Manheimā dzied Latvijas himnu!

Latvijas hokeja valstsvienība svētdien ar 5:0 pārspēja Norvēģiju, sperot vienu soli tuvāk pasaules čempionāta ceturtdaļfinālam. Edgaram Masaļskim „sausā” spēle, labākais komandā – Georgijs Pujacs.

Pirmajā un otrajā periodā izlases spēlēja ļoti līdzīgi, kas lika Latvijas līdzjutējiem nervozēt un turēt īkšķus par mūsu uzvaru vēl ciešāk. Tomēr trešajā periodā kārtis bija mūsu rokās, arī veiksme šovakar bija mūsu pusē. Rezultātā – graujošs periods 5:0. Vārtus mūsu labā guva Lauris Dārziņš, Mārtiņš Cipulis, Guntis Galviņš (2) un Jānis Sprukts. Manheimā otro reizi dziedāja Latvijas himnu! Ceram, ka pirmdien būs trešā reize pēc cīņas ar čehiem.

Pēcspēles sarunā ar Latvijas medijiem izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks sacīja „Man nepatika pirmā un otrā trešdaļa. Komanda snauduļoja un tikai pēc pirmās iemestās ripas sāka skriet. Savukārt rīt centīsimies sasist čehus, lai Olimpiādes rūgtums pāriet.” ar smaidu bilda treneris.

Vakariņās komandai bija lieliska apetīte, puiši jokoja, priecājoties par uzvaru! Rīt jauna cīņa...