Spēle

45:00 Ogre Juniors Vārtsargs atstāj vārtus #1 Marks Ginzburgs
45:00 3. perioda beigas
Metieni pavisam Prizma/Pārdaugava U10: 0
Ogre Juniors: 0
Iemetieni pavisam Prizma/Pārdaugava U10: 0
Ogre Juniors: 0
44:50 Prizma/Pārdaugava U10 Vārtsargs atstāj vārtus #31 Maksims Abakumovs
42:17 Ogre Juniors 30 sekunžu pārtraukums
42:17 Prizma/Pārdaugava U10 Vārti - 3:5 #4 Roberts Livčāns
#11 Arsēnijs Hudjakovs
40:55 Prizma/Pārdaugava U10 Klupināšana
1 min (40:55-41:55)
#11 Arsēnijs Hudjakovs
37:50 Prizma/Pārdaugava U10 Vārti vairākumā - 2:5
Vārti gūti vairākumā +1
#13 Demjans Mihailovs
#11 Arsēnijs Hudjakovs
36:55 Ogre Juniors Nepareizs uzbrukums
1 min (36:55-37:50)
#23 Ņikita Soskovecs
33:48 Ogre Juniors Vārti - 1:5 #33 Deivids Ginzburgs
#29 Edgars Ermansons
32:44 Ogre Juniors Rupjība
1 min (32:44-33:44)
#23 Ņikita Soskovecs
32:44 Ogre Juniors Rupjība
1 min (32:44-33:44)
#7 Roberts Silavnieks
32:44 Prizma/Pārdaugava U10 Rupjība
1 min (32:44-33:44)
#14 Romāns Karpenko
32:44 Prizma/Pārdaugava U10 Rupjība
1 min (32:44-33:44)
#13 Demjans Mihailovs
30:00 3. perioda sākums
30:00 2. perioda beigas
29:13 Ogre Juniors Rupjība
1 min (29:13-30:13)
#20 Henrijs Grinbergs
29:13 Prizma/Pārdaugava U10 Rupjība
1 min (29:13-30:13)
#18 Jelisejs Buhanovskis
27:35 Prizma/Pārdaugava U10 Klupināšana
1 min (27:35-28:35)
#18 Jelisejs Buhanovskis
24:12 Ogre Juniors Vārtsargs stājas vārtos #1 Marks Ginzburgs
24:12 Ogre Juniors Vārtsargs atstāj vārtus #8 Edgars Čakovs
24:12 Ogre Juniors Vārti - 1:4 #23 Ņikita Soskovecs
20:40 Ogre Juniors Vārti - 1:3 #23 Ņikita Soskovecs
19:25 Prizma/Pārdaugava U10 Klupināšana
1 min (19:25-20:25)
#20 Kristers Pīļups
18:02 Prizma/Pārdaugava U10 Vārti - 1:2 #4 Roberts Livčāns
15:00 2. perioda sākums
15:00 1. perioda beigas
13:51 Ogre Juniors Vārti - 0:2 #33 Deivids Ginzburgs
11:06 Prizma/Pārdaugava U10 Pretinieka turēšana ar nūju
1 min (11:06-12:06)
#27 Artjoms Berežnojs
07:33 Prizma/Pārdaugava U10 Klupināšana
1 min (07:33-08:33)
#24 Anrijs Alferovs
04:14 Ogre Juniors Vārti - 0:1 #33 Deivids Ginzburgs
00:00 1. perioda sākums
00:00 Ogre Juniors Vārtsargs stājas vārtos #8 Edgars Čakovs
00:00 Prizma/Pārdaugava U10 Vārtsargs stājas vārtos #31 Maksims Abakumovs