Spēle

60:00 Medaļas Ogres novada komandai pasniedz LHF sporta direktors Mārtiņš Pagodkins
60:00 Trešo vietu izcīnīja Ogres novada komanda, ceturto vietu - Tukuma novada komanda
60:00 Tukuma novads Vārtsargs atstāj vārtus #31 Kristaps Nazarovs
60:00 Ogres novads Vārtsargs atstāj vārtus #20 Maksims Rešetņikovs
60:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam Tukuma novads: 0
Ogres novads: 0
Iemetieni pavisam Tukuma novads: 0
Ogres novads: 0
56:25 Ogres novads Nerealizēts soda metiens #14 Oļegs Šišļaņņikovs
56:25 Tukuma novads Pretinieka turēšana ar nūju
Soda metiens
#37 Niklāvs Balgalvis
51:03 Tukuma novads Sitiens ar nūju
2 min (51:03-53:03)
#14 Roberts Dambergs
50:19 Ogres novads Vārti - 1:6 #22 Ēriks Žohovs
#7 Eduards Hugo Jansons
49:33 Ogres novads Vārti - 1:5 #43 Mikus Potāpovs
#14 Oļegs Šišļaņņikovs, #13 Vladislavs Adeļsons
49:06 Tukuma novads Vārti - 1:4 #69 Miķelis Pāvelsons
#55 Kristaps Klāvs Veršūns
44:54 Ogres novads Bloķēšana
2 min (44:54-46:54)
#55 Dāvis Ļaksa
43:32 Ogres novads Vārti - 0:4 #43 Mikus Potāpovs
#21 Kristaps Liepa
40:00 Sākas 3 periods
40:00 2. perioda beigas
38:59 Ogres novads Klupināšana
2 min (38:59-40:59)
#14 Oļegs Šišļaņņikovs
38:56 Ogres novads Nepareizs uzbrukums
2 min (38:56-40:56)
#43 Mikus Potāpovs
37:44 Ogres novads Vārti vairākumā - 0:3
+1 vairākumā
#12 Juliāns Misjus
#22 Ēriks Žohovs, #26 Eduards Fjodorovs
36:16 Tukuma novads Klupināšana
2 min (36:16-37:44)
#37 Niklāvs Balgalvis
34:46 Ogres novads Klupināšana
2 min (34:46-36:46)
#29 Juris Jevdokimovs
34:06 Ogres novads Vārti - 0:2 #13 Vladislavs Adeļsons
#11 Vladislavs Kuncēvičs, #78 Dāvids Kaspars Bergmanis
28:23 Ogres novads Disciplinārais sods
10 min (28:23-38:23)
Sodu izcieš #98 - Gundars Snigirevs
#20 Maksims Rešetņikovs
26:34 Ogres novads Spēles vilcināšana
2 min (26:34-28:34)
Sodu izcieš #7 - Eduards Hugo Jansons
T
24:42 Ogres novads Pretinieka turēšana ar nūju
2 min (24:42-26:42)
#47 Artūrs Riters
23:03 Ogres novads Vārti vairākumā - 0:1
+1 vairākumā
#21 Kristaps Liepa
#33 Erlends Kļaviņš
22:52 Tukuma novads Sitiens ar nūju
2 min (22:52-23:03)
#37 Niklāvs Balgalvis
20:00 Sākas 2.periods
20:00 1. perioda beigas
00:00 Ogres novads Vārtsargs stājas vārtos #20 Maksims Rešetņikovs
00:00 Tukuma novads Vārtsargs stājas vārtos #31 Kristaps Nazarovs