72. pasaules čempionāts hokejā noslēdzas ar Krievijas uzvaru

2008. gada Pasaules čempionāts hokejā Kanādā noslēdzās ar patiešām sapņu finālu – Kanāda pret Krieviju, un jāsaka spēle bija patiešām spraiga un skatāma. Dramatiskā spēlē, trešā periodā spējot atspēlēt divu vārtu atpalicību, uzvaru pagarinājumā ar 5:4 izrāva Krievijas izlases hokejisti sagādājot īstu šoku čempionāta mājiniekiem kanādiešiem, jo viņi gan pirms finālspēles, gan tās pirmajā pusē izskatījās ļoti pašpārliecināti par savu uzvaru. Iespējams tieši šī pašpārliecinātība arī maksāja hokeja dzimtenes pārstāvjiem kārtējo (25.) čempionu titulu, jo Krievijas izlase ļoti pacietīgi pārņēma mača iniciatīvu, un divi Iļjas Kovaļčuka gūtie vārti 3.perioda beigās un pagarinājumā, nodrošināja krieviem zelta medaļas pēc 15 gadu pārtraukuma. Mačā par trešo vietu somi, kā pēc notīm apspēlēja savus principiālos pretiniekus zviedrus, izcīnot uzvaru ar rezultātu 4:0.

Līdz ar to kļuva arī skaidra galīgā ieņemto vietu secība 72. pasaules čempionāta turnīra tabulā.