Spēles

# Spēle Turnīrs Vieta Datums Laiks Rezultāts
96 Kurbads 05 - HS Kurbads 04 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 19.03.2019. 16:30 2:6
127 Ogre juniors - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 19.03.2019. 17:00 4:0
89 HS Kurbads 04 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Kurbads ledus halle 22.03.2019. 16:30 2:0
118 Ogre juniors - Talsu NSS/THK 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2019. 11:30
97 HSR 2005 - Kurbads 05 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 13:00
99 Kauno BTA/Saulys - JLSS 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volkswagen ledus halle 24.03.2019. 13:45
116 Pārdaugava 05 - DLSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 14:30
98 HSR 2006 - Ozolnieki Juniors 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 14:45
119 Pērkons - Valmieras HK/BSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Kurbads ledus halle 24.03.2019. 15:15
120 HK Venta 2002/Tukums - LSSS 2018/2019: LBJČH: U15: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 15:30
100 Pārdaugava 04 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U15: A grupa Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 16:15
170 LSSS - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 19.03.2019. 17:45 2:1
178 HSR 2009 - THK/Talsu NSS 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Hokeja halle Rīga 20.03.2019. 14:15 4:2
184 JLSS U11 - Vilnius SLRA 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Jelgavas ledus halle 23.03.2019. 15:30
150 HSR 2008/09 - Mārupes HS/Balti 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Hokeja halle Rīga 24.03.2019. 11:30
187 THK/Talsu NSS - Mārupes HS/Zaļi 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Talsu hokeja halle 24.03.2019. 12:00
188 Brocēnu NBJSS 08 - HS MOGO 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Volkswagen ledus halle 24.03.2019. 12:00
185 LSSS - HS Kurbads 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa LOC ledus halle 24.03.2019. 12:15
146 Valmieras HK/BSS - Pārdaugava 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Vidzemes OC ledus halle 24.03.2019. 12:45
183 Ogre Juniors - HK Tukums 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Vidzemes ledus halle 24.03.2019. 13:15
149 Venta 2002 - HS MOGO 09 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 13:45
148 Liepājas SSS - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa LOC ledus halle 24.03.2019. 14:00
189 BHC 37 - Pārdaugava 08 2018/2019: LBJČH: U11: A grupa Inbox.lv ledus halle 24.03.2019. 14:30
147 DLSS - JLSS 2018/2019: LBJČH: U11: B grupa Daugavpils ledus halle 24.03.2019. 15:00
125 Valmieras HK - HSR 2002 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 19.03.2019. 19:00 2:3
138 Pārdaugava - Mārupe/Ako 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 21.03.2019. 16:15 4:6
140 Zemgale Juniors - Prizma 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 21.03.2019. 18:15 7:6 PSM
139 Valmieras HK - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Vidzemes OC ledus halle 21.03.2019. 19:00 1:6
137 HSR 2002 - HK Dinaburga 2018/2019: JAHL Hokeja halle Rīga 21.03.2019. 19:15 6:4
143 Pārdaugava - Liepājas SSS 2018/2019: JAHL Volvo SC ledus halle 24.03.2019. 12:15
141 Mārupe/Ako - HSR 2002 2018/2019: JAHL Mārupes Ledus Halle 24.03.2019. 14:30
144 Zemgale Juniors - Valmieras HK 2018/2019: JAHL Jelgavas ledus halle 24.03.2019. 15:30
142 HK Dinaburga - Venta 2002 2018/2019: JAHL Daugavpils ledus halle 24.03.2019. 17:00
237 Baltie Vilki - IHS/Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: Fināls
Volvo SC ledus halle 20.03.2019. 17:15 3:1
213 Daugava/Sāga - HSR 2004 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa
2018/2019: LBJČH: U17: B grupa
Mogo ledus halle 20.03.2019. 18:00 Atc.
225 JLSS U-17 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: A grupa Jelgavas ledus halle 20.03.2019. 19:10 11:1
160 IHS/Prizma - Jūrmalas SS/EVHS 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 22.03.2019. 18:00
351 Daugava/Sāga - HK Venta 2002 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Vidzemes ledus halle 23.03.2019. 12:45
352 Pirāti - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U17: B grupa Mogo ledus halle 23.03.2019. 14:00
153 Pērkons - IHS/Prizma 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Kurbads ledus halle 23.03.2019. 14:15
154 Jūrmalas SS/EVHS - HC Klaipeda 2018/2019: LBJČH: U17: C grupa Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 14:15
301 IHS/Pārdaugava - LSSS 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 16:30
302 JLSS U-17 - Baltie Vilki 2018/2019: LBJČH: U17: Fināls Jelgavas ledus halle 23.03.2019. 18:30
9 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 21.03.2019. 19:40 3:2
10 HK MOGO - HK Kurbads 2018/2019: OHL: Play-off Mogo ledus halle 23.03.2019. 19:10
138 DLSS - HS Mārupe Zaļi 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 22.03.2019. 13:00 2:3
143 LSSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa LOC ledus halle 23.03.2019. 10:45
100 Brocēnu NBJSS - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Volkswagen ledus halle 23.03.2019. 12:00
145 Prizma/Pārdaugava 06 - Pārdaugava 06 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Volvo SC ledus halle 23.03.2019. 12:15
144 Valmieras HK/BSS - JLSS U-13 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Vidzemes OC ledus halle 23.03.2019. 13:45
142 HS Mārupe Zaļi - Elektrēnu DKLRM 2018/2019: LBJČH: U13: A grupa Mārupes Ledus Halle 23.03.2019. 14:15
96 HSR 2008 - Kauno BTA 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 23.03.2019. 15:00
98 HK Venta 2002 - Jūrmalas SS 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 23.03.2019. 15:45
97 HSR 06/07 - HS Mogo 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Hokeja halle Rīga 23.03.2019. 16:45
99 HK Tukums/Ozo - Pārdaugava 07 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 17:00
74 HK Venta 2002 - HS Mārupe Balti 2018/2019: LBJČH: U13: B grupa Ventspils OC ledus halle 24.03.2019. 17:15
36 JLSS U-9 - Pārdaugava 10 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:00
37 DLSS - Brocēnu NBJSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:00
38 Pārdaugava - BHC37 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:50
39 HSR 2010 - 1 - Liepājas SSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 11:50
40 HSR 2010 - 2 - MHK Rīga 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:00
41 Brocēnu NBJSS - JLSS U-9 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:00
42 Liepājas SSS - DLSS 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:50
43 Pārdaugava 10 - Pārdaugava 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 13:50
44 BHC37 - HSR 2010 - 2 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 15:00
45 MHK Rīga - HSR 2010 - 1 2018/2019: LBJČH: U9: A grupa Tukuma ledus halle 23.03.2019. 15:00