Samsung premjerlīgas pusfināla sērijas pirmajā spēlē ASK/Ogre savā laukumā izcīna laimīgu uzvaru pār Rīga 2000

Abu iepriekšējās sezonas finālistu tikšanās pusfinālā jau pirms sērijas sākuma tika gaidīta ar lielu nepacietību, jo pēdējā laikā ASK/Ogre un Rīga 2000 savstarpējās spēles allaž pagāja paaugstinātā sasprindzinājumā. Jāsaka pirmā pusfināla sērijas spēle šķiet attaisnoja visu hokeja gardēžu vēlmes, jo tā pagāja milzīgā sasprindzinājumā no pirmās līdz pēdējai minūtei, un beigās armijnieki svinēja laimīgu uzvaru pagarinājumā ar 6:5. Jau pašā spēles sākumā abas komandas apliecināja, ka ir noskaņotas ļoti apņēmīgi, jo pirmajās astoņās minūtēs abu vienību hokejisti pa divām reizēm realizēja skaitlisko vairākumu, panākot 2:2. Pēc vētrainā sākuma abas komandas mazliet nomierinājās, taču otrajā trešdaļā sīvā spēkošanās turpinājās, jo līdzko Rīga 2000 izvirzījās vadībā, pēc nepilnas minūtes ogrēnieši uzreiz panāca izlīdzinājumu. Taču otrā perioda beigās un trešā vidū rīdzinieki spēja gūt divus bezatbildes vārtus un jo tuvāk nāca spēles beigas, jo vairāk mazinājās ASK cerības, taču hokejisti cīnījās līdz galam. Pēdējā minūtē izmantojot Rīga 2000 hokejistu noraidījumus, kā arī, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, 42 sekunžu laikā bebri panāca izlīdzinājumu. Savukārt, pagarinājumā izmantojot vēl vienu vairākumu ASK/Ogre izrāva laimīgu uzvaru ar 6:5, izvirzoties vadībā sērijā līdz trim uzvarām ar 1:0. Nākamo spēli abas komandas aizvadīs 11. martā Siemens ledus hallē Piņķos.

33:41
#17 Brahmanis (#33 Kerčs, #24 Ignatovičs)