Tiesnešu nozīmējumi

Spēle Vieta Laiks Galvenais tiesnesis Sekretārs Līnijtiesnesis Soda laika palīgs Tīrā laika tiesnesis Informators Vārtu tiesnesis Tiešraides operators Reģistrators Ārsts
HK Prizma - HK Zemgale LLU Volvo SC 14.11. 19:00 Andrejs Kudrjašovs
Juris Balodis
Agnese Ābele Ričards Briedis
Dāvis Zunde
Ivars Plikšķis
Kristaps Muižnieks
Ansis Mazulāns Jānis Eglītis Arvīds Irbe
Oskars Skarnelis
HSR 2002 - Lido HH Rīga 15.11. 19:30
HK Liepāja/Optibet - HS Rīga Liepāja 15.11. 19:30 Viesturs Lēvalds
Maksims Bogdanovs
Sintija Čamane Jānis Beķeris
Nikolajs Siļčonoks
Aleksejs Propošins
Vilnis Tūbelis
Valdis Līguts Ojārs Greiers
Zigmunds Cīrulis
Daugavpils/LDZ CARGO - HSR 2001 Daugavpils 17.11. 20:00 Pāvels Pumpiņš Grigorijs Kudrjašovs Kaspars Širins
Deniss Kudrjašovs
Vladimirs Orehs
Anatolijs Dančenoks
Jurijs Turavins Boriss Gimbickis Boriss Gimbickis
HK Kurbads - Rungsted Seier Dānija 17.11. 20:45
HK Ogre - HC Klaipeda Ogre 18.11. 10:20
HSR 04/05 - Dinamo Rīga HH Rīga 18.11. 11:00
Liepājas SSS - Pārdaugava Liepāja 18.11. 12:00
Daugava - Pārdaugava Volvo SC 18.11. 12:15
Daugavpils BJSS - Valmieras HK Daugavpils 18.11. 13:00
PIRATI - Brocēnu NBJSS Mogo 18.11. 13:00
Venta 2002 - HSR 2005 Ventspils 18.11. 13:15
Liepājas SSS - JLSS U-18 Liepāja 18.11. 14:00
HC Klaipeda - JLSS Brocēni 18.11. 14:00
Prizma - Pērkons Volvo SC 18.11. 14:30
Pārdaugava 06 - Saulys/BTA Kaunas Volvo SC 18.11. 14:30
Lido - DKLRM Mogo 18.11. 14:45
Venta 2002 - Mārupe/AKO Ventspils 18.11. 15:00
Sāga/Daugava - OZO STARS Volvo SC 18.11. 16:15
Pārdaugava 06 - HC Klaipeda Volvo SC 18.11. 17:00
HK Kurbads - Minskas Yunost Dānija 18.11. 17:00
HK Kurbads - Šefīldas Steelers Dānija 19.11.
Brocēnu NJBSS - Liepājas SSS Brocēni 19.11. 12:00
Prizma 07 - JLSS Volvo SC 19.11. 12:00
Valmieras HK/BSS - HC Klaipeda Valmiera 19.11. 12:00
Pērkons - Daugavpils BJSS Mogo 19.11. 12:45
Liepājas SSS - Lido Liepāja 19.11. 13:00
HK Ogre - HSR 2007 Ogre 19.11. 13:30
Pārdaugava 07 - SAULYS/HPA Volvo SC 19.11. 13:45
HSR 07/08 - HK Tukums HH Rīga 19.11. 14:00
Kauno BTA - Jūrmalas SS/EVHS Brocēni 19.11. 14:30
MĀRUPE - Venta 2002 Mārupes Ledus Halle 19.11. 14:45
Mārupe - Venta 2002 Ozo 19.11. 14:45
Daugava/Sāga - HC Klaipeda Volvo SC 19.11. 15:00
HS MOGO 07 - HSR 2008 Mogo 19.11. 15:00
Daugavpils/LDZ CARGO - HK Zemgale/JLSS Daugavpils 19.11. 15:00
Ogre Juniors - Sieviešu klubu izlase Ogre 19.11. 15:10
Pārdaugava 06 - Brocēnu NBJSS Volvo SC 19.11. 15:30
Valmieras HK/BSS/ViA - HSR 2001 Valmiera 19.11. 15:30
L&L/JLSS - Laima Juniors Jelgava 19.11. 15:30
Venta 2002 - JLSS U-12 Ventspils 19.11. 15:45
HSR 2003 - IHS/Prizma Mogo 19.11. 16:30