11 |
HSR 2010 - 1 - Ogre Juniors |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
10:00 |
10:1 |
12 |
Venta 2002 - LSSS B |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
10:00 |
15:0 |
13 |
HS Mogo 10 - Pārdaugava |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
10:50 |
0:9 |
14 |
Valmieras HK/BSS - BHC37 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
10:50 |
1:2 SO |
15 |
JLSS U-9 - Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
12:00 |
6:0 |
16 |
Ogre Juniors - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
12:00 |
4:6 |
17 |
LSSS B - Valmieras HK/BSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
12:50 |
0:6 |
18 |
HSR 2010 - 1 - HS Mogo 10 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
12:50 |
7:0 |
19 |
BHC37 - Brocēnu NBJSS |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
14:00 |
0:1 |
20 |
Pārdaugava - JLSS U-9 |
2018/2019: LBJČH: U9: Pamatturnīrs
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
14:00 |
3:2 |
48 |
Prizma/Pārdaugava 06 - Ogre juniors |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
12:15 |
2:1 |
47 |
Valmieras HK/BSS - HSR 2007 |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
13:15 |
2:1 |
50 |
JLSS U-13 - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
13:30 |
1:5 |
49 |
Pārdaugava 06 - Elektrēnu DKLRM |
2018/2019: LBJČH: U13: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
14:00 |
9:0 |
30 |
HS Mārupe Balti - HSR 06/07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
15:30 |
0:8 |
33 |
Pārdaugava 07 - Jūrmalas SS |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
15:30 |
15:1 |
32 |
HS Mogo - HK Tukums/Ozo |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
16:15 |
1:12 |
31 |
HK Venta 2002 - HS Mogo 07 |
2018/2019: LBJČH: U13: B grupa
|
Ventspils OC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
17:30 |
7:4 |
34 |
Mārupe/Ako - HSR 2002 |
2018/2019: JAHL
|
Mārupes Ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
13:00 |
2:4 |
50 |
HK Lido - Prizma/IHS |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Mogo ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
13:30 |
4:7 |
49 |
HK Kurbads - HS Rīga |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Kurbads ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
15:00 |
5:1 |
48 |
HK Zemgale LLU - HK Liepāja |
2018/2019: OHL: Regular games
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
16:00 |
3:4 SO |
6 |
Elektrenu HC Amber - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
15:00 |
1:16 |
4 |
L&L/JLSS - SHK Pārdaugava/Lauvas 1 |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
16:15 |
0:5 |
1 |
Laima - L&L/JLSS |
2018/2019: OBWIC: Regular games
|
Tukuma ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
17:30 |
9:0 |
69 |
HK Tukums/Brocēnu NBJSS - HK Venta 2002 |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Brocēnu sporta centrs
|
2018-11-0303.11.2018. |
17:00 |
2:7 |
72 |
IHS/Pārdaugava - DLSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
|
Volvo SC ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
17:00 |
5:3 |
66 |
Pērkons - LSSS |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
|
Kurbads ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
17:45 |
0:20 |
71 |
JLSS U-17 - Daugava/Sāga |
2018/2019: LBJČH: U17: Pamatturnīrs
2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2018-11-0303.11.2018. |
18:30 |
5:3 |