"Kurbads" bullīšos pārspēj "Prizmu", "Monarhs" pārtrauc "Zemgales" uzvaru sēriju

Latvijas čempionātā hokejā šodien laukumā devās visas sešas turnīra komandas, dienas pirmajā spēlē "HK Kurbads" vienībai vien pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 apspēlējot Rīgas "Prizmu", "HK Ozolnieki/Monarhs" hokejistiem ar 3:1 uzvarot "Zemgali", savukārt "Dinamo/Juniors" šodien ar pārliecinošo 7:1 pārspēja Daugavpils hokejistus.

"HK Kurbads" svin kārtējo uzvaru

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāt izdevās "Prizmas" hokejistiem, kad pēc skaistas izspēles šveiciešu uzbrucēja Nikola Visena un Dāvja Straupes izpildījumā ripu vārtos raidīja Aleksandrs Macijevskis. Otrās trešdaļas ievadā gan "Kurbadam" izdevās ātri atgūties, vispirms perioda 34. sekundē 1:1 panākot Jurijam Kļujevskim, bet vien mirkli vēlāk jau vadībā ogrēniešus izvirzot Hārdijam Parādniekam.

Otrās trešdaļas vidusdaļā "Prizmas" hokejistiem izdevās panākt neizšķirtu, vēl vienus vārtus skaitliskajā vairākumā gūstot pieredzējušajam Aleksandram Macijevskim. Trešajā periodā nevienai no komandām pretiniekus vārtus iekarot neizdevās, kā rezultātā mača liktenis tika izlemts pēcspēles metienu sērijā, kurā uzvaru nesošo bullīti vārtos raidīja Jurijs Kļujevskis.

"Monarhs" pārtrauc jelgavnieku uzvaru sēriju

Astoņu "Zemgales" hokejistu uzvaru sēriju šovakar pārtrauca "HK Ozolnieki/Monarhs" hokejisti, kas svinēja panākumu ar 3:1. Jau mača ceturtajā minūtē Ozolnieku labā rezultātu atklāja Jānis Zaka, taču perioda turpinājumā precīzs bija arī Edgars Lipsbergs.

Otrā perioda ievadā jau 3:0 "Monarhu" labā panāca Elvis Želubovskis. Lai gan "Zemgales" hokejisti mača turpinājumā bija krietni aktīvāki nekā pretinieki, Dmitrija Žabotinska sargātos vārtus jelgavnieki iekaroja vien piecas minūtes pirms spēles beigām, kad izšķirošo 1:3 panāca Reinis Demiters.

Junioriem viegla uzvara Daugavpilī

Vjačeslava Nazarova vadītā Rīgas "Dinamo/Juniors" šodien ar pārliecinošo 7:1 sagrāva Daugavpils hokejistus. Mača pirmajā periodā divreiz pretinieku vārsargu pārspēja Gatis Sprukts, savukārt otrajā trešdaļā precīzi bija Frenks Razgals un Vladislavs Koniševs, panākot jau 4:0.

Trešā perioda ievadā daugavpilieši vienus vārtus atguva. Mača turpinājumā Sprukts guva jau savus trešos vārtus spēlē, taču pašā mača izskaņā precīzi bija arī Dmitrijs Komarņickis un Oļegs Šišļaņņikovs, panākot izšķirošo 7:1.