turpina cīņu par 4. vietu.

Spēlē Ogrē nekādas sensācijas netika gaidītas un arī nenotika, jo armijnieki jau no paša sākuma ieguva pārsvaru, un pārliecinoši novadīja spēli līdz uzvarai ar divciparu skaitli. Lietuvieši pirmajā trešdaļā vēl centās pretoties, bet pēc tam atstāja visu likteņa varā un beigās likumsakarīgs zaudējums ar 12:2.
13. februāris, Liepājas Metalurga ledus halle (Liepājā)
132. SK Liepājas Metalurgs – DHK Latgale 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) Spēles gaita
13. februāris, Vidzemes ledus halle (Ogrē)
131. HK ASK/Ogre – SC Energija 12:2 (4:2, 5:0, 3:0) Spēles gaita