11 |
HS Rīga 2009 U11 - Pārdaugava 10 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-1515.09.2019. |
10:00 |
1:2 |
11 |
BHC 37 - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: C grupa
|
Inbox.LV ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
10:00 |
13:4 |
8 |
MHK Rīga 11 - Hockey Punks |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-1515.09.2019. |
11:30 |
1:12 |
114 |
Ogre Juniors - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:00 |
18:4 |
7 |
LSSS - Baltijas Vilki |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
LOC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:15 |
5:3 |
10 |
JLSS U-11 A - HS Rīga 2010-1 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:45 |
4:1 |
13 |
HS Mogo 10 - HK Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Mogo ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:45 |
2:6 |
8 |
DLSS 2009 - Brocēnu NBJSS |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:00 |
6:2 |
12 |
HK Tukums - LSSS 2 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Tukuma ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:00 |
14:4 |
9 |
SLRA Vilnius - HS Mogo 09 |
2019/2020: LBJČH: U11: A grupa
|
Ozo ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:45 |
4:3 |
14 |
JLSS U-11 B - Valmieras HK |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
|
Jelgavas ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
14:30 |
1:10 |
10 |
DLSS 2010 - Prizma/Pārdaugava U10 |
2019/2020: LBJČH: U11: B grupa
2019/2020: LBJČH: U11: D grupa
|
Daugavpils ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
15:00 |
4:1 |
9 |
Valmieras HK - HK Tukums/Ozolnieki |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes OC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:00 |
4:13 |
7 |
IHS/Prizma - LSSS |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
12:15 |
4:6 |
6 |
HS Rīga 2007 - Venta 2002 |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Hokeja halle Rīga
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:00 |
2:9 |
8 |
Pārdaugava 06 - Neman Grodno |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
14:30 |
Atc. |
5 |
Kauno Baltu Ainiai - Talsu NSS/THK |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-1515.09.2019. |
15:00 |
3:2 |
77 |
Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase |
2019/2020: LBJČH: U15: A grupa
|
Vidzemes Ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
15:00 |
6:0 |
8 |
Mārupes HS - JLSS |
2019/2020: LBJČH: U15: B grupa
|
Mārupes Ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
15:30 |
2:3 PSM |
3 |
Kauno Baltu Ainiai - HS Kurbads |
2019/2020: LBJČH: U13: B grupa
2019/2020: LBJČH: U13: C grupa
|
Brocēnu sporta centrs
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:00 |
5:1 |
8 |
IHS/Prizma - Venta 2002 |
2019/2020: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
13:15 |
2:8 |
9 |
LSSS/HK Liepāja - HS Rīga 2003 |
2019/2020: JAHL
|
LOC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
14:15 |
6:2 |
6 |
Daugava - AKO/Mārupe |
2019/2020: JAHL
|
Kurbads ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
14:30 |
1:5 |
7 |
Pārdaugava/Prizma - DLSS |
2019/2020: JAHL
|
Volvo SC ledus halle
|
2019-09-1515.09.2019. |
15:45 |
3:5 |