Vladimirs Mamonovs – oktobra vērtīgākais spēlētājs Virslīgā

03.11.2014 09:03
Vladimirs Mamonovs Foto: HK Mogo

Par aizvadītā mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā ir atzīts HK „Mogo” uzbrucējs – Vladimirs Mamonovs. Viņš oktobrī piecās spēlēs sakrājis 10 rezultativitātes punktus (4+6). Mamonova pārstāvētā HK „Mogo” komanda oktobrī izcīnīja četras uzvaras un ar 18 punktiem turnīra tabulā ieņēma trešo vietu.

34 gadus vecais Vladimirs Mamonovs ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs un oktobrī 6 no 10 rezultativitātes punktiem ir guvis pret top 3 komandām. Kopumā viņš deviņās regulārās sezonas spēlēs ir guvis piecus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Par septembra mēneša vērtīgāko spēlētāju Latvijas hokeja virslīgā tika atzīts HS „Rīga/Prizma” vārtsargs Edgars Lūsiņš.

Šosezon Latvijas virslīgas hokeja čempionātā tiek turpināta tradīcija - katra mēneša vērtīgākā spēlētāja noteikšana un apbalvošana. Labākajam mēneša hokejistam tiek piešķirta piemiņas balva un dāvana no LHF un hokeja inventāra veikala „Sports Lukss”.

Mēneša vērtīgākā spēlētāja noteikšanas komisija: Latvijas hokeja virslīgas organizatori, galvenais tiesnesis, statistiķis un autoritatīvākie par hokeju rakstošie Latvijas sporta žurnālisti, kuri pēc vairākiem kritērijiem nosaka katra mēneša vērtīgāko Latvijas virslīgas hokeja čempionāta spēlētāju.

Kalendārs

Jūlijs 2019

P O T C P S Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
1
2
3
4

Meklēt hokejistu

Nozīmīgākie turnīri

Mūsu Twitter