"Liepāja" un "Zemgale" nopelna 148 soda minūtes, "Kurbadam" piektā uzvara pēc kārtas

Jau trešo zaudējumu pēc kārtas Latvijas hokeja čempionātā piedzīvoja "Liepāja", kas izbraukumā dramatiskā duelī piekāpās "Zemgalei"/LLU (4:7). Uzvarētājiem ar hat-trick izcēlās Rihards Remiņš, bet abas komandas kopā nopelnīja 148 soda minūtes (79 pret 69 mājinieku labā).

"Liepāja" pēc Mārtiņa Giptera un Valtera Freija precīziem metieniem 32 sekunžu intervālā jau 13. minūtē bija vadībā ar 2:0, taču otrajā trešdaļā "Zemgale"/LLU ne tikai atspēlējās, bet guva četrus vārtus pēc kārtas un 37. minūtē bija vadībā jau ar 4:2.

Pašiem liepājniekiem gan arī izdevās ļoti ātri atspēlēt divu vārtu deficītu (4:4 trešās trešdaļas trešajā minūtē, ceturtos vārtus gūstot mazākumā), taču tikpat zibenīgi Rihards Remiņš jau pēc 64 sekundēm tajā pašā vairākumā atguva vadību jelgavniekiem (5:4). Trešdaļas vidū mājinieki ieguva iespēju ilgāk nekā pusotru minūti spēlēt piecatā pret trijiem, un tā arī tika izmantota – Remiņš guva savus trešos vārtus un panāca 6:4.

57. minūtē Artūrs Batraks kliedēja pēdējās šaubas par uzvarētāju (7:4), bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē abas komandas vēl paguva pamatīgi izvilloties. Mājiniekiem tika sodīti Remiņš (5+20 minūtes), Jorens Grauds (2+10), Jānis Bullītis (2+10) un Olafs Aploks (2+2), bet viesiem soda minūtes saņēma Bruno Zabis (5+20), Māris Diļevka (2+2+10), Gatis Brūders (2+10) un Artis Aniņš (2+2).

Vienai no sezonas favorītēm "Liepājai" tas bija jau trešais zaudējums pēc kārtas - vēl arī 2:3 bullīšos pret "Kurbadu" un 2:6 pret "Mogo". Tāpat tas kurzemniekiem ir otrais zaudējums šosezon pret "Zemgali"/LLU - ja pirmajā savstarpējā spēlē septembrī liepājnieki pretiniekus sagrāva ar 7:1, pirms nepilna mēneša jelgavnieki bullīšos revanšējās ar 3:2.

Dienas otrajā spēlē "Mogo" ar 7:2 sagrāva Jūrmalas HASC (2+2 Sergejam Durdinam), bet vakara noslēdzošajā spēlē "Kurbads" pagājušās sezonas finālistu duelī sakāva "Rīgu"/"Prizmu", izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas. Pie trim rezultativitātes punktiem tika Aleksandrs Macijevskis un Toms Hartmanis, kuri guva pa diviem vārtiem un izdarīja pa rezultatīvai piespēlei.