143 |
LSSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
10:45 |
3:4 |
100 |
Brocēnu NBJSS - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-03-2323.03.2019. |
12:00 |
12:1 |
145 |
Prizma/Pārdaugava 06 - Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
12:15 |
3:6 |
144 |
Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
13:45 |
1:0 |
142 |
HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
14:15 |
3:1 |
96 |
HSR 2008 - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-2323.03.2019. |
15:00 |
7:2 |
98 |
HK Venta 2002 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
15:45 |
14:2 |
97 |
HSR 06/07 - HS Mogo 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-03-2323.03.2019. |
16:45 |
5:2 |
99 |
HK Tukums/Ozo - Pārdaugava 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
17:00 |
8:1 |
36 |
JLSS U-9 - Pārdaugava 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
11:00 |
5:4 |
37 |
DLSS - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
11:00 |
3:5 |
38 |
Pārdaugava - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
11:50 |
0:1 SO |
39 |
HSR 2010 - 1 - Liepājas SSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
11:50 |
9:2 |
40 |
HSR 2010 - 2 - MHK Rīga |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
13:00 |
1:0 |
41 |
Brocēnu NBJSS - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
13:00 |
2:5 |
42 |
Liepājas SSS - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
13:50 |
1:3 |
43 |
Pārdaugava 10 - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
13:50 |
1:2 |
44 |
BHC37 - HSR 2010 - 2 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
15:00 |
1:3 |
45 |
MHK Rīga - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: A grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
15:00 |
0:8 |
351 |
Daugava/Sāga - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
12:45 |
3:4 |
352 |
Pirāti - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
14:00 |
5:0 |
153 |
Pērkons - IHS/Prizma |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Kurbads ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
14:15 |
1:4 |
154 |
Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda |
2018/2019: LBJČH: U17: C grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
14:15 |
5:7 |
301 |
IHS/Pārdaugava - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
16:30 |
4:2 |
302 |
JLSS U-17 - Baltie Vilki |
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
18:30 |
4:3 SO |
184 |
JLSS U11 - Vilnius SLRA |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
15:30 |
8:5 |
10 |
HK MOGO - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Play-off
|
Mogo ledus halle
|
2019-03-2323.03.2019. |
19:10 |
4:3 SO |