Latvijas izlase pagarinājumā pieveic Slovēniju

Latvijas hokeja valstsvienība pēdējā Lionā notiekošā Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) posma spēlē sestdien ar rezultātu 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Slovēniju.

Rezultātu spēles septītajā minūtē atklāja Gunārs Skvorcovs, slovāki spēja panākt izlīdzinājumu, bet pirmās trešdaļas beigās Juris Štāls pēc teicamas Armanda Bērziņa piespsēles atguva vadību latviešiem.

Otrās trešdaļas latviešus jau ar 3:1 vadībā izvirzīja Lauris Bajaruns, bet slovēni pamanījās atspēlēties. Papildlaiku jau vairākumā iesāka Latvijas valstsvienība un to izmantoja Miks Indrašis, nodrošinot musu jomandai panākumu ar 4:3.

par mača labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts aizsargs Oskars Bārtulis.

Izaicinājuma kauss Lionā, 15.decembris

Latvija – Slovēnija 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
Vārti: 6:35 Skvorcovs (Indrašis, Bičevskis) 1:0, 16:32 Tavžeļs (Goličičs, Jegličs, vair.) 1:1, 16:39 Štāls (Bērziņš, Sotnieks) 2:1, 21:06 Bajaruns (Sotnieks, vair.) 3:1 , 34:05 Pavlins (A.Kopitars, G.Kopitars, vair.) 3:2, 59:27 Jegličs (A.Kopitars, Pavlins, vair.) 3:3, 61:33 Indrašis (Bārtulis, Porejs, vair.) 4:3
Soda minūtes: 10:37
Vārtsargi: Māris Jučers - Matija Pintaričs (no 32:05 Gašpers Krošeļs)

Piezīme: Latvijas otro vārtu guvējs un piespēlētāji nav oficiāli atzīti un atšķiras no EIHC mājaslapā atrodamās statistikas.