Latvijas izlasei minimāls zaudējums pret Zviedriju

Latvijas hokeja izlase svētdien "Arēnā Rīga" ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:2) piedzīvoja zaudējumu "Euro Hockey Challenge" spēlē pret Zviedrijas valstsvienību.

Latvijas izlasei vienīgos vārtus guva Andris Džeriņš, trešā perioda sestajā minūtē izlīdzinot rezultātu 1:1. Zviedrijai vārtus guva Eliass Falts un Tobiass Viklunds. Zviedrijas izlasē par labāko atzina aizsargu Niklasu Andersenu, bet Latvijai - Māri Bičevski.

Pēcspēles preses konferencē Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Teds Nolans atzina, ka spēle ir patikusi: Spēle bija laba. Spēlējām pret vienu no pasaules spēcīgākajām izlasēm. Tāpat kā zviedriem arī mums ir jauna komanda. Prieks bija redzēt, kā komanda cīnās uz laukuma. Kopumā bija laba spēka spēle. Par Saulieti runājot, tad sīkāk būs zināms pēc detalizēta ārstu apmeklējuma. Šobrīd izskatās, ka smadzeņu satricinājums.

Zviedrijas hokeja izlases galvenais treneris Pērs Morts pēc spēles uzsvēra, ka uz Rīgu ir atvedis gados jaunu komandu: Mums ir jauna cīnīties griboša komanda. Pirms šīm spēlēm esam aizvadījuši tikai trīs treniņus. Par spēli kopumā esamu apmierināts. Daudz ko nosaka emocijas, tāpēc šī spēle bija patiesi laba emocionālajā ziņā.

Euro Hockey Challenge oficiālā mājas lapa

Spēles protokols

Euro Hockey Challenge, 7. aprīlis, Rīga

Latvija - Zviedrija 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Vārti: 42:44 Fālts (Tērnbergs, Lundkvists) 0:1, 45:55 Džeriņš (Jakovļevs, Saviels) 1:1, 47:44 Viklunds (Lundkvists) 1:2
Soda minūtes: 6 -14
Metieni: 22 - 32
Vārtsargi: Kristers Gudļevskis - Juhans Beklunds