167 |
HC Klaipēda - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U11: A grupa
|
Klaipēda
|
2019-01-1919.01.2019. |
10:00 |
4:5 |
11 |
Ogre Juniors - Talsu NSS/THK |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
10:00 |
3:1 |
12 |
HS Mogo 10 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
10:00 |
1:2 |
13 |
Mārupes HS - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
10:50 |
1:2 |
14 |
BHC37 WildCats - HS Kurbads |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
10:50 |
1:3 |
15 |
LSSS B - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:00 |
1:16 |
16 |
Mārupes HS - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:00 |
3:4 |
17 |
Talsu NSS/THK - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:50 |
0:3 |
18 |
Venta 2002 - HK Tukums |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:50 |
4:0 |
19 |
HS Kurbads - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
14:00 |
11:0 |
20 |
Valmieras HK/BSS - BHC37 WildCats |
2018/2019: LBJČH: U9: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
14:00 |
1:2 |
59 |
Brocēnu NBJSS - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:00 |
21:0 |
99 |
Pārdaugava 06 - Prizma/Pārdaugava 06 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:15 |
6:2 |
61 |
HS Mogo 07 - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
12:45 |
5:1 |
60 |
Pārdaugava 07 - HS Mogo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
14:00 |
7:1 |
97 |
DLSS - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
15:00 |
3:0 |
98 |
JLSS U-13 - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
15:00 |
0:5 |
63 |
HSR 06/07 - HSR 2008 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-1919.01.2019. |
15:45 |
7:2 |
94 |
HS Rīga - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-01-1919.01.2019. |
13:00 |
0:6 |
96 |
HK Kurbads - HK Lido |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Kurbads ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
15:00 |
5:1 |
95 |
HK Zemgale LLU - Prizma/IHS |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
17:15 |
5:2 |
209 |
HK Venta 2002 - HSR 2003 |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
13:15 |
3:5 |
211 |
Kauno BTA - Baltie Vilki |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-01-1919.01.2019. |
14:00 |
3:6 |
210 |
Pirāti - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
14:30 |
4:5 SO |
212 |
JLSS U-17 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
19:30 |
6:4 |
7 |
Laima - L&L/JLSS |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
15:00 |
3:1 |
9 |
Laima - Elektrenu HC Amber |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
16:15 |
23:0 |
12 |
Elektrenu HC Amber - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2019-01-1919.01.2019. |
17:30 |
0:18 |