U-18 uz pirmo divīziju

Latvijas U-18 hokeja izlase nākamgad spēlēs pasaules čempionāta 1.divīzijā. Tas kļuva zināms pēc spēles ar Kanādas jauniešiem, kurā Latvijas jaunie hokejisti piekāpās ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2).

Pirmajā trešdaļā nepilnas minūtes laikā divreiz pārspēts mūsu komandas vārtsargs Kristers Gudļevskis. Otrā perioda sākumā Maikls Burnivals panāca jau 3:0 Kanādas labā. 18 sekundes līdz otrā perioda beigām Edgars Siksna guva vienīgos vārtus mūsu izlasē šajā spēlē.

Pēdējā trešdaļā zaudēti vēl divi vārti. Latvijas U-18 izlases pēdējā spēle elites divīzijā notiks ceturtdien. Tajā mums pretī stāsies čempionāta saimnieki – baltkrievi. Šīs spēles uzvarētājs ierindosies devītajā vietā, bet zaudētājs paliks pēdējais.