U20 hokejisti divreiz atspēlējas, bet zaudē čehiem + Tambijeva komentārs

Latvijas U20 valstsvienība svētdien savā pēdējā A grupas spēlē pasaules hokeja čempionātā, kas norisinās Krievijas pilsētā Ufā, divas reizes atspēlējās no iedzinējiem, tomēr piekāpās Čehijas vienaudžiem ar rezultātu 2:4. Līdz ar to latviešiem nāksies cīnīties par palikšanu elites sabiedrībā.

Latvijas izlases labā abus vārtus guva uzbrucējs Ņikita Jevpalovs. Mūsu koamndas vārtus sargāja Ivars Punennovs, kurš atvairīja 36 no 40 pretinieku metieniem. Savukārt Latvija izdarīja 20 metienus.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīts Toms Andersons, kurš mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmo vārtu guvumā.

Pēc spēles Latvijas U20 hokeja izlases galvenais treneris atzina: Spēle bija laba, atkal mums nedaudz pietrūka. Kopumā ar spēlētājiem esmu apmierināts, jo viņi cīnījās kā varēja. Spēlētajiem pēc otrā perioda teicu, lai turpina līst vārtu priekšā, lai met vairāk pa vārtiem. Trešajā periodā mēs pagurām, savukārt čehi pielika. Mums vairs nebija kur pielikt.

Pasaules U20 čempionāts hokejā 2013

Čehija - Latvija 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Vārti: 9:55 Beraneks (Štencels) 1:0, 18:33 Jevpalovs (Andersons, vair.) 1:1, 22:01 Frks (Šidlīks, Faksa, vair.) 2:1, 42:00 R.Lipsbergs (Kulda, K.Lipsbergs) 2:2, 53:46 Jaškins (Šedlaks, Hertls, vair.) 3:2, 59:33 Frks (Šidlīks, vair.) 4:2.
Soda minūtes: 12:16
Metieni: 40:20
Vārtsargi: Bartosaks - Punnenovs