"Liepājas Metalurgs2" uzvar pirmajā finālspēlē

Latvijas atklātā virslīgas hokeja čempionāta finālsēriju ar pārliecinošu uzvaru iesāka ''Liepājas Metalurgs 2'', kas ar 6:1 pārspēja pieredzējušos ''Ozolnieki-MONARCH'' hokejistus, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0

Pēc Monarhu uzbrucēja Māra Grāvīša metiena, mājinieki spēles astotajā minūtē izvrzījās vadībā. Tomēr pirmajā pārtraukumā ejot, tablo vēstīja 1:4 par labu kurzemniekiem. Liepājas komandā vārtus guva Jānis Straupe, Linards Mazurs-Mago, Gunārs Skvorcovs un Mārtiņš Gipters. Otrajā periodā Liepājnieki vēl divas reizes sarūgtināja Kristapu Zelču. Precīzi otro reizi bija Mārtiņš Gipters un Jānis Straupe, kuram šajā spēlē arī viena rezultatīva piespēle. Trešajā periodā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās un spēle tā arī noslēdzās ar 1:6 "Liepājas Metalurgs2" komandas labā.

Trešdien abām komandām ir paredzēta finālsērijas otrā spēle.

Latvijas čempionāts hokejā, 1. finālspēle, Rīga, inbox.lv ledus halle

Ozolnieki-MONARCH – Liepājas Metalurgs 2 (1:4, 0:2, 0:0,)
Vārti: 07:22 Grāvītis (Ābols, Ignatovičs) 0:1, 10:00 Straupe (Zabis, Hodzko) 1:1, 10:07 Mazurs-Mago (Tiļļa) 1:2, 11:15 Skvorcovs (Kuzmenkovs, Siksna) 1:3, 16:40 Gipters (Ārinieks, Hodzko) 1:4, 29:44 Gipters (Straupe) 1:5, 32:35 Straupe 1:6.
Soda minūtes: 6:4
Vārtsargi: Kristaps Zelčs – Jānis Kalniņš