LAČ: Pētersons atnes uzvaru HK "Rīga95"

Šodien „Akadēmijas” ledus hallē tika aizvadīta pirmā šī gada Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta spēle, kurā HK „Rīga95” ar 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) apspēlēja „HS Rīga/Prizma”.

Spēles 11.tajā minūtē HK „Rīga95” komandas labā vārtus guva Reinis Vītoliņš. Otrā perioda vidū trīs minūšu laikā Vjačelava Nazarova vadītā komanda panāca jau 3:0. Zīmīgi, ka abus vārtus guva uzbrucējs Rūdolfs Pētersons, kurš pamanījies pārspēt abus „Prizmas” vārtsargus (Anču un Bikaru), spēlējot skaitliskajā mazākumā. Trešajā periodā goda vārtus „HS Rīga/Prizma” komandas labā guva Rolands Dietlavs.

HK „Rīga95” pēc šīs uzvaras pakāpās uz sesto vietu, par trim punktiem apsteidzot savus šīs dienas pretiniekus „HS Rīga/Prizma”