Latvijas hokeja izlase ar 4:1 izcīna uzvaru pār Vāciju

Sestdien, 23. aprīlī "Arēnā Rīga" Latvijas hokeja izlase otrajā savstarpējā "Euro Hockey Challenge" spēlē ar 4:1 uzveica Vācijas izlases hokejistus.

Atšķirībās no vakardienas spēles, šodien Latvijas izlases vārtus sargāja Elviss Merzļikins. Pirmie spēles rezultātu atklāja vācieši, kad 13.minūtē precīzs bija Patriks Raimers. Spēles otrajā trešdaļā Miķelis Rēdlihs un Andris Džeriņš panāca 2:1 Latvijas izlases labā. Trešajā periodā divi Mika Indraša vārti pielika spēlei punktu, 4:1.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases rindās tika atzīts vārtsags Elvis Merzlikins, kurš atvairīja 36 no 37 vāciešu mestajām ripām. Vācijas izlases par labāko spēlētāju atzina uzbrucēju Patriku Hageru.

Latvija – Vācija 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Vārti: 12:43 Reimers (Draizaitls, Rīders) 0:1, 31:01 Rēdlihs (Džeriņš, Siksna) 1:1, 36:44 Džeriņš (Rēdlihs, Demiters) 2:1, 40:43 Indrašis (Meija) 3:1, 46:48 Indrašis (Meija) 4:1
Soda minūtes: 8:4
Metieni: 28:37
Vārtsargi: Elvis Merzļikins - Matiass Nīderbergers