Paziņots Pasaules čempionāta kalendārs Rīgā un Tamperē!

Saņemot apstiprinājumu no komandām un iesaistītajām pusēm, Starptautiskā ledus hokeja federācija (IIHF) paziņojusi apakšgrupu sadalījumu Tamperē un Rīgā notiekošajā 2023 IIHF Pasaules čempionātā hokejā.

Lielākais ziemas sporta veida forums no 12. līdz 28. maijam norisināsies Tamperē un Rīgā. 

Apakšgrupu sadalījums ir izveidots pamatojoties uz 2022 IIHF vīriešu pasaules rangu un 2023 IIHF Pasaules hokeja čempionāta orgkomitejas ieteikumiem.

Šā brīža pasaules čempione Somija spēlēs Tamperes apakšgrupā ar ASV, Zviedriju, Vāciju, Dāniju, Franciju, Austriju un Ungāriju. Atklāšanas mačā mājiniece Somija piektdien, 12. maijā, plkst.16:20 pēc vietējā laika tiksies ar ASV izlasi. Zviedrija – Vācija šajā dienā aizvadīs vakara spēli “Tampere Deck Arena”. Nākamajā dienā turnīrs turpināsies ar Francija – Austrija, Ungārija – Dānija un Vācija – Somija cīņām.

Tikmēr B apakšgrupā Rīgā spēlēs Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija. Mājiniece Latvija atklāšanas cīņā piektdien, 12. maijā, plkst.20:20 pēc vietējā laika aizvadīs spēli pret Kanādu. Pirms šīs spēles notiks Čehijas – Slovākijas duelis. Savukārt turnīrs sestdien “Arēna Rīga” turpināsies ar spēlēm Šveice – Slovēnija, Norvēģija – Kazahstāna un Slovākija – Latvija.

Apakšgrupu turnīrs “Tampere Deck Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies līdz 23. maijam. 25. maijā Tamperē un Rīgā norisināsies arī divas ceturtdaļfināla spēles. Ja Latvija un Somija kvalificēsies ceturtdaļfinālam, tad šie mači norisināsies 25. maija vakarā. Pusfināli un spēles par medaļām notiks Tamperē. 
 

Spēļu kalendārs: https://lhf.lv/lv/article/7161/pazinots-pasaules-cempionata-kalendars-riga-un-tampere

Plašāka informācija par biļešu tirdzniecību tiks izziņota pēc divām nedēļām.

Plašāka informācija par 2023 IIHF Pasaules hokeja čempionātu, biļešu pārdošanu un biļešu grafiku tiks paziņota 2022. gada 22. septembrī. Sekojiet jaunumiem šajā interneta vietnē!

 

 

Sadarbības partneri