36 |
Pārdaugava - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:00 |
6:1 |
37 |
Valmieras HK/BSS - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:00 |
0:5 |
38 |
HSR 2010 - 1 - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:50 |
1:0 |
39 |
Brocēnu NBJSS - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:50 |
16:0 |
40 |
HS Mogo 10 - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:00 |
1:3 |
41 |
Ogre Juniors - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:00 |
0:2 |
42 |
JLSS U-9 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:50 |
5:1 |
43 |
Pārdaugava - HSR 2010 - 1 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:50 |
1:0 |
44 |
LSSS B - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:00 |
0:6 |
45 |
Venta 2002 - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:00 |
1:0 |
108 |
HC Klaipeda - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:00 |
0:7 |
107 |
IHS/Pārdaugava - Baltie Vilki |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
12:15 |
3:4 SO |
111 |
Pērkons - Kauno BTA |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Kurbads ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:15 |
1:5 |
112 |
DLSS - IHS/Prizma |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Daugavpils ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:45 |
14:0 |
109 |
Jūrmalas SS/EVHS - JLSS U-17 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
15:30 |
2:19 |
73 |
JLSS U-13 - HS Mārupe Zaļi |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
13:10 |
1:7 |
71 |
Elektrēnu DKLRM - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:30 |
0:6 |
44 |
Brocēnu NBJSS - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0808.12.2018. |
14:30 |
3:5 |
45 |
Pārdaugava 07 - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:15 |
4:3 SO |
47 |
HS Mogo 07 - HSR 2008 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:15 |
2:4 |
48 |
Kauno BTA - HS Mārupe Balti |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:30 |
7:2 |
74 |
Pārdaugava 06 - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
18:00 |
10:3 |
46 |
HS Mogo - HSR 06/07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
18:00 |
0:10 |
71 |
HK Lido - HS Rīga |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
13:30 |
1:2 SO |
72 |
HK Zemgale LLU - HK MOGO |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
16:00 |
3:2 |
70 |
HK Liepāja - HK Kurbads |
2018/2019: OHL: Regular games
|
LOC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
17:00 |
0:4 |
44 |
Sieviešu klubu izlase - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U15: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-12-0808.12.2018. |
17:00 |
1:3 |