Čempioni "bullīšos" salauž "Liepāju", "Mogo" Ventspilī debitē ar uzvaru

Latvijas hokeja virslīgas čempionātā sestdien uzvaras izcīnīja čempioni HS „Rīga”/”Prizma” hokejisti un HK „Mogo”.

HS „Rīga”/”Prizma” savā laukumā „Volvo sporta centra” ledus hallē ar 4:3 (3:1, 0:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienos uzvarēja HK „Liepāja”.

Jau mača 7. minūtē pēc diviem precīziem Vitālija Hvorostiņina metieniem mājinieki izvirzījās vadībā ar 2:0. Lai gan 15. minūtē Pauls Hodzko samazināja rezultāta starpību, tomēr nepilnas divas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Bruno Priede atjaunoja HS „Rīgai/Prizmai” divu vārtu pārsvaru. Otrās trešdaļas vidū Konstantīns Ļubobratecs ļāva liepājniekiem atkal pietuvoties līdz minimālam deficītam, bet 17. minūtē Hodzko, gūstot savus otros vārtus spēlēs, panāca izlīdzinājumu. Trešajā periodā un papildlaikā vārti netika gūti, tādējādi spēles uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami pēcspēles metieni, kuros rīdziniekiem uzvaru nodrošināja jau minētais Hvorostiņins.

Tikmēr HK „Mogo” komanda, pirmoreiz spēlējot Ventspils olimpiskā centra ledus hallē, ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) uzvaica „Ogre”/”Sāga ‘97” hokejistus.

PIrmās trešdaļas vidū pēc Oļega Sorokina un Andreja Lavrenova piespēlēm “Ogre/Sāga 97” vārtsargu Gļebu Suvorovu pārspēja HK “Mogo” uzbrucējs Vladimirs Mamonovs. 2.periodā Mamonovs guva vēl vienus vārtus, bet pēdējā trešdaļā precīzi bija Aleksndra Kerča un Jāņa Brakša metieni, un HK “Mogo” izcīnīja ceturto uzvaru sezonā ar 4:0. Pirmo sauso spēli šajā sezonā aizvadīja rīdzinieku vārtsargs Renārs Kazanovs.