Liepājas Metalurgs izcīna uzvaru arī otrajā finālsērijas spēlē

Samsung premjerlīgas finālsērijas otrajā mačā Vidzemes ledus hallē Ogrē uzvaru pār mājiniekiem ASK/Ogre ar rezultātu 5:3 izcīnījuši Liepājas Metalurga hokejisti, kas tagad sērijā līdz 4 uzvarām ir izvirzījušies vadībā ar 2:0. Spēli abas komandas iesāka ļoti uzmanīgi, taču brīžiem neattaisnojamiem noraidījumi ļāva liepājniekiem pārņemt spēles iniciatīvu, kā rezultātā pie Imanta Legzdas sargātajiem vārtiem veidojās vairākas bīstamas epizodes. Tomēr spēles 12. minūtē skaitliskajā vairākumā Valerijs Kuļibaba ar patālu metienu atklāja spēles rezultātu ar 1:0 vadībā izvirzot viesus.

Pēc pirmā pārtraukuma ogrēnieši jau daudz aktīvāk sāka uzbrukt Dmitrija Žabotinska sargātajiem vārtiem, turklāt to veicināja arī daudzie noraidījumi, nu metalurgu rindās. Tomēr izlīdzinājumu bebri panāca spēlējot vienādos sastāvos, pēc skaista Andreja Kardaša caurgājiena atlēkušo ripu vārtos raidīja Kirils Ugarovs – 1:1. Tomēr turpmākais laukumā jau atgādināja pirmās finālspēles gaitu, jo pēc 26 sekundēm liepājnieki jau bija atkal izvirzījušies vadībā ar 2:1 pēc Dmitrija Kiriļenko metiena. Bet vēl pēc nepilnām četrām minūtēm spēlējot skaitliskā mazākumā Liepājas Metalurgs noorganizēja ātru pretuzbrukumu, un pēc skaistas kombinācijas Darius Pliskausks jau panāk 3:1 savas komandas labā. Taču ogrēniešu cerības pēc 2 minūtēm atjaunoja Andrejs Ignatovičs (tieši pēc viņa kļūdas liepājnieki guva 3. vārtus) viltīgi pārspējot Dmitriju Žabotinski.
Trešo periodu ASK/Ogre iesāka tikpat apņēmīgi kā pabeidza otro, taču jau pašā sākumā kļūme aizsardzībā Andrejam Smirnovam ļāva panākt 4:2 viesu labā. Tomēr ASK/Ogre hokejisti turpināja cīnīties un 13 minūtes līdz spēles beigām viņu centība tika atalgota, pēc ilgstoša uzbrukuma Aleksandrs Šiškovičs trieca ripu liepājnieku vārtu stūrī, panākot 3:4. Tomēr ogrēniešu cerībām šajā vakarā nebija lemts piepildīties, jo pēc piecām minūtēm Oļegs Koreškovs atkal izmantoja mājinieku neuzmanību savu vārtu tuvumā atjaunojot 2 vārtu pārsvaru. Atlikušajās 8 minūtēs, lai kā arī necentās mājinieki, vēlreiz pārspēt Dmitriju Žabotinski viņiem tā arī neizdevās, un Liepājas Metalurgs svinēja laimīgu uzvaru ar 5:3. Par labākajiem spēlētājiem šajā mačā katrā komandā atzina attiecīgi Ediju Brahmani un Dmitriju Žabotinski. Sērijā ar rezultātu 2:0 vadībā ir Liepājas Metalurgs, bet nākamā spēle abām komandām Lieldienu svētdienā, 23. martā Liepājā.